Συμπτώματα έρωτα

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
:huglove:αντε να πω κι εγω τη γνωμη μου
1.να την σκεφτεσαι συνεχεια σε τετοιο βαθμο που το διαβασμα να ειναι αδυνατο...
2.να ανυπομονεις να πας στο εκαστοτε μαθημα για να την αντικρισεις (σχολειο-φροντηστηριο κλπ.)
3.να προφερεις το ονομα της οταν εισαι μονος και να χανεσαι...
4.να προσπαθεις να την εντυπωσιασεις με καθε τροπο(πχ να γελαει με τα αστεια σου)
5.να πεφτεις για υπνο και να σκεφτεσαι οτι ειναι μαζι σου...
6.και να σε κοιτα στα ματια και να γινεσαι κομματια...που λεει και ενα τραγουδι...
7.να ακους δεκαδες τραγουδια και να της τα αφιερωνεις...
8.να θες να μενεις μονος ,ωστε να την σκεφτεσαι...
9.να πονας ψυχολογικα οταν δεν την βλεπεις...
10.να κομπλαρεις οταν σε κοιταει η' οταν σου μιλαει...
11.να νιωθεις εντονη ταχυκαρδια η' να εισαι ετοιμος ακομα και να κλαψεις οταν αποχωριζεστε...
12.να θεωρεις τον εαυτο σου αναξιο αυτης...
13.να μην εχεις ματια για καμια αλλη και να την θεωρεις ως την ομορφοτερη κοπελα του κοσμου...
14.να μην παιρνεις τα ματια σου απο πανω της...
15.καθε χαμογελο της να σε ''σκοτωνει''
αυτα τα ελαχιστα...:kissing::inlove::inlove::inlove::hug::galliko:

Eιναι τέλεια όλα αυτααααααα
ο ερωτας μπορει να σε παει στα ουράνια και μπορεί να σε πετάξει στα ταρταρα....
Καθετι όμως που ζεις στον ερωτα πρέπει να το ζεις στην ολότητά του....!!!
Πραγματικα ειναι υπεροχα όλα οσα περιγράφεις....
Αυτα που περιγράφεις ειναι ακόμη πιο ομορφα, όταν τα ξέρει και η κοπελιά βεβαια......

ουου τελεια ρε:clapup:

θυμαμαι που μιλαγαμε το καλοκαιρι και λεγαμε ο καθενας τα δικα του και τελικα ολοι βολευτηκαμεεεεε:redface:

ετσι να συνεχισεις <3:redface:
:):):)
Τελικα το 2011 ήταν το 11 το καλό....!!!;):):):)
Τωρα θα κανονίσουμε να παμε για κανα καφε με τα άλλα μας μισά....!!!
:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
:):):)
Τελικα το 2011 ήταν το 11 το καλό....!!!;):):):)
Τωρα θα κανονίσουμε να παμε για κανα καφε με τα άλλα μας μισά....!!!
:redface::redface:

οκ οταν κατεβω ηρακλειο θα κανονισουμε:clapup:
Για Μαιο το κοβω ρ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Eιναι τέλεια όλα αυτααααααα
ο ερωτας μπορει να σε παει στα ουράνια και μπορεί να σε πετάξει στα ταρταρα....
Καθετι όμως που ζεις στον ερωτα πρέπει να το ζεις στην ολότητά του....!!!
Πραγματικα ειναι υπεροχα όλα οσα περιγράφεις....
Αυτα που περιγράφεις ειναι ακόμη πιο ομορφα, όταν τα ξέρει και η κοπελιά βεβαια......

το προβλημα ειναι οτι ντρεπομαι να της τα πω.δεν τη βλεπω συχνα,διοτι παμε σε αλλο σχολειο και στο φροντηστηριο ειμαστε μαζι μονο 2 ωρες.φοβαμαι μηπως με απορριψει.αλλα την βλεπω ως τοσο τελεια...
ειμαι κι εντελως απειρος απ αυτα.βοηθηστε μεεεεε τι να κανωωωωωωωωω?
την θελωωωωωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
το προβλημα ειναι οτι ντρεπομαι να της τα πω.δεν τη βλεπω συχνα,διοτι παμε σε αλλο σχολειο και στο φροντηστηριο ειμαστε μαζι μονο 2 ωρες.φοβαμαι μηπως με απορριψει.αλλα την βλεπω ως τοσο τελεια...
ειμαι κι εντελως απειρος απ αυτα.βοηθηστε μεεεεε τι να κανωωωωωωωωω?


σαν να βλέπω τον εαυτο μου!!! θεωρια: πανε μιλα της και οτι βγει
πραξη:.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
δεν υπάρχουν μαγικές λύσεις και συνταγές στον έρωτα...
ας δοκιμάσετε να φλερτάρετε και ας φάτε απόρριψη...έτσι είναι η μαγεία του έρωτα
μην επιδιώκετε μασημένη τροφή

όλοι μας φάγαμε και τρώμε την χυλόπιτα όσο ζούμε :P :lol:
αυτό σημαίνει ζωή και η απόρριψη μέσα στο παιχνίδι είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
όλοι μας φάγαμε και τρώμε την χυλόπιτα όσο ζούμε :P :lol:
αυτό σημαίνει ζωή και η απόρριψη μέσα στο παιχνίδι είναι


καποιοι τρωμε μονο αυτην!!!:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
το προβλημα ειναι οτι ντρεπομαι να της τα πω.δεν τη βλεπω συχνα,διοτι παμε σε αλλο σχολειο και στο φροντηστηριο ειμαστε μαζι μονο 2 ωρες.φοβαμαι μηπως με απορριψει.αλλα την βλεπω ως τοσο τελεια...
ειμαι κι εντελως απειρος απ αυτα.βοηθηστε μεεεεε τι να κανωωωωωωωωω?
Εγω αυτό που θα σου πω είναι αν την αγαπας παρα πολύ και λιώνεις στο βλέμμα της πες της το!!!
Εκανα και εγώ περσυ αυτη την βλακεία με μια κοπελια που ήμουν κολλημένος και τελικά .....τιποτα!!!
Ημουν τυχερος που βρηκα την κοπελια που είμαι τώρα!
Προτεινω να λες τα παντα.Ό,τι νιώθεις να το λες με οποιο κι αν ειναι το τιμημα....!!!
Εμενα το τιμημα, αν και δεν της ειπα και τίποτα, ήταν να μην περάσω περσυ κανενα μαθημα και να περάσω ενα αθλιο καλοκαίρι σκεφτοντας τι θα γινοτανε αν της ειχα πει τιποτα....!!!
Προτεινω να της πεις...
Στον ερωτα πρεπει να τολμας....:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
καποιοι τρωμε μονο αυτην!!!:redface::redface:

φίλε μου, αισιοδοξία, αισιοδοξία, αισιοδοξία, αισιοδοξία, ...

α). όσοι ερωτεύτηκαν πέρασαν από την φάση της χυλόπιτας μέχρι να αράξουν σε λιμάνι
β). αρκετοί είναι ερωτευμένοι, λίγοι όμως πραγματικά αγαπάνε (πολλοί νιώθουν άδειοι)

όσοι άντρες ελεύθεροι υπάρχουν που ψάχνουν αυτό το "τετριμμένο" ξεχωριστό, τόσες κοπέλες υπάρχουν που ψάχνουν το ίδιο
απλά οι συχνότητες είναι διαφορετικές...:P

Αλέξανδρε, η γνωριμία με προοπτικές είναι σαν την αναλυτική επίλυση μιας εξίσωσης
προσπαθείς, χρησιμοποιείς σωστή μέθοδο και δεν σου βγαίνει η επιθυμητή λύση
το πρόβλημα δεν είναι ότι χρησιμοποιείς λάθος μέθοδο απλά στην μέθοδο δεν κάνεις σωστά κάποιες πράξεις...έτσι και στο φλερτ
κάπου κάνουμε λάθος...;) :P
(λες και οι κοπέλες είναι τέλειες; ;) :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
πω,πω!θελω τοσο πολυ κι ομως φοβαμαι!δεν μπορω να βρω ευκαιρια να ειμαστε μονοι για να της τα πω ολα αυτα!και πες οτι το κανω.ποια θα ειναι και η αντιδραση της?δεν ειμαι κι ομορφος...(καλα,καμια σχεση με τον κυριο που εχω ως φοτο στο προφιλ μου!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
ρε συνονόματε φίλε, χαλάρωσε
μην ανάγεις το πρόβλημά σου, σε ύψιστο πρόβλημα της ανθρωπότητας :D

αν είσαι χαλαρός και αυτός που είσαι πάντα, θα της αρέσεις
ξέρεις, καμιά φορά και η αμηχανία, αρέσει...γιατί είναι αυθόρμητη
γενικά η αυθόρμητη κινησιολογία και συμπεριφορά είναι πιο ωραία και αφήνει καλές εντυπώσεις από τα "στημένα" βήματα που λένε κάποιοι που το παίζουν μετρ των ερωτικών σχέσεων
οι αληθινές και απλές κοπέλες κοιτάνε χαρακτήρα, μυαλό και καλή καρδιά
τα κλισέ «ύψος, μπράτσα, μέγεθος» είναι για κάποιες άλλες που δεν νομίζω ότι ανήκουν στο προφίλ της μέσης Ελληνίδας..;)
ο καλός άνθρωπος είτε άντρας είτε γυναίκα δεν κρίνεται από την εμφάνιση και το ύψος

πιθανοτικά:
αν όμως σταθεί μόνο σε τέτοια στοιχεία (ύψος και εμφάνιση) τότε να ξέρεις ότι ποτέ δεν θα σε αγαπήσει γι' αυτό που είσαι, αλλά θα έχει πιθανόν άλλα ωφέλη από σένα (ίσως σε χρησιμοποιήσει με ψεύτικες ελπίδες για να τονώσει την αυτοπεποίθησή της και μετά θα σε ξεράσει όταν σε βαρεθεί, για περάσει στον επόμενο γύρο με κάποιον άλλο μαλάκα που θα της γυαλίσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
καλα,ρε νικολα,απο οσο ειμαστε μαζι στο φροντιστηριο δεν δειχνει για τετοια κοπελα.ειναι χαμηλων τονων,γλυκια.ευγενικη και πανεμορφη.πολλες ειναι οι κοπελες για τις οποιες νιωθω ενα ξαναμμα(καταλαβαινεις),αλλα για αυτην νιωθω ενα αγνο συναισθημα,δεν με ελκυει μονο η ομορφια της,αλλα το γεγονος οτι σε σχεση με αλλες κοπελες δειχνει πιο χαμηλων τονων και προσιτη.εσυ που θα σαι πιο εμπειρος,μπορεις να μου προτεινεις ενα τροπο για να ανιχνευσω τα συναισθηματα της για εμενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Να μην ανιχνεύσεις τίποτα. Να πας να της μιλήσεις κι αν δεν, στ' αρχ*έστηκες. Και γενικά ξεκόλλα λίγο, δε θέλει άγχος, ήρεμα. Πάνω απ' όλα μην είσαι εξαρτημένος -αν δε μπορείς, μη δείχνεις τουλάχιστον.

Αλλά άλλο είναι το point εδώ. Χωρίς να ξέρω τι κυνηγάς στη ζωή σου, χάθηκε ο κόσμος να περιμένεις λίγο; Μάρτιος είναι, μπαίνει Απρίλιος. Κάτσε συγκεντρώσου, δώσε και μετά έχεις πέντε μήνες μπροστά σου να παίξεις. Τόσο επείγει δηλαδή; Σκέψου μην απογοητευτείς και τελείως δυο βήματα πριν το τέλος.

Ε του πούστη όμως, what the FUCK am I doing here? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
καποιοι τρωμε μονο αυτην!!!:redface::redface:
Υπομονή φίλε Αλέξανδρε.
Ο ερωτας θέλει υπομονή και επιμονή....
Αν δεν....δεν ειναι κανεις ανθρωπος μονοσήμαντος!!!
Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλίες και μάλίστα ίσως κανουν και καλυτερα πορτοκάλια.:):):)
Ελπίζω να πιάνεις τι εννοώ.Δεν ειναι το παν η εξωτερική εμφάνση της κοπελιάς που όλους μας ελκύει σε πρώτη φάση, όποιος λεει ότι δεν θαυμάζει μια γκομ....να πανέμορφη, είναι ψεύτης!!!
Και το φλέρτ, ακομη κι αν εχεις σχέση είναι καλό πραγμα, είναι πολύ ωραίο να δέχεσαι το φλερτ απο μια κοπελιά και να κανεις και εσύ φλερτ, ξέρεις κοπλιμέντα, γλυκολογα κ.α.Είναι στην φύση μας, τουλαχιστον εμενα....!!!
Δεν υπάρχει κοπελια στην σχολή που να μην της μιλάω και να μην της κανω κοπλιμέντα, σου δίνει ενα εδνιαφέρον.!!!!

πω,πω!θελω τοσο πολυ κι ομως φοβαμαι!δεν μπορω να βρω ευκαιρια να ειμαστε μονοι για να της τα πω ολα αυτα!και πες οτι το κανω.ποια θα ειναι και η αντιδραση της?δεν ειμαι κι ομορφος...(καλα,καμια σχεση με τον κυριο που εχω ως φοτο στο προφιλ μου!)
Συντοπίτη Νίκο
(Εγω είμαι απο Ηράκλειο και σπουδάζω και εκει)
Αρχικά είσαι τυχερος που είσαι στο Ρέθυμνο, καθώς εκει στον Γάλλο έχει αρκετες κοπελιές για φλερτ.....:redface::redface::redface:

Τωρα, να ξέρεις ότι δεν εχει να κανει η εξωτερική εμφάνιση.
Και εγώ δεν ειμαι πανεμορφος, ειμαι ντροπαλος μπορώ να πω όταν θέλω να προσεγγυσω μια κοπελια, καθώς φοβαμαι την χυλόπιττα.....
Περσυ, μου αρεσε μια κοπελιά, τρομερο κόλλημα.
Κεραυνοβόλος, τρελά, λιώσιμο με μια της ματια και μόνο, αμηχανία όταν ήμουν δίπλα της, αλλα τελικά δεν εμαθε ποτέ τίποτα, γιατί σκεφτομουν όπως και εσύ.....
Τελικά, απ ότι είδα και μετά δεν αξιζε να ασχοληθώ, ότι όχι δεν είναι καλή κοπελιά, αλλά δεν ταιριάζαμε!!!!
όπως αναφέρει και πιο κάτω ο φίλος Νίκος.....
ρε συνονόματε φίλε, χαλάρωσε
μην ανάγεις το πρόβλημά σου, σε ύψιστο πρόβλημα της ανθρωπότητας :D

αν είσαι χαλαρός και αυτός που είσαι πάντα, θα της αρέσεις
ξέρεις, καμιά φορά και η αμηχανία, αρέσει...γιατί είναι αυθόρμητη
γενικά η αυθόρμητη κινησιολογία και συμπεριφορά είναι πιο ωραία και αφήνει καλές εντυπώσεις από τα "στημένα" βήματα που λένε κάποιοι που το παίζουν μετρ των ερωτικών σχέσεων
οι αληθινές και απλές κοπέλες κοιτάνε χαρακτήρα, μυαλό και καλή καρδιά
τα κλισέ «ύψος, μπράτσα, μέγεθος» είναι για κάποιες άλλες που δεν νομίζω ότι ανήκουν στο προφίλ της μέσης Ελληνίδας..;)
ο καλός άνθρωπος είτε άντρας είτε γυναίκα δεν κρίνεται από την εμφάνιση και το ύψος

πιθανοτικά:
αν όμως σταθεί μόνο σε τέτοια στοιχεία (ύψος και εμφάνιση) τότε να ξέρεις ότι ποτέ δεν θα σε αγαπήσει γι' αυτό που είσαι, αλλά θα έχει πιθανόν άλλα ωφέλη από σένα (ίσως σε χρησιμοποιήσει με ψεύτικες ελπίδες για να τονώσει την αυτοπεποίθησή της και μετά θα σε ξεράσει όταν σε βαρεθεί, για περάσει στον επόμενο γύρο με κάποιον άλλο μαλάκα που θα της γυαλίσει)

καλα,ρε νικολα,απο οσο ειμαστε μαζι στο φροντιστηριο δεν δειχνει για τετοια κοπελα.ειναι χαμηλων τονων,γλυκια.ευγενικη και πανεμορφη.πολλες ειναι οι κοπελες για τις οποιες νιωθω ενα ξαναμμα(καταλαβαινεις),αλλα για αυτην νιωθω ενα αγνο συναισθημα,δεν με ελκυει μονο η ομορφια της,αλλα το γεγονος οτι σε σχεση με αλλες κοπελες δειχνει πιο χαμηλων τονων και προσιτη.εσυ που θα σαι πιο εμπειρος,μπορεις να μου προτεινεις ενα τροπο για να ανιχνευσω τα συναισθηματα της για εμενα?
Να σου πω ότι με την κοπελιά μου τώρα.
Γνωριστηκαμε τις πρώτες μέρες πέρσυ σε ενα μαθημα απειροστικος λογισμός λέγεται.
Καναμε παρέα, είμαστε γενικα η παρέα μας 5 άτομα που γνωριστηκαμε τις αρχικές μερες της σχολής!!!
Με αυτη την κοπελιά ειχαμε απο την αρχη μια ιδιαίτερη χημεία, μου στάθηκε πάρα πολύ όλο το καλοκαίρι με την απογοήτευσή μου με την κοπελιά που είχα φάει κόλλημα.!!!
Ξέρει, αν όχι τα πάντα, σχεδον τα πάντα για μένα.
Με αγαπούσε αρχικα σαν φίλο, όπως και εγώ, και με τον καιρό αναπτύχθηκε κάτι παραπάνω...
Αυτο το παραπάνω είναι μια έλξη, μια ανάγκη για να δίνει ο καθένας πραγματα στον άλλον.Μια αγάπη, κατι παραπάνω απο αυτό που είχα νοιώσει με την Αναστ..... περσυ!!!
Θεωρώ ότι για να κανεις σχέση πρέπει να σε ξέρει πραγματικά ο ένας στον άλλον.
Να μην προσπαθεις να φτιάξεις εναν χαρακτήρα για την κοπελιά που σου έχει κολήσει και δεν την ξέρεις πραγματικά....
Δεν παιζει κανενα ρόλο η εξωτερική εμφάνιση, ρόλο παίζει
ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ
ΜΥΑΛΟ
ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ
Ευχομαι να βρειτε ο καθένας ό,τι πραγματικά επιθυμει σε αυτη την ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Και το φλέρτ, ακομη κι αν εχεις σχέση είναι καλό πραγμα, είναι πολύ ωραίο να δέχεσαι το φλερτ απο μια κοπελιά και να κανεις και εσύ φλερτ, ξέρεις κοπλιμέντα, γλυκολογα κ.α.Είναι στην φύση μας, τουλαχιστον εμενα....!!!
Δεν υπάρχει κοπελια στην σχολή που να μην της μιλάω και να μην της κανω κοπλιμέντα, σου δίνει ενα εδνιαφέρον.!!!!

Τι λέτε ρε; Εγώ για αυτό το πράγμα κόβω κεφάλια. :angel:
Πείτε ότι δεν είμαι η μόνη ζηλιάραααααααααααααα. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Να μην ανιχνεύσεις τίποτα. Να πας να της μιλήσεις κι αν δεν, στ' αρχ*έστηκες. Και γενικά ξεκόλλα λίγο, δε θέλει άγχος, ήρεμα. Πάνω απ' όλα μην είσαι εξαρτημένος -αν δε μπορείς, μη δείχνεις τουλάχιστον.

Αλλά άλλο είναι το point εδώ. Χωρίς να ξέρω τι κυνηγάς στη ζωή σου, χάθηκε ο κόσμος να περιμένεις λίγο; Μάρτιος είναι, μπαίνει Απρίλιος. Κάτσε συγκεντρώσου, δώσε και μετά έχεις πέντε μήνες μπροστά σου να παίξεις. Τόσο επείγει δηλαδή; Σκέψου μην απογοητευτείς και τελείως δυο βήματα πριν το τέλος.

Ε του πούστη όμως, what the FUCK am I doing here? :P



σαμπως το επεδιωξα εγω?μονο οτι δημιουργηθηκε κι οσο περνουσε ο καιρος φουντωνε το συναισθημα!
ενταξει,ομως ξεχωρα ο ερωτας αυτος απο τις Πανελληνιες.εννοειται.απλα,εχω συλλαβει τον εαυτο μου να ανυπομονω να εχουμε μαθημα για να τη δω,να τη σκεφτομαι πριν πεσω να κοιμηθω,και αλλα παρα πολλα.απλα,αν δεχοταν αυτη η ψυχολογια θα ανεβαινε κατακορυφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Θα μπορουσε παρακαλώ πολύ την κ.κ.Pure_Seduction να μας πει την γνώμη της για τα όσα αναφέρει ο φίλος νίκος ρέθυμνο???
Την συμβουλή της.....:D:D:D:D

Τι λέτε ρε; Εγώ για αυτό το πράγμα κόβω κεφάλια. :angel:
Πείτε ότι δεν είμαι η μόνη ζηλιάραααααααααααααα. :'(
Iωαννα μου....
Το φλερτ ειναι ζωή....
Είναι ωραίο αυτό το παιχνίδι ανταλλαγής κοπλιμέντων και γενικοτερα, είναι ωραίο να περιστοιχίζεσαι απο γυναικες και να τις κανεις να νοιώθουν σαν να πετουν στον ουρανό.....
Είναι πολυ ωράιο το φλερτ, αρκει να μην ξεφεύγει......:P:P:P:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Iωαννα μου....
Το φλερτ ειναι ζωή....
Είναι ωραίο αυτό το παιχνίδι ανταλλαγής κοπλιμέντων και γενικοτερα, είναι ωραίο να περιστοιχίζεσαι απο γυναικες και να τις κανεις να νοιώθουν σαν να πετουν στον ουρανό.....
Είναι πολυ ωράιο το φλερτ, αρκει να μην ξεφεύγει......:P:P:P:):):)

Όταν είσαι ελεύθερος. :pfff:
Αλλά να είσαι με άλλον και αυτός να φλερτάρει,ιιιιιιιιιιιιιι.σκοτώνω. :kill:
Ναι είμαι λιγάάάάκι υπερβολική :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
το προβλημα ειναι οτι ντρεπομαι να της τα πω.δεν τη βλεπω συχνα,διοτι παμε σε αλλο σχολειο και στο φροντηστηριο ειμαστε μαζι μονο 2 ωρες.φοβαμαι μηπως με απορριψει.αλλα την βλεπω ως τοσο τελεια...
ειμαι κι εντελως απειρος απ αυτα.βοηθηστε μεεεεε τι να κανωωωωωωωωω?
την θελωωωωωωωω!

Μην φοβου ωρε:whistle:
αφιερωνεται τοσοο χρονο στις αναλυσεις (με θελει δεν με θελει)και στους φοβους σας που χανετε τοσα ομορφα πραγματα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelicaa

Νεοφερμένος

Η Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
να της γράψεις κάτι...να της εκφράσεις τα συναισθήματα σου....
ας πούμε εγώ γράφω στο άτομο που αγαπώ αν και δεν θα τα μάθει ποτέ...γιατί απλά δεν έχει νόημα..

να μερικά το δεύτερο το είδα σε υπογραφή :P


μην ντρέπεστε να εκφραστείτε βρε :)ακόμα και γραπτά....δεν χρειάζεται πάντα να τα λέτε και ο γραπτός λόγος είναι δυνατός..



Διαφωνω καθετα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Το εκανε μια φιλη μου και μετανιωνει ακομα!
μην το κανετε! αν πεσει σε λαθος χερια -οπως εγινε στην περιπτωση της- θα γινετε ρεζιλι.....
Και επειτα τα γραπτα μενουν, οποτε προσοχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Θα μιλήσω σαν μελλοντικός γιατρός μ' έναν άκρως επιστημονικό όρο που δε νομίζω να μπορεί κανείς να αμφισβητήσει:
"Οι πρωινές σηκωμάρες γίνονται ολοήμερες και οι γυναίκειες εξάψεις παρουσιάζουν σταδιακή επιδείνωση" :P

Εντάξει, σοβαρά τώρα, αυτό που νιωθώ εγώ τώρα που είμαι ερωτευμένος και με τρελαίνει είναι ότι όταν την κοιτάω νομίζω ότι το πάτωμα έχει σηκωθεί και με σφαλιαρίζει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top