Συμπλήρωση ερωτηματολογίου για διπλωματική εργασία

AspKat

Νεοφερμένος

Η AspKat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θα σας παρακαλούσα να συμπληρώσετε το παρακάτω ερωτηματολόγιο στα πλαίσια της διπλωματικής μου εργασίας στο ΠΜΣ Ψηφιακές Εφαρμογές και Καινοτομία του τμήματος Πληροφορικής στο Ιόνιο Πανεπιστήμιο.

Η έρευνα αποσκοπεί στο να αναδείξει αν τα ξενοδοχειακά καταλύματα διαθέτουν σύγχρονες ψηφιακές υπηρεσίες και κατα πόσο αυτές καλύπτουν τις ανάγκες μας σήμερα.

https://forms.gle/sptoxpmGMwNGPfMf9

Για τη συμπλήρωση του δε χρειάζεται παραπάνω από 7-8 λεπτά και η συμμετοχή σας θα βοηθήσει ιδιαίτερα στην εκπόνηση της εργασίας μου!

Σας ευχαριστώ! 🙂
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Θα σας παρακαλούσα να συμπληρώσετε το παρακάτω ερωτηματολόγιο στα πλαίσια της διπλωματικής μου εργασίας στο ΠΜΣ Ψηφιακές Εφαρμογές και Καινοτομία του τμήματος Πληροφορικής στο Ιόνιο Πανεπιστήμιο.

Η έρευνα αποσκοπεί στο να αναδείξει αν τα ξενοδοχειακά καταλύματα διαθέτουν σύγχρονες ψηφιακές υπηρεσίες και κατα πόσο αυτές καλύπτουν τις ανάγκες μας σήμερα.

https://forms.gle/sptoxpmGMwNGPfMf9

Για τη συμπλήρωση του δε χρειάζεται παραπάνω από 7-8 λεπτά και η συμμετοχή σας θα βοηθήσει ιδιαίτερα στην εκπόνηση της εργασίας μου!

Σας ευχαριστώ! 🙂
Έτοιμη. Καλή επιτυχία!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Θα σας παρακαλούσα να συμπληρώσετε το παρακάτω ερωτηματολόγιο στα πλαίσια της διπλωματικής μου εργασίας στο ΠΜΣ Ψηφιακές Εφαρμογές και Καινοτομία του τμήματος Πληροφορικής στο Ιόνιο Πανεπιστήμιο.

Η έρευνα αποσκοπεί στο να αναδείξει αν τα ξενοδοχειακά καταλύματα διαθέτουν σύγχρονες ψηφιακές υπηρεσίες και κατα πόσο αυτές καλύπτουν τις ανάγκες μας σήμερα.

https://forms.gle/sptoxpmGMwNGPfMf9

Για τη συμπλήρωση του δε χρειάζεται παραπάνω από 7-8 λεπτά και η συμμετοχή σας θα βοηθήσει ιδιαίτερα στην εκπόνηση της εργασίας μου!

Σας ευχαριστώ! 🙂
το καναμε .αν και αυτο το ερωτηματολογιο δεν αναφέρεται σε εμας που μετραμε τα ευρω ..ή μαλλον αναφερεται σε εμας οταν θα γινουμε φραγκατοι
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Συμπληρώθηκε και από μένα! Καλή επιτυχία :) .
 

JOHN1985

Νεοφερμένος

Ο JOHN1985 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μόλις υπέβαλλα, καλή επιτυχία
 

sophiex97

Νεοφερμένος

Η sophiex97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης Κρήτης. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top