Σχολή Αστυφυλάκων

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ξέρω σας έχω πρήξει, αλλά μήπως περνάει έστω λιμενικό ο κολλητός νου με 15.125 μόρια;

και είναι χαμηλή η βαθμολογία αλλά για να περάσει Λιμενικό χρειάζεται να έχει δώσει τα αθλήματα που χρειάζεται, δηλαδή αυτά που έδωσε για Αστυνομία συν την κολύμβηση.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Ξέρω σας έχω πρήξει, αλλά μήπως περνάει έστω λιμενικό ο κολλητός νου με 15.125 μόρια;

Θα σου έλεγα να τσεκάρει την Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού.Πιστεύω περνάει με αυτά τα μόρια.

14557 είχε το 2019.
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Γεια σας θέλω να ρωτήσω κάτι.Εχω 16.700 με νέο αστυφυλάκων πιστεύετε μπαίνω ;έχω δει προβλέψεις και λένε για 15.575.Επισης ενδιαφέρομαι για Ρέθυμνο περνάω φέτος που έχει τόσους εισακτέους με τη βαθμολογία μου και αν ναι η σχολή έχει μονόζυγα ;
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Γεια σας θέλω να ρωτήσω κάτι.Εχω 16.700 με νέο αστυφυλάκων πιστεύετε μπαίνω ;έχω δει προβλέψεις και λένε για 15.575.Επισης ενδιαφέρομαι για Ρέθυμνο περνάω φέτος που έχει τόσους εισακτέους με τη βαθμολογία μου και αν ναι η σχολή έχει μονόζυγα ;
εισαι σιγουρα μεσα να ξερεις
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
εισαι σιγουρα μεσα τωρα δεν ξερω αν θα πας ρεθυμνο διοτι παιζουν ρολο αρκετα πραγματα για το που θα παει ο καθενας..
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
εισαι σιγουρα μεσα τωρα δεν ξερω αν θα πας ρεθυμνο διοτι παιζουν ρολο αρκετα πραγματα για το που θα παει ο καθενας..
εισαι σιγουρα μεσα τωρα δεν ξερω αν θα πας ρεθυμνο διοτι παιζουν ρολο αρκετα πραγματα για το που θα παει
εισαι σιγουρα μεσα τωρα δεν ξερω αν θα πας ρεθυμνο διοτι παιζουν ρολο αρκετα πραγματα για το που θα παει ο καθενας..
Δεν είναι μόνο ο βαθμός και η ζήτηση ;
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Γεια σας θέλω να ρωτήσω κάτι.Εχω 16.700 με νέο αστυφυλάκων πιστεύετε μπαίνω ;έχω δει προβλέψεις και λένε για 15.575.Επισης ενδιαφέρομαι για Ρέθυμνο περνάω φέτος που έχει τόσους εισακτέους με τη βαθμολογία μου και αν ναι η σχολή έχει μονόζυγα ;
Αδελφέ Είσαι μέσα εγώ έχω 16800 με το καλό να τα πούμε..Κομοτηνή θα δηλώσω Εγώ
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
16.439 με το 10% 2019 πώς το βλεπετε; Εχω ελπιδες;
 

Panos blg

Νεοφερμένος

Ο Panos blg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Παιδια εχω 17100 και λογικά κατα 99% είμαι μεσα ηθελα να ρωτήσω ομως εαν γνωριζεται ποια τμηματα θα ανοιξουν και σε ποιες πόλεις επίσης μήπως θα ανοίξουν περισσότερα λογο
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Παιδια εχω 17100 και λογικά κατα 99% είμαι μεσα ηθελα να ρωτήσω ομως εαν γνωριζεται ποια τμηματα θα ανοιξουν και σε ποιες πόλεις επίσης μήπως θα ανοίξουν περισσότερα λογο
μπα δεν νομιζω η κομοτηνη εχει την δυνατοτητα απο οσο ξερω να στεγασει μεχρι 1500 ατομα αρα δεν υπαρχει λογος να ανοιξει καποια σχολη ασε που καποιες εχουν κλεισει ετσι και αλλιως Η χρησιμοποιουνται για αλλους λογους
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,717 μηνύματα.
Δε διάβασα την φετινή προκήρυξη, φέτος πόσους θα πάρουν;
 

eri548

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eri548 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,717 μηνύματα.

Ackerback

Νεοφερμένος

Ο Ackerback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
μπα δεν νομιζω η κομοτηνη εχει την δυνατοτητα απο οσο ξερω να στεγασει μεχρι 1500 ατομα αρα δεν υπαρχει λογος να ανοιξει καποια σχολη ασε που καποιες εχουν κλεισει ετσι και αλλιως Η χρησιμοποιουνται για αλλους λογους

Ανέκαθεν είχε τόση χωρητικότητα και όμως ανοικτές είναι Διδυμοτείχου και Ρεθύμνου επίσης η καθεμία για τους λόγους της.
Άρα λογικά φέτος το ίδιο θα γίνει
730??? Από 250??? Τι εκτόξευση είναι αυτό;
Α ρε ΝΔ με τα ωραία σου.
Από 250 καλύτερα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top