Σχετικά με το FCE/CPE-Cambridge

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
παιδια...εγω εδωσα πρωτη φορα φετος....τα γραπτα μου φανηκαν πολυ ευκολα...αρκετα πολυ...μονο τ ακουστικο ηταν δυσκολο...αλλα δικαολογημενα μ τν εξεταστη που ειχαμε....και τ προφορικα ηταν ψιλοευκολα....τ να πω αλλες 9 μερεσ γ να μα9ουμε....πφφ...!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
εγώ ξέρω άτομα που έχουν πάρει το proficiency με Α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
παιδια...εγω εδωσα πρωτη φορα φετος....τα γραπτα μου φανηκαν πολυ ευκολα...αρκετα πολυ...μονο τ ακουστικο ηταν δυσκολο...αλλα δικαολογημενα μ τν εξεταστη που ειχαμε....και τ προφορικα ηταν ψιλοευκολα....τ να πω αλλες 9 μερεσ γ να μα9ουμε....πφφ...!!!!:)

Μην αγχωνεσαι.Θα το έχεις πάρει σιγουρα:no1::no1:
-----------------------------------------
εγώ ξέρω άτομα που έχουν πάρει το proficiency με Α

πόσα ξέρεις από δ'αύτα,1-2?ΑΑ ξέχασα να πω ότι ειναι και σε ποια ηλικία το εχεις δωσεις πχ εγω το είχα δωσει στην α γυμνασιου τον ΜΑιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
αχχχχχ...παναγια μου..μακαρι..τουλαχιστον να παρω το eccce δν με νοιαζει ενα απ τ 2 τουλαχιστον....

με Α???απαπα΄.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Μην αγχωνεσαι.Θα το έχεις πάρει σιγουρα:no1::no1:
-----------------------------------------


πόσα ξέρεις από δ'αύτα,1-2?ΑΑ ξέχασα να πω ότι ειναι και σε ποια ηλικία το εχεις δωσεις πχ εγω το είχα δωσει στην α γυμνασιου τον ΜΑιο


Σίγουρα όλα παίζουν ρόλο. Προφίσιενσυ δίνουν λιγότεροι βέβαια από ότι Λόουερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
ironboy όταν βγουν τα αποτελέσματα θα δεις πόσο θα έχω παρει.
δεύτερον να πάρει ένας δυνατός μαθητής Α στο cambribge είναι εύκολο καθώς η βάση για το Α είναι 80/100!!! το να πάρεις Β είναι δύσκολο γιατί η βάση είναι 75-79/100. όποιοι δεν με πιστεύουν να ανατρέξουν στην σελίδα του british council στο fce-understanding your statement of results. εκεί θα δείτε ότι ένας candidate πήρε exceptional σε 3 μέρη, good σε 1 και borderline σε 1 και πήρε Α!!!!!!!:):):):):):):):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ποπο παιδιά σε μια εβδομάδα βγαίνουν τα αποτελέσματα μας! έχω παρά πολύ άγχος. εσείς πως νιώθετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Ανετα..δεν καταλαβαινω..μαλλον εκεινη την ημερα θα με πιασει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
και εγω ειμαι πολυ ανετη προς το παρον.... την παρασκευη βγαινουν ε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
ναι Παρασκευη 31!!!!!(το εχουν ανακοινωσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
αντε να δουμε.... αυτοι τουλαχιστον δεν ειναι αμερικανοι....( δεν ανακοινωνουν τπτ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
ακριβως,δεν σε παιδευουν....εχουν μεγαλη διαφορα προς σε αυτο..καλα αποτελεσματα να εχουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
αχχχχ..ναι!!!!!!!!!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ρε παιδιά όταν θα δούμε τα αποτελέσματα, θα γράφει και τον βαθμό που πήραμε ή μόνο αν έχουμε περάσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
κι εγω εδωσα FCE εχω λιγο αγχος τον τελευταιο μηνα και ειδικα τις τελευταιες ημερες γιατι βγαινουν κοντα με το ECCE (λογικα)....δεν μπορω να πω οτι πηγα χαλια αλλα οχι και τελεια...ας πουμε στο παρτ που πρεπει να κανεις παραγωγα εχω σιγουρα 8-10...θα μπορουσα να χα παει και καλυτερα....:/
στα προφορικα μια χαρα αν κ μπορουσα και καλυτερα γαμωτο απλα ηθελα την φωτογραφια της διπλανης μου :p στις εκθεσεις μια χαρα σε θεμα λεξεων(εδω ειχα γραψει παραπανω κι εσβησα μια ολοκληρη παραγραφο..)και στα ακουστικα πολυ καλα και ειδικα σε αυτο με το συμπληρωμα λεξεων που ειναι και το αγαπημενο μου...ολα τα συμπληρωσα και σιγουρα ειναι σωστα πανω απο τα μισα...αλλα δεν παυω να νιωθω οτι δεν θα το παρω...αλλα απο την αλλη λεω wtf?τοσα χρονια αγγλικα και πολυ λιγοτερα γαλλικα που πηρα φετος το αντιστοιχο???
αλλα δεν ξερω... διίστανται οι απόψεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια καλα αποτελεσματα να έχετε όλοι σας μην αγχώνεστε και 6 μερες έμειναν ακόμα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ποπο τεο γυρισες? να σου πω ρε συ γιατι εσυ θα ξερεις σιγουρα. όταν θα δούμε τα αποτελέσματα, θα γράφει και τον βαθμό που πήραμε ή μόνο αν έχουμε περάσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Θα γράφει και το βαθμό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι θα γραφει και τον βαθμο σου A,B,C!
Επίσης λίγες βδομάδες μετα τα αποτελεσματα ανεβαζουν και το detailed Statement of Results online!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top