Σχέσεις εξ' αποστάσεως

Πιστεύετε ότι μια σχέση από απόσταση μπορεί να κρατήσει;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 200)
  • ναι

    Ψήφοι: 44 22.0%
  • όχι

    Ψήφοι: 63 31.5%
  • εξαρτάται

    Ψήφοι: 93 46.5%

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Είναι θέμα θέλησης, εμπιστοσύνης και αξιοπρέπειας. Αυτά τα 3 το κάνουν βιώσιμο. Δεν παύει φυσικά να είναι δύσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
έλα μωρέ, όλο κακιούλες!! :P:D
τουλάχιστον το κέρατο σε μια ερωτική σχέση είναι το αλατοπίπερό της...:lol::lol:

Συνέχισε φίλε Zigfrid, ακάθεκτος τον αγώνα...:D:jumpy:
ναι καλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Εγω ειμαι αυτη η φωνη;:P



οff topic

σοκαρίστηκες ε?
και εγώ το παθαίνω με κάτι τέτοια...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
οff topic

σοκαρίστηκες ε?
και εγώ το παθαίνω με κάτι τέτοια...:D


Ειναι να μη σοκαριστω;Δεν με βριζουν τοσο ασχημα συχνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
έλα μωρέ, όλο κακιούλες!! :P:D
τουλάχιστον το κέρατο σε μια ερωτική σχέση είναι το αλατοπίπερό της...:lol::lol:

Συνέχισε φίλε Zigfrid, ακάθεκτος τον αγώνα...:D:jumpy:

νομιμοποιει και τα δικα σου ετσι; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Είχα πολύ καιρό να το δω αυτό το θέμα. Πληροφοριακά η σχέση μου κρατάει ακόμα( 2 χρόνια κι 1 μήνας σχεδόν) και από Οκτώβρη θα είμαστε μαζί(σχεδόν).:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Ευχαριστώ....:zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Aχ πολύ χαίρομαι!!!Μπράβο μπράβο!!!:D:D
Αλήθεια? Χαίρομαι που Χαίρεσαι!!!!:D Πως κι έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
ΟΚ! Έχουμε και μία φαν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
3.5 χρονια καλα ειναι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι μπορεί να υπάρξει μία τέτοια σχέση, απλά χρειάζεται λίγο μεγαλύτερη προσπάθεια για να κρατηθεί ζωντανή. Εάν υπάρχει, όμως, ειλικρίνεια, εμπιστοσύνη και υπομονή δεν υπάρχει πρόβλημα πιστεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
κρίμα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

lifeisgood

Νεοφερμένος

Η lifeisgood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Ειναι πολυ καλο παντως μετα απο τοσο καιρο σχεσης να μενουν φιλοι..
Το ασχημο ειναι να χωρισεις για μ....α και μετα να μην μιλιεσαι καν ..Πολυ ασχημο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Καλα ειναι κι ετσι, οπως και πριν δηλαδη αλλα χωρις το ερωτικο.:xixi:

Για να το λες εσύ, κάτι θα ξέρεις. Εγώ πάντως δεν θα μπορούσα να το κάνω. Πάντα θα ένιωθα ένα τσίμπημα μέσα μου αν θα τον έβλεπα με άλλη. Δεν λέω ότι δεν θα έλεγα ούτε γεια αλλά δεν θα μπορούσα να είμαι φίλη του. Αυτή είναι η πολύ προσωπική μου άποψη βέβαια. Αν εσείς οι δύο είστε καλοί φίλοι και το γουστάρετε κιόλας είμαι μαζί σας 100%.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ειναι πολυ καλο παντως μετα απο τοσο καιρο σχεσης να μενουν φιλοι..
Αυτό μπορεί να γίνει μόνο αν και κατά τη διάρκεια της σχέσης ήσουν (και) φίλος με τον άλλο.

Αρχική Δημοσίευση από RebeccaforJimani:
Αν εσείς οι δύο είστε καλοί φίλοι και το γουστάρετε κιόλας είμαι μαζί σας 100%.
Είμαστε :)
Έχει κιόλας ο καθένας τη σχέση του και είμαστε κι οι δυο χαρούμενοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
μια φίλη μου τα έφτιαξε μέσω ίντερνετ με κάποιον που έμενε σε άλλη πόλη και μιλούσαν με μηνύματα στο κινητό συνέχεια. Βρίσκονταν και 2 φορές τον μήνα. Στον εναμιση χρόνο χώρισαν... είχαν μια καλή σχέση όμως όσο κράτησε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ειναι βασανιστηριο να ειναι ο φιλος σου τοοοσο μακρυα. Να θες να τον βλεπεις καθε μερα, να ειστε απλα μαζι. Να ξερεις οτι θα ειναι εκει οταν σχολασεις να σε περιμενει, να ξερεις οτι οταν θα τον χρειαστεις θα ερθει. Πιστευω οτι μπορει να υπαρξει σχεση εξ αποστασεως απλα ειναι πολυ δυσκολο.Ειδικα αν εισαι και ζηλιαρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top