Σχετικά με το FCE/CPE-Cambridge

dr.nick

Νεοφερμένος

Ο Nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Kαταρχας ηρέμησε!;)
Το να αγχωνεσαι πλεόν δεν οφελεί σε τίποτα!Οτι έκανες-έκανες!;)
Τωρα σκεψου θετικα και οτι εγινε εγινε!
Ακου και μενα που έχω δωσει και Michigan και Cambridge Lower και έχω κοπεί και στα δύο.
;)

Σωστός ο φίλος μας. Δεν θέλει άγχος. Ήρεμα. Σας είπα, εγώ πήγα αρχικά και έδωσα Εdexcel Lower. Δεκέμβρης ήταν. Το Μάιο έδωσα του Cambridge αλλά επειδή είχα δώσει το άλλο και το είχα περάσει δεν με ένοιαζε τι θα έκανα στο Cambridge και πήγα πιο χαλαρός από όλους. Ε ο μόνος ήμουν που το πήρε και μάλιστα αυτός που εν τέλει δεν το χρειαζόταν επειδή είχα ήδη ένα Lower και οι άλλοι τίποτα. Τί να κάνουμε, αυτά έχει η ζωή... Να φανταστείς μετά την επιτυχία έλεγα συνέχεια ( από την έκπληξή μου) : << Κι αν σου κάτσει... σου αλλάζει τη ζωή....>> χαχαχα!!!:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σωστός ο φίλος μας. Δεν θέλει άγχος. Ήρεμα. Σας είπα, εγώ πήγα αρχικά και έδωσα Εdexcel Lower. Δεκέμβρης ήταν. Το Μάιο έδωσα του Cambridge αλλά επειδή είχα δώσει το άλλο και το είχα περάσει δεν με ένοιαζε τι θα έκανα στο Cambridge και πήγα πιο χαλαρός από όλους. Ε ο μόνος ήμουν που το πήρε και μάλιστα αυτός που εν τέλει δεν το χρειαζόταν επειδή είχα ήδη ένα Lower και οι άλλοι τίποτα. Τί να κάνουμε, αυτά έχει η ζωή... Να φανταστείς μετά την επιτυχία έλεγα συνέχεια ( από την έκπληξή μου) : << Κι αν σου κάτσει... σου αλλάζει τη ζωή....>> χαχαχα!!!:lol::lol::lol:

+1!;)
Δεν θελει κοπο,θέλει τρόπο!
Οπως και να χει,υπομονή παιδια μεχρι την 31η Ιουλίου και ολα θα τελειώσουν τότε!

Καλα αποτελεσματα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola_29

Νεοφερμένος

Η Aγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Δεν θέλω να πάρω τα αποτελέσματα σας λέω.........ΔΕΝ ΘΕΛΩ-ΠΑΕΙ Κ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.:'(








































χιχι. . .:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν θέλω να πάρω τα αποτελέσματα σας λέω.........ΔΕΝ ΘΕΛΩ-ΠΑΕΙ Κ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.:'(

χιχι. . .:P

Μην κανεις σαν νιανιαρο my dear.

Σε 26-27 μέρες θα ξέρεις θες δεν θές...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola_29

Νεοφερμένος

Η Aγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μην κανεις σαν νιανιαρο my dear.

Σε 26-27 μέρες θα ξέρεις θες δεν θές...;)

HEYYYYYYYY...............Μην με λες νιάνιαροοοοο..Θα βάλω τα κλάματα. Μπουχου-χου :nono:


:'(:'(








:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλα ηρεμήσε!:P
Οπως είπα και φυσικα δεν θα διαψευστω τα αποτελεσματα θα ειναι διαθεσιμα στις 31/07/2009!

Μου ήρθε και σχετικη ενημερωση απο το BC via e-mail newsletter:

https://britishcouncilgreece.cmail2.com/t/y/l/klkhn/dltuutkkk/g
CAMBRIDGE ESOL EXAMINATIONS ONLINE RESULTS!
If you took your Cambridge ESOL FCE, CAE or CPE exam in May 2009 through the British Council, your result will be available on our website on 31 July 2009.

Kαλά αποτελεσματα!!!!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
παιδια γεια σας!!! ειμαι καινουργια εδω και εχω πραγματικα εντιπωσιαστει απο το forum.:no1: το προβλημα μου ομως ειναι οτι ειμαι παρα πολυ αγχωμενη με το αν πηρα το lower. το χειροτερο ειναι οτι γονεις και καθηγιτριες περιμενουν να το εχω παρει και με βαθμο ενω εγω πολυ φοβαμαι πως δεν το εχω παρει καν.:( δεν μπορω να το βγαλω απο το μιαλο μου και νιωθω χαλια μετρωντας τις μερες των αποτελεσματων αντιστροφα. εσεις πως νιωθετε? εχετε καθολου αγχος ή εστω αγωνια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
παιδια γεια σας!!! ειμαι καινουργια εδω και εχω πραγματικα εντιπωσιαστει απο το forum.:no1: το προβλημα μου ομως ειναι οτι ειμαι παρα πολυ αγχωμενη με το αν πηρα το lower. το χειροτερο ειναι οτι γονεις και καθηγιτριες περιμενουν να το εχω παρει και με βαθμο ενω εγω πολυ φοβαμαι πως δεν το εχω παρει καν.:( δεν μπορω να το βγαλω απο το μιαλο μου και νιωθω χαλια μετρωντας τις μερες των αποτελεσματων αντιστροφα. εσεις πως νιωθετε? εχετε καθολου αγχος ή εστω αγωνια?

Καταρχας μην αγχωνεσαι καθως αυτο δεν οφελεί πουθενά και καταστρεφεις τον εαυτό σου!;)
Και εγω ετσι κανω συνήθως και αγχωνομαι παρα πολύ αλλα στην τελικη δεν ειναι τιποτα.Σημερα περασα το ΚΠΓ Αγγλικα Γ1 με 71!;)
Εσυ απλα εξηγησου στους γονεις σου και πες τους.Βγαλτο απο μεσα σου.
Καλη επιτυχια να εχεις και ευχομαι να το περασεις οπως και τα υπόλοιπα παιδιά!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naT_naT

Νεοφερμένος

Η Νατασσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
παιδια,εμενα δεν μου φανηκε πολυ δυσκολο,χαλαρα...Βεβαια τα ψιλο...... στο LISTENING....κατα τα αλλα μια χαρουλα!!! Ειμαι πολυ αγχωμενη και θελω να μαθω τα αποτελεσματα πολυ συντομα!! Καλα αποτελεσματα σε ολους!! Αααα και αμα μαθει καποιος οτι βγηκαν τα αποτελεσματα...γραψτε ενα τοπικ σας παρακαλω..Φιλια σε ολους!!! ¨)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
παιδια,εμενα δεν μου φανηκε πολυ δυσκολο,χαλαρα...Βεβαια τα ψιλο...... στο LISTENING....κατα τα αλλα μια χαρουλα!!! Ειμαι πολυ αγχωμενη και θελω να μαθω τα αποτελεσματα πολυ συντομα!! Καλα αποτελεσματα σε ολους!! Αααα και αμα μαθει καποιος οτι βγηκαν τα αποτελεσματα...γραψτε ενα τοπικ σας παρακαλω..Φιλια σε ολους!!! ¨)

Τα αποτελεσματα θα βγουν στις 31/07/09 στις 11 το πρωι στο site του Βρετανικου Συμβουλιου (www.examination-services.gr)
Καλα αποτελεσματα σε όλους!;):xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
παιδια σε 19 μερες βγαινουν τα αποτελεσματα!!! τι λετε να αρχισουμε να μετραμε τις μερες αντιστροφα ολοι μαζι ενω ο ενας θα συμπαραστεκετε στον αλλο (οσοι τουλαχιστον εχουν αγχος)???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
παιδια σε 19 μερες βγαινουν τα αποτελεσματα!!! τι λετε να αρχισουμε να μετραμε τις μερες αντιστροφα ολοι μαζι ενω ο ενας θα συμπαραστεκετε στον αλλο (οσοι τουλαχιστον εχουν αγχος)???
Eγώ πάντως έχω μπόλικο...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια Relax και STAY COOL!

Καλα αποτελεσματα!:no1:

Μια ερώτηση μονο για να διευκολυνθειτε σχετικα με τα αποτελεσματα.
Εχετε δωσει ολοι μεσω British Council(Βρεττανικου Συμβουλίου)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
εγω παντως ναι. ρε συ teol20 μια κουβεντα ειναι να χαλαρωσεις ελα ομως που δν το ελεγχουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ααα ωραια αφου εδωσες via British Council μπορεις να δεις τα αποτελεσματα στις 31/07 11 το πρωι στο www.examination-services.gr.

To ξερω πως ειναι και μια κουβεντα και πολυ δυσκολο και το νιωθω και γω το αγχος σας γιατι και γω εδωσα 3 πτυχια αλλα αν τα νευρα μας ειναι στην τσιτα δεν οφελεί σε τίποτα.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
αχ το ξερω αλλα τι να κανω? παντως thanks για την βοηθεια οσο αναφορα τα αποτελεσματα. και καλη επιτυχια και σε εσενα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Thx για την καλη επιτυχια!
Αλλα να σου πω,πως αν τα νευρα σου ειναι στην τσιτα επειδη εδωσες ενα πτυχιο τι να πω και γω που έδωσα 3 και εχω πάρει μονο απο ενα αποτελεσματα...:P:D:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ααα δν φτεω εγω π εισαι ψυχραιμος:P εγω στην θεση σ θα ετρεμα και μιλαω πολυ σοβαρα. βασικα πιστευω πως εχει να κανει με τν χαρακτηρα αρα μην σου φαινεται περιεργο π εσυ εισαι ψυχραιμος με τρια πτυχια ενω εγω κοντευω να σαλταρω με το ενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαλα μην νομίζεις πως είμαι και πολύ ψύχραιμος με τις εξετασεις.
Κατα βαθός βράζω απο την αγωνία μου και το άγχος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
και γτ δν το εξωτερικευεις τοση ωρα και νομιζω πως ειμαι η μονη π αγχωνεται? ας αφησουμε τους εαυτους μας ελευθερους επιτελους...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top