Σχέσεις εξ' αποστάσεως

Πιστεύετε ότι μια σχέση από απόσταση μπορεί να κρατήσει;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 200)
  • ναι

    Ψήφοι: 44 22.0%
  • όχι

    Ψήφοι: 63 31.5%
  • εξαρτάται

    Ψήφοι: 93 46.5%

iria*

Νεοφερμένος

Η ιρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Καλυτερα να την χωρισει εγω λεω γιατι η κοπελα χαραμιζετε κοντα του. Δεν την αγαπει απο τη στιγμη που σκεφτεται να βρει αλλη. Καλυτερα λοιπον χωριστε.
οντως...αν την αγαπουσες πραγματικα ουτε π θ σ περνουσε απ τ μυαλο σ ν κανεις κατι μ αλλη...δεν σ κατηγορω για αυτο αλλα δεν πρεπει ν κοροιδευεις τον εαυτο σ κ εκεινη για τ συναισθηματα σ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πάντως αυτό που μου αρέσει σε όλη την υπόθεση είναι πως παρ' όλες τις συζητήσεις που έχουν γίνει κατά καιρούς περί Πανελλαδικών - ερωτικών απογοητεύσεων, κανένας δεν φαίνεται να σκέφτεται την πιθανή επιρροή. Δεν λέω πως συμφωνώ με το κίνητρο του χωρισμού αλλά εντάξει, ας σκεφτούμε και πέρα από τα συναισθήματα πράγματα, ίσως, πιο σημαντικά, για τώρα. Και παρακαλώ ας μην αρχίσουν τα κλισέ του τύπου ''συναισθήματα πάνω απ' όλα'' κ.λπ. Πιο πολύ θα λυπηθώ την κοπέλα αν τελικά εμφανιστεί ''πρόβλημα'' από παλαβομάρες, αν θέλετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Σάντοου δεν έπιασα το σκεπτικό σου.
Πάμε πάλι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Απ'ότι κατάλαβα εννοεί πως η κοπέλα πρέπει να κοιτάξει σε αυτή τη φάση τα μαθήματα της περισσότερο, να αφοσοιωθεί σε αυτά...ως σημαντικότερα αυτή την περίοδο της ζωής της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Αν είναι έτσι και εγώ συμφωνώ με αυτό.
Χρόνος για γκόμενους θα έχει στο μέλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μιλώ απλά για κάτι συγκεκριμένο, που ακόμα και ο ίδιος ο αορ ανέφερε: η κοπέλα δίνει Πανελλήνιες φέτος. Δεν είναι ο κανόνας αλλά πιθανώς να την επηρεάσει, ψυχολογικά, ένας χωρισμός. Γιατί λοιπόν να της δημιουργηθεί πρόβλημα για χαζομάρες; Όπως είπα βρίσκω κουτό το κίνητρο του πρώτου (δεν μπορώ χωρίς σχέση κ.λπ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikola Tesla

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Σχεσεις εξ αποστασεως δεν υπαρχουν και αν υπαρχουν σιγουρα διαλυονται στην πορεια.
Και δεν θελω χαζομαρες οτι αν ο ερωτας ειναι δυνατος κραταει.Το πολυ να κρατησει για ενα χρονο και πολλα λεω υστερα απο αυτο δεν .............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
η γνώμη μου είναι ότι είναι πολύ δύσκολο να κρατήσει...γιατί μάτια που δε βλέπονται γρήγορα λησμονιούνται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antreas95

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
ανάλογα τη σχέση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Σχεσεις εξ αποστασεως δεν υπαρχουν και αν υπαρχουν σιγουρα διαλυονται στην πορεια.
Και δεν θελω χαζομαρες οτι αν ο ερωτας ειναι δυνατος κραταει.Το πολυ να κρατησει για ενα χρονο και πολλα λεω υστερα απο αυτο δεν .............

3.5 χρόνια πως σου φαινονται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
3.5 χρόνια πως σου φαινονται;

ο χρονος για σενα αγαπη μου διαστελλεται.
Einstein
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Σχεσεις εξ αποστασεως δεν υπαρχουν και αν υπαρχουν σιγουρα διαλυονται στην πορεια.
Και δεν θελω χαζομαρες οτι αν ο ερωτας ειναι δυνατος κραταει.Το πολυ να κρατησει για ενα χρονο και πολλα λεω υστερα απο αυτο δεν .............
bullcrap
η γνώμη μου είναι ότι είναι πολύ δύσκολο να κρατήσει...γιατί μάτια που δε βλέπονται γρήγορα λησμονιούνται!
bullcrap
ανάλογα τη σχέση...
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Δεν μπορώ να ξέρω γιατί δεν το έχω ζήσει αν και πίστευα πως δεν γίνετε. Τελευταία όμως αρχίζω να άλλάζω γνώμη και να πιστεύω ότι τελικά αν η αγαπη είναι δυνατή κρατάει. Γιατί κάποιον που τον αγαπάς αλλα δεν τον έχεις πάντα δίπλα σου τον πεθυμάς και τις λίγες φορές που βλέπεστε είναι απλά υπέροχες και ζεις για την επόμενη συνάντηση σας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
bullcrap

bullcrap

:no1:

Βαζω στοιχημα οτι ειχες/εχεις σχεση εξ'αποστασεως ή ψηνεις καμια κοπελιτσα απο τα ξενα.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Δεν μπορώ να ξέρω γιατί δεν το έχω ζήσει αν και πίστευα πως δεν γίνετε. Τελευταία όμως αρχίζω να άλλάζω γνώμη και να πιστεύω ότι τελικά αν η αγαπη είναι δυνατή κρατάει. Γιατί κάποιον που τον αγαπάς αλλα δεν τον έχεις πάντα δίπλα σου τον πεθυμάς και τις λίγες φορές που βλέπεστε είναι απλά υπέροχες και ζεις για την επόμενη συνάντηση σας.....
:xixi:
Βαζω στοιχημα οτι ειχες/εχεις σχεση εξ'αποστασεως ή ψηνεις καμια κοπελιτσα απο τα ξενα.:xixi:

Βουλωμένο σήμα καπνού διαβάζει η Rania. :xixi:
Και βουλωμένη υπογραφή :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Να καταγραφεί στα πρακτικά;
Να θεωρηθείσθε δεσμευμένος , ως εκ τούτου, κύριε;
Διότι επιτελούμε, εις άλλον χώρο, έργο συζεύξεως, if you know what I mean.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Να καταγραφεί στα πρακτικά;
Να θεωρηθείσθε δεσμευμένος , ως εκ τούτου, κύριε;
Διότι επιτελούμε, εις άλλον χώρο, έργο συζεύξεως, if you know what I mean.

Καθώς είναι γνωστό ότι είμαι μεγαλόψυχος θα σου αφήσω ελευθερία επιλογής.


Ο γράφων έχει κατοχυρωθεί ψυχοσωματικά με τη βούλα του νόμου του ιδίου, του αυτοκράτορος Ναβουχοδονόσορα του 99ου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
bullcrap

bullcrap

:no1:

:iagree:

Βαζω στοιχημα οτι ειχες/εχεις σχεση εξ'αποστασεως ή ψηνεις καμια κοπελιτσα απο τα ξενα.:xixi:

κι εγω αυτο θα ελεγα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bephometh

Νεοφερμένος

Ο bephometh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλημερα. καινουγιος στο φορουμ. προσωπικη υποθεση.
ειμαστε μαζι περιπου τεσσερεις μηνες. λιγος καιρος ε?γνωριζομαστε εδω και πεντε χρονια μιλαμε σχεδον για τα παντα τσακονωμαστε συχνα αλλα δεν εχει αλλαξει κατι.
φετοσ λοιπον εγω τριπολη εκεινη βολο. το μονο πραγμα που διατηρει μια σχεση ειναι η ειλικρινεια ειτε βρισκομαστε στα 500m ειτε στα 500km. δεν αξιζει να φοβασαι να το δοκιμασεις .
στη χειροτερη ενα νεο ξεκινημα ανοιγεται μπροστα σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Οι άνθρωποι αλλάζουν.
Απλά το λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top