Συμπτώματα έρωτα

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Συμφωνώ με το τελευταίο αλλά όταν είσαι ερωτευμένος, το πιο δύσκολο είναι να συγκεντρωθείς και να έχεις αυτοσυγκράτηση.
Είναι λογικό να ερωτευτεί κανείς το κορίτσι που βλέπει στο σχολείο εδώ και δύο χρόνια;:hmm:

Φυσικά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nipas

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
...Απλά είσαι αλλού κάθε ώρα και στιγμή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
...Απλά είσαι αλλού κάθε ώρα και στιγμή :P

Άσε, σ'αυτό έχεις δίκιο κι έχω αποδείξεις.

Γενικά υπάρχουν και τα θετικά και τ'αρνητικά του έρωτα: Το ότι είσαι αφηρημένος έχει επίπτωση στις επιδόσεις σου αλλά είναι και ωραίο το τι νιώθεις. Αρκεί να υπάρχει ανταπόκριση κατά τη γνώμη μου. Είναι δύσκολο θέμα ειδικά αν έχεις απανωτά διαγωνίσματα και δεν συγκεντρώνεσαι(Για όσους θέλουν καλούς βαθμούς).

Πάντως το να ρωτάς τα συμπτώματα του έρωτα στο φόρουμ, είναι λίγο υπερβολικό, αλλά γίνεται ωραίο θέμα για συζήτηση, γιατι ενδιαφέρει πολλούς όπως βλέπω.

Τέλος πάντων....είναι περίεργη κατάσταση.:(


Πώς δηλαδή είναι λογικό; (το βλέπω λίγο παράξενο αλλά αφού συμφωνείς...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
παιδια δεν ξερω για εσας...αλλα εγω οταν ειμαι ερωτευμενη -οπως τωρα που ειμαι - διαβαζω του θανατα!!!ειδικα φετος....απο εκει που επαιρνα 16-17-18 τωρα εχω παρει 19 και 20 σε οτι εχω γραψει ως ωρας...:worry::)ισως να φταει οτι εβγαλε εκεινος 20 περσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
παιδια δεν ξερω για εσας...αλλα εγω οταν ειμαι ερωτευμενη -οπως τωρα που ειμαι - διαβαζω του θανατα!!!ειδικα φετος....απο εκει που επαιρνα 16-17-18 τωρα εχω παρει 19 και 20 σε οτι εχω γραψει ως ωρας...:worry::)ισως να φταει οτι εβγαλε εκεινος 20 περσι...


κατι παρομοιο...;)διαβαζω τελεια τα παντα και ειμαι υπερβολικα συνεπης για να γραφω καλα και να βγαινω περισσοτερο μαζι του !:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Είναι κι αυτό μια άποψη. Ίσως οι κοπέλες να σκέφτονται και να δρουν έτσι.
Όσο για μένα, προσπαθώ να συγκεντρωθώ όσο μπορώ αλλά...είμαι αλλού:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Είναι κι αυτό μια άποψη. Ίσως οι κοπέλες να σκέφτονται και να δρουν έτσι.
Όσο για μένα, προσπαθώ να συγκεντρωθώ όσο μπορώ αλλά...είμαι αλλού:(


δεν πειραζει!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Σωστά. Καλύτερα να σ'αποσυγκεντρώνει αυτό το θέμα παρά να σκέφτεσαι μόνο τα μαθήματα ή μόνο τη διασκέδαση. :) Είναι κι αυτά μες στο πρόγραμμα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Όταν ακούς συνέχεια αυτό το τραγούδι και δεν μπορείς να ξεκολλήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Να πω την αλήθεια, είναι πολύ απαράδεκτο τραγούδι, με πρόστυχες εκφράσεις και συνεχόμενο τόνο. Αυτό δεν είναι έρωτας σίγουρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Να πω την αλήθεια, είναι πολύ απαράδεκτο τραγούδι, με πρόστυχες εκφράσεις και συνεχόμενο τόνο. Αυτό δεν είναι έρωτας σίγουρα :)

και όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Όταν ακούς συνέχεια αυτό το τραγούδι και δεν μπορείς να ξεκολλήσεις

Dude,you have issues.

Btw ρε κορίτσια,πως τα καταφέρνετε και διαβάζετε όταν είστε in love?Εγώ μια ζωή όταν ερωτεύομαι καίγομαι στους μπάφους (στην αρχή είπα να μην το πω γιατί μας βλέπουν και ανήλικα,αλλά μετά λέω "δε γαμ...?" :P).I do think better,though.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
E..που ξέρεις καμιά φορά....υπάρχουν πολλά στο κόσμο τούτο. :D

Dude,you have issues.

Btw ρε κορίτσια,πως τα καταφέρνετε και διαβάζετε όταν είστε in love?Εγώ μια ζωή όταν ερωτεύομαι καίγομαι στους μπάφους (στην αρχή είπα να μην το πω γιατί μας βλέπουν και ανήλικα,αλλά μετά λέω "δε γαμ...?" :P).I do think better,though.

Βλέπουν και ανήλικοι; Ε και τι θα δούνε; Αλλά εξαρτάται το ποιους θεωρείς ανήλικους :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Βλέπουν και ανήλικοι; Ε και τι θα δούνε; Αλλά εξαρτάται το ποιους θεωρείς ανήλικους :hmm:

It was ironic,dude,ironic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Right.We must realize when those replies are true or not.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Right.We must realize when those replies are true or not.

guess whether non metaforic,ίσως και literal
δε θα απαντούσα αν δε διέκρινα καποια miligrams ειρωνίας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Καλύτερο το δικό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Καλύτερο το δικό σου.

Δε με πιάνεις.Θεώρησα αρχικά,πως υπήρξε κατι το υποτιμητικό απέναντι στην απάντηση του Crowley,επειδή ήταν στα αγγλικά(καλώς η κακώς μερικές φορές αισθάνεται άνετα οταν απαντα έτσι)-(Θελησα να δειξω πως διαφορετικό ειναι να θεωρείς κατι μητρικο σου,φυσικο να γραφεις ετσι)Μετα είδα πως του εκανες και +1 αρα η απαντηση ενδεχομένως δεν εχει νοημα.Κριμα και είχε ωραία χρωματάκια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matasiros

Νεοφερμένος

Η matasiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
να τον/την σκεύτεσαι συνέχεια και να μένεις με ένα ηλίθιο χαμόγελο κάθε φορά που βλέπεις φοτο του στο φέις-μπουκ
και να νευριάζεις ακόμα περισσότερο όταν βάζει ότι είναι σε σχέση :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
να τον/την σκεύτεσαι συνέχεια και να μένεις με ένα ηλίθιο χαμόγελο κάθε φορά που βλέπεις φοτο του στο φέις-μπουκ
και να νευριάζεις ακόμα περισσότερο όταν βάζει ότι είναι σε σχέση :mad:

Έχεις δίκιο σ'αυτό. Νευριάζω όχι γιατί βάζει ότι είναι σε σχέση αλλά επειδή δε με κάνει φίλο της:redface: και επειδή κλείδωσε τις φοτο της:(
Αλλά το θετικό είναι πως μπορώ να της μιλήσω και στο σχολείο:) ......αχ Ντίνα μου...:inlove:

...Damn, love is the best and worst thing...it's complicated....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top