Συμπτώματα έρωτα

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής τη βλέπω μόνο στο σχολείο. Άρα δε μπορεί κάτι να της έκανα. Το λογαριασμό της δε τον έκλεισε γιατί στους υπόλοιπους φίλους βγαίνει σωστά. Αλλά μπορεί να είπα κάτι που το εξέλαβε αλλιώς και να παρεξηγήθηκε. Ή να νευρίασε με κάποιο σχόλιο...
Άρα όντως δε παίζει το "χωρίς λόγο", σ'αυτό έχεις δίκιο.

:hmm:ρωτα την...


βασικα στη θεση σου σιγα μην τν ρωτουσα :whistle:στα διαλα να παει:P

μηπως σε εωγαλε επειδη δεν ξερει ποιος εισαι?:hmm:δεν παιζει ε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Βασικά ok, μη δίνεις ιδιαίτερη σημασία στο facebook. Mπορεί να έφαγε κόλλημα.
Από τη στιγμή που έχεις και άλλους τρόπους να την πλησιάσεις, κάντο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Κώστα... θεωρώ σωστό να τσεκάρεις κάτι άλλο πρώτα πριν την πλησιάσεις ! αρχικά στο σχολείο μιλάτε ? τα λέτε καθόλου ? γιατί αν τα λέτε όλα καλά! αν τίποτα δεν έχει άλλαξει στο επίπεδο του σχολείου ! Από κει και πέρα μήπως να το αφήσεις λίγο χαλαρά το πράγμα! δεν λέω να μην μιλάς... θα κρατάς επαφή πάντα, απλά χαλάρωσε μέσα σου! δλδ οκ ! σου αρέσει !! το καταλαβαίνω! απλά ηρέμησε και δεσ' το πιο ψύχρα για να καταλάβεις και αν την πίεσες πουθενά ! Δώσε και σε αυτήν χώρο να δει τι γίνεται ! γιατί πιθανώς να έχει πάρει το μνμ ότι της αρέσεις !! όσο για το facebook βγάλε απ' το μυαλό σου την κίνησή της ! μπορεί να το έκανε καταλάθος και ένα σωρό πράγματα μπορεί να έγιναν !! δες το χαλαρά για να δεις πιο καθαρά !! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
:hmm:ρωτα την...


βασικα στη θεση σου σιγα μην τν ρωτουσα :whistle:στα διαλα να παει:P

μηπως σε εωγαλε επειδη δεν ξερει ποιος εισαι?:hmm:δεν παιζει ε?:hmm:

Όχι δε παίζει αλλά έχεις δίκιο. Στα διαλα!:D

Βασικά ok, μη δίνεις ιδιαίτερη σημασία στο facebook. Mπορεί να έφαγε κόλλημα.
Από τη στιγμή που έχεις και άλλους τρόπους να την πλησιάσεις, κάντο.

Ε βέβαια, γιατί δεν είναι έμπιστο το facebook, αφού ξέρω ότι μοιράζονται τον υπολογιστή μιας φίλης της και σίγουρα αυτή ξέρει το κωδικό της.

Κώστα... θεωρώ σωστό να τσεκάρεις κάτι άλλο πρώτα πριν την πλησιάσεις ! αρχικά στο σχολείο μιλάτε ? τα λέτε καθόλου ? γιατί αν τα λέτε όλα καλά! αν τίποτα δεν έχει άλλαξει στο επίπεδο του σχολείου ! Από κει και πέρα μήπως να το αφήσεις λίγο χαλαρά το πράγμα! δεν λέω να μην μιλάς... θα κρατάς επαφή πάντα, απλά χαλάρωσε μέσα σου! δλδ οκ ! σου αρέσει !! το καταλαβαίνω! απλά ηρέμησε και δεσ' το πιο ψύχρα για να καταλάβεις και αν την πίεσες πουθενά ! Δώσε και σε αυτήν χώρο να δει τι γίνεται ! γιατί πιθανώς να έχει πάρει το μνμ ότι της αρέσεις !! όσο για το facebook βγάλε απ' το μυαλό σου την κίνησή της ! μπορεί να το έκανε καταλάθος και ένα σωρό πράγματα μπορεί να έγιναν !! δες το χαλαρά για να δεις πιο καθαρά !! ;)

Σίγουρα, τώρα που πέρασαν δυο μέρες από τότε που έκανε ότι έκανε, βλέπω πως μπορεί να έγιναν πολλά:hmm:. Πρώτα απ' όλα μπορεί να την ενόχλησαν κάποια σχόλια που έστειλα ή να το έκανε κατά λάθος ή να είχε πρόβλημα ο λογαριασμός της, γιατί βλέπω πως μου έκανε άρση αποκλεισμού:confused: αφού μπορώ να της στείλω αίτημα φιλίας ξανά (φυσικά δε θα το κάνω ακόμη) :shifty:.

Στο σχολείο, ναι, τα λέμε και βλέπω ένα ενδιαφέρον απ' αυτήν:happy:, γιαυτό δε πιέζω παραπάνω :sly:. Αλλά αύριο θα μάθω τα περισσότερα γεγονότα, διότι απουσίαζα δύο μέρες λόγω τραυματισμού:stunned: και μπορεί να έχασα τυχόν συζητήσεις κλπ.

Στην αρχή δεν έβλεπα τόσο ψύχραιμα τα πράγματα:cold:, αλλά κατανόησα πως έτσι δε καταφέρνω τίποτα:yes:. Και, φυσικά δε θα της κρατάω μούτρα επειδή με απέκλισε στο fb:) , προς θεού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ω, δε πιστεύω ν'αντιδρούσε αρνητικά διότι όπως δέχτηκε την αγκαλιά, έτσι δέχτηκε και τα κοπλιμέντα. Αλλά που βάζεις τα σχόλια των φίλων και τη καζούρα; :mad:
Πάντως καλύτερα είναι πρώτα να της προτείνω να βγούμε καμιά φορά και ύστερα βλέπουμε τι θα ακολουθήσει.

Στο τονισμένο ήθελα να προσθέσω ένα σύμπτωμα (έτσι πιστεύω δηλαδή), το ότι ένιωσα ένα καρδιοχτύπι....σαν να έτρεχα με 180km/1h:P Μπορεί κι αυτό να είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Τελικά όλα καλά. Είχε γίνει πρόβλημα που αποκαταστήθηκε και στο σχολείο μιλούσαμε κανονικά. Άρα δεν τρέχει τίποτα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Μπράβο βρε !! Είδες ?? τεχνικό πρόβλημα !! και όλα καλά !! εσύ χαλαρά όμως ακόμα !! είσαι ο εαυτός σου και όλα θα γίνονται όλο και καλύτερα!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Μπράβο βρε !! Είδες ?? τεχνικό πρόβλημα !! και όλα καλά !! εσύ χαλαρά όμως ακόμα !! είσαι ο εαυτός σου και όλα θα γίνονται όλο και καλύτερα!!! ;)

Ο καλύτερος εαυτός όπως προαναφέρθηκε:clapup:

Να σε κοιτάει κατάματα και εσύ να προσπαθείς να μη κολλήσεις σ' αυτό που ήθελες να πεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
να σου λενε οι φιλοι σου «εεε, σου μιλαμε, χαζεψες?» και εσυ να μην το ακους, με ματια καρφωμενα πανω της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
να σου λενε οι φιλοι σου «εεε, σου μιλαμε, χαζεψες?» και εσυ να μην το ακους, με ματια καρφωμενα πανω της.

Άσε αυτό...είναι ....το χειρότερο και καλύτερο μαζί. Γιατί απ' τη μια βλέπεις τη κοπέλα και νομίζεις ότι έχεις πεταλούδες στο στομάχι σου και απ' την άλλη γελοιοποιείσαι στους φίλους σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Άσε αυτό...είναι ....το χειρότερο και καλύτερο μαζί. Γιατί απ' τη μια βλέπεις τη κοπέλα και νομίζεις ότι έχεις πεταλούδες στο στομάχι σου και απ' την άλλη γελοιοποιείσαι στους φίλους σου...

Η εμπειρία μίλησε τωρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Άσε αυτό...είναι ....το χειρότερο και καλύτερο μαζί. Γιατί απ' τη μια βλέπεις τη κοπέλα και νομίζεις ότι έχεις πεταλούδες στο στομάχι σου και απ' την άλλη γελοιοποιείσαι στους φίλους σου...

Άμα οι φίλοι είναι πραγματικοί καταλαβαίνουν βρε.. ε, σε πειράζουν μετά ! αλλά όχι και γελοιοποιείσαι ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Άμα οι φίλοι είναι πραγματικοί καταλαβαίνουν βρε.. ε, σε πειράζουν μετά ! αλλά όχι και γελοιοποιείσαι ! ;)

Εντάξει, αλλά αν δεν εμπιστεύεσαι ότι φίλοι σου είναι πραγματικοί δεν μπορείς να το διακινδυνεύσεις...το γελοιοποιείσαι ήταν κάπως βαρύ, αλλά αυτό μου'ρθε εκείνη την ώρα που έγραψα.

Και τώρα που το ξέρουν οι φίλες της κοπέλας που μ'ενδιαφέρει τι κάνω; Το έμαθα πριν λίγο και σκέφτομαι ότι της το έχουν πει ήδη από πιο μπροστά. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Εντάξει, αλλά αν δεν εμπιστεύεσαι ότι φίλοι σου είναι πραγματικοί δεν μπορείς να το διακινδυνεύσεις...το γελοιοποιείσαι ήταν κάπως βαρύ, αλλά αυτό μου'ρθε εκείνη την ώρα που έγραψα.

Και τώρα που το ξέρουν οι φίλες της κοπέλας που μ'ενδιαφέρει τι κάνω; Το έμαθα πριν λίγο και σκέφτομαι ότι της το έχουν πει ήδη από πιο μπροστά. :confused:

Χμ.. το ξέρουν,ε ? καλό αυτό ! Και στο λέω γτ όλα θα ξεκαθαρίσουν τώρα ! Ξέρεις τις φίλες της βρε ? αν ναι, ρώτα πως αντέδρασε ! δεν είναι κακό ! αρκεί να είναι έμπιστα άτομα οι φίλες ! Πάντως μακάρι να της το πουν, να δει κι αυτή τη νιώθει ! Ή θα είστε μαζί και όλα καλά ! ή αν δεν νιώθει κάτι θα το ξέρεις και θα δεις τι θα κάνεις από εκεί και πέρα ! όλα καλά θα πάνε όμως ! εσύ χαλαρά! λες και δεν το ξέρεις ! γτ πιθανώς αυτή θα θέλει να τσεκάρει πως θα αντιδράσεις τώρα ! Στην καλύτερη θα σε ρωτήσει αν νιώθεις κάτι !! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Χμ.. το ξέρουν,ε ? καλό αυτό ! Και στο λέω γτ όλα θα ξεκαθαρίσουν τώρα ! Ξέρεις τις φίλες της βρε ? αν ναι, ρώτα πως αντέδρασε ! δεν είναι κακό ! αρκεί να είναι έμπιστα άτομα οι φίλες ! Πάντως μακάρι να της το πουν, να δει κι αυτή τη νιώθει ! Ή θα είστε μαζί και όλα καλά ! ή αν δεν νιώθει κάτι θα το ξέρεις και θα δεις τι θα κάνεις από εκεί και πέρα ! όλα καλά θα πάνε όμως ! εσύ χαλαρά! λες και δεν το ξέρεις ! γτ πιθανώς αυτή θα θέλει να τσεκάρει πως θα αντιδράσεις τώρα ! Στην καλύτερη θα σε ρωτήσει αν νιώθεις κάτι !! ;)

Από τη συζήτηση μας κατάβαλα ότι είναι τσιμπημένη με κάποιον :hmm: και όταν τη ρώτησα απάντησε θετικά. Δε ξέρω ακόμα με ποιόν...θα μάθω αλλά θεωρώ δειλό να ρωτήσω τη φίλη της:/: (τη κολλητή της που είναι πιο έμπιστη) αν όντως το ξέρει και το πως αντέδρασε.:hmm: Ίσως το εκτιμούσε περισσότερο αν το μάθαινε από μένα, αλλά είναι ανάλογα με το χαρακτήρα...Μακάρι πάντως να με ρωτήσει αν νιώθω κάτι που δε το πολυπιστεύω....Πάντως μου φάνηκαν κάποιες ενέργειες της θετικές (π.χ ανταλλάξαμε στο φβ ρομαντικά τραγούδια και μου έκανε πολλά like, στο σχολείο μιλούσαμε περισσότερο), αν και κρίνω από τη δική μου πλευρά.:worry:

Μ'αρέσει η αισιοδοξία σου για τη παρούσα κατάσταση!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Από τη συζήτηση μας κατάβαλα ότι είναι τσιμπημένη με κάποιον :hmm: και όταν τη ρώτησα απάντησε θετικά. Δε ξέρω ακόμα με ποιόν...θα μάθω αλλά θεωρώ δειλό να ρωτήσω τη φίλη της:/: (τη κολλητή της που είναι πιο έμπιστη) αν όντως το ξέρει και το πως αντέδρασε.:hmm: Ίσως το εκτιμούσε περισσότερο αν το μάθαινε από μένα, αλλά είναι ανάλογα με το χαρακτήρα...Μακάρι πάντως να με ρωτήσει αν νιώθω κάτι που δε το πολυπιστεύω....Πάντως μου φάνηκαν κάποιες ενέργειες της θετικές (π.χ ανταλλάξαμε στο φβ ρομαντικά τραγούδια και μου έκανε πολλά like, στο σχολείο μιλούσαμε περισσότερο), αν και κρίνω από τη δική μου πλευρά.:worry:

Μ'αρέσει η αισιοδοξία σου για τη παρούσα κατάσταση!:)

Με μπέρδεψες λιγάκι Κώστα! Μίλησες με την κοπέλα και σου είπε πως της αρέσει κάποιος,ε ? αφού έχουν πάρει αυτή την τροπή τα πράγματα καλό είναι να μην ρωτήσεις την φίλη της ! Δεν ξέρω να σου πω σίγουρα.. αλλά αν ρωτήσεις ίσως το μάθει η κοπέλα που σε ενδιαφέρει και αντιδράσει κάπως.. εσύ την ξέρεις όμως την κοπέλα και κρίνεις ! Αν μάθαινε από σένα ότι σου αρέσει εννοείς ? γιατί αν είναι έτσι νομίζω πως είναι καλό να πεις εσύ τι νιώθεις στην κοπέλα και όχι μέσω κάποιου άλλου ! Χμ.. να ρωτήσει δεν ξέρω ! Λίγες κοπέλες το κάνουν αυτό ! Αλλά ποτέ δεν ξέρεις! Εσύ όταν νιώσεις να της μιλήσεις να το κάνεις! Κι ό,τι γίνει ! ;) Εσύ ούτως ή αλλιώς θα έχεις προσπαθήσει ! Απ ότι μου περιγράφεις όλα πάνε τέλεια ! Είναι με όλους τόσο χαρούμενη τελευταία ή απλά όταν είστε μαζί ? γιατί αν είναι όταν είστε μαζί εε.. κάτι θα νιώθει ! δεν μπορεί! Δεν το κρίνεις απο την δική σου πλευρά.. εγώ σαν άτομο έξω απ τον χορό τα θεωρώ πολύ θετικά όλα αυτά που περιγράφεις !! ίσως θέλει να σε φέρει πιο κοντά της έτσι για να της μιλήσεις ! λέω εγώ τώρα....

Πάντα θετικά βρε! ό,τι και να γίνει έχει λόγο που συμβαίνει !! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Με μπέρδεψες λιγάκι Κώστα! Μίλησες με την κοπέλα και σου είπε πως της αρέσει κάποιος,ε ? αφού έχουν πάρει αυτή την τροπή τα πράγματα καλό είναι να μην ρωτήσεις την φίλη της ! Δεν ξέρω να σου πω σίγουρα.. αλλά αν ρωτήσεις ίσως το μάθει η κοπέλα που σε ενδιαφέρει και αντιδράσει κάπως.. εσύ την ξέρεις όμως την κοπέλα και κρίνεις ! Αν μάθαινε από σένα ότι σου αρέσει εννοείς ? γιατί αν είναι έτσι νομίζω πως είναι καλό να πεις εσύ τι νιώθεις στην κοπέλα και όχι μέσω κάποιου άλλου ! Χμ.. να ρωτήσει δεν ξέρω ! Λίγες κοπέλες το κάνουν αυτό ! Αλλά ποτέ δεν ξέρεις! Εσύ όταν νιώσεις να της μιλήσεις να το κάνεις! Κι ό,τι γίνει ! ;) Εσύ ούτως ή αλλιώς θα έχεις προσπαθήσει ! Απ ότι μου περιγράφεις όλα πάνε τέλεια ! Είναι με όλους τόσο χαρούμενη τελευταία ή απλά όταν είστε μαζί ? γιατί αν είναι όταν είστε μαζί εε.. κάτι θα νιώθει ! δεν μπορεί! Δεν το κρίνεις απο την δική σου πλευρά.. εγώ σαν άτομο έξω απ τον χορό τα θεωρώ πολύ θετικά όλα αυτά που περιγράφεις !! ίσως θέλει να σε φέρει πιο κοντά της έτσι για να της μιλήσεις ! λέω εγώ τώρα....

Πάντα θετικά βρε! ό,τι και να γίνει έχει λόγο που συμβαίνει !! ;)

Αφού το λες ότι είναι θετικά....σαν τρίτη, σε πιστεύω. Απ' ότι βλέπω δεν είναι χαρούμενη με όλους, αλλά με δύο, έναν φίλο μου κι εμένα, γιαυτό ψάχτηκα λίγο όταν έμαθα ότι είναι κι αυτή τσιμπημένη με κάποιον. Αλλά σίγουρα θα της μιλήσω, σκεφτόμουν να της προτείνω να βγούμε κιόλας μετά την εκδρομή που δικαιούμαστε ;)
Και όντως δε πρόκειται να ρωτήσει, γιατί νομίζω, σα κοπέλα που είναι, θα περιμένει από τ' αγόρια να κάνουν ένα βήμα...
Και ναι, καλύτερα είναι να μάθαινε από μένα ότι μου αρέσει, αλλά νομίζω το ξέρει ήδη μετά απ' τη συζήτηση που είχα με τη φίλη της...κατα κάποιον τρόπο....το επιβεβαίωσε ξαφνιάζοντας με μ' αυτά που με ρωτούσε. Τέλος πάντων θα δούμε :)

Τελικά έμαθε από μένα ότι ήταν να μάθει αφού είπε ότι ήθελε απλά να είμαστε φίλοι (μάλλον οι φίλες της είπαν διάφορα). Όμως οι ενέργειες και η συμπεριφορά της έδειξαν το αντίθετο, γι' αυτό και θα συνεχίσω αντί να το αφήσω έτσι να περάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Τελικά έμαθε από μένα ότι ήταν να μάθει αφού είπε ότι ήθελε απλά να είμαστε φίλοι (μάλλον οι φίλες της είπαν διάφορα). Όμως οι ενέργειες και η συμπεριφορά της έδειξαν το αντίθετο, γι' αυτό και θα συνεχίσω αντί να το αφήσω έτσι να περάσει.

Αρχικά Κώστα εγώ θεωρώ πολύ καλό ότι έμαθε τι νιώθεις απο σένα! Και μπράβο σου γι αυτό !:) Σου είπε πριν της πει ότι σου αρέσει ότι θέλει να είστε φίλοι ? γιατί αν είναι έτσι να σου πω πως μπορεί να αλλάξει γνώμη μετά! Όταν μαθαίνεις κάτι πάντα περνάνε κι άλλα απ το μυαλό σου !! Ναι ! συνέχισε! Ακολούθησε αυτό που νιώθεις ! Βέβαια χαλαρά .. να μην φαίνεται τρομερά έντονα πως την "πολιορκείς"! ίσως να το πάρει στραβά τότε, γι αυτό στο λέω ! Αλλά αφού εσύ έτσι πιστεύεις ακολούθησε το ένστικτο σου! είναι η καλύτερη επιλογή και το λέω εκ πείρας ! Όσο για τις φίλες... μην σε νοιάζει! αν αυτή επηρεάζεται απ τις φίλες είναι δικό της θέμα! εσύ της έδειξες ποιος είσαι τι νιώθεις και αυτό μετράει !! και πάλι μπράβο βρε !! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Αρχικά Κώστα εγώ θεωρώ πολύ καλό ότι έμαθε τι νιώθεις απο σένα! Και μπράβο σου γι αυτό !:) Σου είπε πριν της πει ότι σου αρέσει ότι θέλει να είστε φίλοι ? γιατί αν είναι έτσι να σου πω πως μπορεί να αλλάξει γνώμη μετά! Όταν μαθαίνεις κάτι πάντα περνάνε κι άλλα απ το μυαλό σου !! Ναι ! συνέχισε! Ακολούθησε αυτό που νιώθεις ! Βέβαια χαλαρά .. να μην φαίνεται τρομερά έντονα πως την "πολιορκείς"! ίσως να το πάρει στραβά τότε, γι αυτό στο λέω ! Αλλά αφού εσύ έτσι πιστεύεις ακολούθησε το ένστικτο σου! είναι η καλύτερη επιλογή και το λέω εκ πείρας ! Όσο για τις φίλες... μην σε νοιάζει! αν αυτή επηρεάζεται απ τις φίλες είναι δικό της θέμα! εσύ της έδειξες ποιος είσαι τι νιώθεις και αυτό μετράει !! και πάλι μπράβο βρε !! :)

Πριν μάθει ότι όντως ενδιαφέρομαι γι' αυτήν μου είπε ότι ήθελε να μιλάμε κλπ ΑΛΛΑ, μέχρι εκεί, τόνισε, μόνο που συνέχισε τη συζήτηση μέχρι που της είπα ότι ήταν να πω. Ε....μετά νομίζω πως άλλαξε γνώμη γιατί άλλα έδειχνε η στάση και οι ενέργειες της. Όσο για το χαλαρά, αυτό πράττω διότι δε θέλω να το πάρει στραβά και μετά να μην ανταλλάσουμε ούτε καλημέρα.

Ούτως ή άλλως δε με νοιάζει για τις φίλες της, επειδή μ΄ έχουν πάρει με κακό μάτι, όπως κι η υπόλοιπη παρέα της. Αυτή δεν έχει πρόβλημα πάντως.....άρα οκ.

Υ.Γ Απορώ γιατί τα γράφω όλα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
συμπτωματα ερωτα? : P νομιζω πως ειναι απειρα αλλα θα κανω μια αποπειρα....μμμμ λοιπον τον βλεπεις και ωπ ξαφνικα ο χρονος σταματα!τα μαλλια σου ειναι νταξει?πεταει εκεινη η τουφα που πεταγε πριν?αραγε εκεινο εκεινο το σημαδι φαινεται πολυ?κ αν φαινεται?εεε αυτο κοιταει τωρα?οχι χαζη δεν κοιταει αυτο!και αν το κοιταει?χαχαχα κ τετοιες βλακιουλες.επισης σγιγγεται το στομαχι σου.εχεις συνεχεια ανοιχτο το κινητο και το κοιτας ολη την ωρα...και ενα περιεργο πραγμα η ωρα δεν περναει με τιποτα...τελικα τα δευτερολεπτα κρατανε πιο πολυ απ οσο νομιζες...!την μια γελας την αλλη κλαις...μια ιδεα ειναι ολα!καμια φορα οι λογοι ειναι τελειως φανταστικοι για τις εναλλαγες της διαθεσης σου...μμμμ τι αλλο?ζωγραφιζεις...ωπ το ονομα του εκανες?χαχα ολως τυχαιως!!!ξαφνικα ολα τον θυμιζουν...αραγε εκεινου του ρχεσαι ποτε στο μυαλο?...τα βραδια πλεον δεν κοιμασαι γρηγορα...σκεφτεσαι...ολο σκεφτεσαι...τι σκεφτεσαι? Εκεινον.

α και κατι που ξεχασα!ξαφνικα οοοολα τα τραγουδια μιλανε για σαςςςςςςςςςς αχχαχα = D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top