Σχέδιο στις πανελλήνιες

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Εμεις ξεκιναμε φροντιστηριο μαζι με το σχολειο(μονο σχεδιο αρχιζω με το που μπει ο σεπτεμβρης) και θα κανουμε επαναληψη μιγαδικους και μετα 1-2 διαγωνισματα(για αλλα μαθηματα δεν ξερω) οποτε μας εχουν αφησει αρκετο καιρο. ελεγα να τα κανω τωρα στην 'αρχη' για να μην σκεφτομαι οτι τα εχω και εχω χρονο για τα παντα! ξερετε ποσες ωρες εχει η μερα?!;) ολα χωρανε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Εμεις ξεκιναμε φροντιστηριο αρχες σεπτεμβρη (σχεδιο με το που μπει ο σεπτεμβρης) και θα γραψουμε 2 διαγωνισματα στους μιγαδικους, αφου κανουμε πρωτα επαναληψη(στα αλλα μαθηματα δεν ξερω). σκεφτομαι να τα κανω τωρα στην 'αρχη' για να μην σκεφτομαι οτι τα εχω.....εξαλλου ολα χωρανε καλε! ξερετε ποσες ωρες εχει η μερα?;)
ελααααααα εμεις σχεδιο ξεκιναμε οκτωβρη:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
ελααααααα εμεις σχεδιο ξεκιναμε οκτωβρη:(:(

Μην αγχώνεσαι. Μια συμμαθήτριά μου ξεκίνησε -για πρώτη φορά- σχέδιο τα Χριστούγεννα, και τα πήγε ικανοποιητικά καλά στις εξετάσεις, φέτος. Έγραψε περίπου 14 στο ελεύθερο και άλλο τόσο στο γραμμικό.
Έχεις καιρό μπροστά σου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι. Μια συμμαθήτριά μου ξεκίνησε -για πρώτη φορά- σχέδιο τα Χριστούγεννα, και τα πήγε ικανοποιητικά καλά στις εξετάσεις, φέτος. Έγραψε περίπου 14 στο ελεύθερο και άλλο τόσο στο γραμμικό.
Έχεις καιρό μπροστά σου.:)
οχι οχιι δεν το λεω για αυτο:P..κανω και τωρα θερινα μαθηματα.απλα πεμπτη σταματαμε και ξεκιναμε σε 2 μηνες και θα μου λειψει:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εμενα αυτο που σιγουρα δεν μου λειπει καθολου ειναι τα πηγαινε-ελα με το καραβι!!:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εμενα αυτο που σιγουρα δεν μου λειπει καθολου ειναι τα πηγαινε-ελα με το καραβι!!:Ρ
Πηγαινοέρχεσαι με το καράβι για να κάνεις σχέδιο;:eek: ΗΡΩΑΣ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Πηγαινοέρχεσαι με το καράβι για να κάνεις σχέδιο;:eek: ΗΡΩΑΣ:P
μια ωρα περιπου με το καραβι πηγαινε και αλλη μια ελα;)
Αν το σκεφτεις ειμαι τυχερη! 1. Υπαρχουν ατομα που και στην Αθηνα να μενουν, να χανουν περισσοτερη ωρα στις μετακινησεις τους. Εγω τουλαχιστον μπορω να διαβαζω και λιγο στο καραβι:) 2. Νομιζω το καλοκαιρι υπαρχουν παιδια απο νησια που ερχονται και μενουν στην αθηνα(φευγουν απο το σπιτι τους) για να κανουν σχεδιο. Εχει φροντισει βλεπεις το κρατος για ισα δικαιωματα προετοιμασιας για τις εξετασεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
μια ωρα περιπου με το καραβι πηγαινε και αλλη μια ελα;)
Αν το σκεφτεις ειμαι τυχερη! 1. Υπαρχουν ατομα που και στην Αθηνα να μενουν, να χανουν περισσοτερη ωρα στις μετακινησεις τους. Εγω τουλαχιστον μπορω να διαβαζω και λιγο στο καραβι:) 2. Νομιζω το καλοκαιρι υπαρχουν παιδια απο νησια που ερχονται και μενουν στην αθηνα(φευγουν απο το σπιτι τους) για να κανουν σχεδιο. Εχει φροντισει βλεπεις το κρατος για ισα δικαιωματα προετοιμασιας για τις εξετασεις;)

Πράγματι! Πάντως χαρά στο κουράγιο σου!:D Και στην περιοχή μου αν κάποιος θέλει σχέδιο πρέπει να πάει σε μια άλλη περιοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Πράγματι! Πάντως χαρά στο κουράγιο σου!:D Και στην περιοχή μου αν κάποιος θέλει σχέδιο πρέπει να πάει σε μια άλλη περιοχή.
Σκεψου και το αλλο. Ποιος στην Γ΄ Λυκειου εχει την δυνατοτητα για 'ταξιδακι' καθε εβδομαδα??;):P που μενεις?:) :offtopic::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Σκεψου και το αλλο. Ποιος στην Γ΄ Λυκειου εχει την δυνατοτητα για 'ταξιδακι' καθε εβδομαδα??;):P που μενεις?:) :offtopic::redface:

:loltooth: Τυχερή. Εγώ δεν μένω σε νησί, αλλα δεν έκανα σχέδιο και δεν χρειαζόμουν μετακινήσεις:P Σου εύχομαι καλή επιτυχία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
:loltooth: Τυχερή. Εγώ δεν μένω σε νησί, αλλα δεν έκανα σχέδιο και δεν χρειαζόμουν μετακινήσεις:P Σου εύχομαι καλή επιτυχία:P
Σε ευχαριστω πολυ, επισης:)
Το κανω ηδη εναν χρονο και εχω επιζησει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top