Σχετικά με τη χρηματική επιβράβευση από την Eurobank

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Εμένα πάντως με πήραν τηλέφωνο από το σχολείο και μου είπαν ότι θα βραβευθώ επειδή έχω το μεγαλύτερο βαθμό πρόσβασης,αλλά και απολυτήριο πάνω από 18 θα έχω,τι στο καλό?:PΟπότε μάλλον έτσι θα πηγαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doctorg

Νεοφερμένος

Ο Doctorg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εμένα μου είπε ο Λυκειάρχης πως επειδή εγώ έχω το μεγαλύτερο βαθμό στο απολυτήριο και άλλος στο βαθμό πρόσβασης του είπαν απο την Eurobank πως κανένας απο τους δυο μας δεν παίρνει τα χρήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Σ εμας στο σχολειο παντως αυτος που πηρε τα χρηματα περσι δεν ειχε το μεγαλυτερο απολυτηριο αλλα ειχε το μεγαλυτερο ΓΒΠ...δεν το ψαχνεις λιγο μηπως εχει παιχτει τπτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyote

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
https://www.ypepth.gr/el_ec_categoryssm1956.htm

Δειτε ακριβως το εγγραφο,τα πραγματα ειναι ξεκαθαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Αρα συμφωνα με το παραπανω για να παρει καποιος το χρηματικο επαθλο πρεπει
1. να εχει το μεγαλυτερο ΓΒΠ στο σχολειο του
2. να εχει απολυτηριο με αριστα (18+)
3. να εχει φοιτησει κατα το τρεχον σχολικο ετος στο σχολειο αυτο, δλδ να μην ειναι αποφοιτος που ξαναδινει

Νομιζω το ζητημα λυθηκε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgis

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Έλεος δλδ...
ειμαι πρώτος σε ΓΒΠ και εχω απολυτήριο 17 κ 9/10...
με ποιόν να τα βάλω τώρα???Δεν γίνεται να έχουμε όλοι γονείς εκπαιδευτικούς...τι να κάνουμε...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
:/
πικρα φιλε μου
δε γινεται να μιλησεις σε κανα καθηγητη / στο λυκειαρχη μηπως σε βοηθησουν και αλλαξουν κατι; για 0,1 δλδ ελεος :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgis

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
βγήκαν οι βαθμοί :'(
τους μύρασαν δλδ και τώρα δε μπορούν να κάνουν κάτι...οι Μ@@@@Σ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
αστα να πανε....πφφφ....ελεος...κομπλεξισμοι ειναι ολ αυτα...
μη στεναχωριεσαι ρε γιωργο ομως, ενταξει τουλαχιστον μπαινεις σε σχολη της προτιμησης σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ρε παιδια σίγουρα εμείς οι απόφοιτοι δε δικαιούμαστε το έπαθλο??? εγώ εχω το μεγαλύτερο ΒΠ ρε γαμώτο...και απολύτηριο 18+ .... γιατι να τα πάρει άλλος?????????????????:nono: στο σχολείο πάντως το ονομα μου εστειλαν στη eurobank αλλά σήμερα μου είπε ο διευθυντης μως μπορεί να μη τα δικαιούμαι................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Λογικο ειν αυτο ρε συ...γιατι εχεις ενα αβανταζ σε σχεση με τα υπολοιπα παιδια που δινουν πρωτη φορα...οπως και να το κανουμε.

Δες το εγγραφο που δωσαν τα παιδια παραπανω, το γραφει ξεκαθαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Λογικο ειν αυτο ρε συ...γιατι εχεις ενα αβανταζ σε σχεση με τα υπολοιπα παιδια που δινουν πρωτη φορα...οπως και να το κανουμε.

Δες το εγγραφο που δωσαν τα παιδια παραπανω, το γραφει ξεκαθαρα

κλαψ :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
θα παρεις το στεγασης του χρονου ρε μην κλαις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Όπως οι συνταξιούχοι το θέρμανσης; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ε καπως ετσι...μαζι με τους συνταξιουχους παιρνουν και οι φοιτητες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
χοχο ναι!!! και ειναι κ περισσοτερα το στεγασης απο οτι ξέρω!! τέλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biomen

Νεοφερμένος

Ο Biomen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μου τηλεφώνησαν σήμερα απο τη Eurobank να μου πουν πως θα βραβευτώ και να περιμένω τηλ ή e -mail για το πότε. Γνωρίζει κάποιος λεπτομέρειες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Κι εμένα μου τηλεφώνησαν αλλά έλειπα κι απάντησε η μαμά μου κι επειδή από email δεν κατέχει και πολλά θα μας στείλουν γράμμα με τον παλιό πατροπαράδοτο τρόπο.Η βράβευση θα γίνει σε 2 μήνες και στο γράμμα θα περιλαμβάνονται πληροφορίες σχετικά με τον τόπο-χρόνο διεξαγωγής της.Σε καλή μεριά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Το κορίτσι μου θα γίνει λεφτάς. Συγχαρητήρια σε όλους και σε καλή μεριά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doctorg

Νεοφερμένος

Ο Doctorg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Με ειδοποίησαν σήμερα απο τη Eurobank πως η βράβευση θα γίνει στις 12 Δεκέμβρη στο ιντερκοντινένταλ στις 18:30.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top