Σχετικά με τη χρηματική επιβράβευση από την Eurobank

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Στις 12 ή στις 14 Δεκέμβρη? Εμένα που με πήραν τηλέφωνο μου είπαν 14...νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Στις 14 στο Ιντερκοντινένταλ,4μιση θα πάμε εμείς και στις 6μιση θα έρθουν οι γονείς.Πήραν τηλέφωνο τον πατέρα μου(για την Αθήνα όλα αυτά).Πρέπει επίσης να πάρεις τηλέφωνο να βέβαιωσεις ότι θα πας και,αν δεν έχεις ήδη,να βγάλεις Α.Φ.Μ.για να σου ανοίξει ο λογαριασμός της Eurobank στο όνομά σου.
Το γράμμα πάντως ακόμα δεν έχει έρθει,σ' εμένα τουλάχιστον.
-----------------------------------------
Bέβαια δε ξέρω αν είναι εφικτό από όλα τα σχολεία της Αθήνας να βραβευτούν τα παιδιά την ίδια μέρα.Οπότε,ίσως για κάποιους να ισχύει το 12 Δεκεμβρίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πάντως με το που θ'ανοίξετε το λογαριασμό στη Eurobank, να τα βγάλετε απο κει και ν'ανοίξετε στην Εθνική, στη Eurobank είναι κλέφτες κι αν δεν τα φάτε στο πρώτο εξάμηνο, θ'αρχίσουν να σας τραβάνε κάτι 10ευρα το μήνα για προμήθειες...Εθνική και το κεφάλι σας ήσυχο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Λίγο γυφτιά δεν είναι αυτό?:P
Α τώρα που σε βρήκα,ξέρεις για τις υποτροφίες του ΙΚΥ?Αργούν ακόμα ε?
Είδα ότι δικαιούμαι και χάρηκα πάλι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Σιγά τη γυφτιά, γυφτιά είναι η EFG Eurobank με έδρα τη Γενεύη και πρόεδρο το Σπ. Λάτση να παίρνει προμήθεια από μικροκαταθέτες.
Α, σχετικά με το ΙΚΥ να σου πω δεν το χω ψάξει ακόμη αλλά θα το κάνω σύντομα γιατι νομίζω οτι δικαιούμαι κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Για τους περσινούς εισακτέους πάντως βγήκε τον Οκτώβριο.Στη νομική παίρνουν οι 4 πρώτοι.Σίγουρα θα δικαιούσαι εκτός αν παίζει κάτι με το εισόδημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doctorg

Νεοφερμένος

Ο Doctorg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αν κάποιος δεν πάει στην εκδήλωση, χάνει την χρηματική επιβράβευση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ver00lini

Νεοφερμένος

Η Βέρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ξέρει κανείς γιατί μας θέλουν 2 ώρες πριν εκεί??? οφγκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Βασικά δεν πολυψήνομαι να πάω.ΤΙ θα μας κάνουν?
Εμένα σήμερα και επίσημα μου ήρθε το γράμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doctorg

Νεοφερμένος

Ο Doctorg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος που μπορούμε να βρούμε φώτος ή βίντεο απο την εκδήλωση που έγινε στο Ιντερκοντινένταλ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Φωτογραφείο"Λίντο".Σταδίου 48,εντός της στοάς.Πηγαίνεις,βλέπεις δείγματα και παραγγέλνεις.Σήμερα πήγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doctorg

Νεοφερμένος

Ο Doctorg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Είσαι πρώτη, ευχαριστώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pakos244

Νεοφερμένος

Ο pakos244 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ξερει κανεις ποτε θα γινει φετος η βραβευση στην αθηνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top