Συμμετοχή με το παλαιό σύστημα, ανά σχολείο - Πανελλήνιες 2020

aaaaaaaaaa

Νεοφερμένος

Ο aaaaaaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα σας. Μήπως θυμάστε ποια ήταν η συμμετοχή (με το παλαιό) εκεί που δίνατε εσείς; Στη δική μου αίθουσα ήμασταν τέσσερις συνολικά και πήγαμε οι 2. Οι περισσότεροι είναι θετική - οικονομικό; Ευχαριστώ.
 

olga123

Νεοφερμένος

Η olga123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Σε εμας ήμασταν εννιά στο σύνολο.
Τρία παιδιά θετικής κατεύθυνσης,Πέντε απο οικονομικά και εγώ που ήμουν θεωρητική.
 

aaaaaaaaaa

Νεοφερμένος

Ο aaaaaaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

Guest 101954

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στο δικό μου είμαστε 7
5 παιδιά Θετική και 2 Θεωρητική
 

aaaaaaaaaa

Νεοφερμένος

Ο aaaaaaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Σε ολη τη Μαγνησία ειναι 30 ατομα απο ολες τις κατεύθυνσεις.
Γενικα δε θα βρείς κανα σχολείο να σου πει ήμασταν πολλοί.
7.800 ειναι διασκορπισμένοι σε ολη την ελλαδα και λιγο πιο πανω απο τους μισούς ειναι της θεωρητικης.
Οι βάσεις ειναι καθαρά με βάση το επίπεδο των υποψηφίων.Γυρω στις 200 θέσεις ειναι ψυχολογία και νομική μαζι(αν θες αυτές τις σχολές και αγχώνεσαι) αν βρεθούν 200 καλοί μπήκανε αλλιώς θα ζήσουμε στιγμες του 16 .
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Περσι εβγαλα 15600 στο 1ο πεδιο και 15280 στο 3ο.Σκεφτομαι να κανω 6% και 4% την επομενη για εργοθεραπεια παδα και κοινωνικη εργασια παδα.Τι πιθανοτητες πιστευετε πως εχω?
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Περσι εβγαλα 15600 στο 1ο πεδιο και 15280 στο 3ο.Σκεφτομαι να κανω 6% και 4% την επομενη για εργοθεραπεια παδα και κοινωνικη εργασια παδα.Τι πιθανοτητες πιστευετε πως εχω?

Στην θεση σου εγω θα εκανα σιγουρα, γιατι ποτε δεν ξερεις πώς θα κυμανθουν οι βασεις. Μην χασεις τις δυο αυτες ευκαιριες αν θελεις να δωσεις με το 10%
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Έτσι ειπαν στο δικο μας σχολείο αλλα μη σε τρομάζει ο αριθμός, οι πιο πολλοί ειναι yolo.
Σε μας την κάνουν στο μισάωρο.
ισως γιατί τα βρηκαν ευκολα και τα τελείωσαν τσακ μπαμ 😂

Επισης καλη επιτυχία εύχομαι σε εσενα και στους υπόλοιπους υποψηφιους. Ευχομαι να περασεις ψυχολογια και πιστεύω οτι θα τα καταφέρεις
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
ισως γιατί τα βρηκαν ευκολα και τα τελείωσαν τσακ μπαμ 😂


Φαντάσου οι δικοι μου δεν περασαν πουθενά πέρσυ😂
Γενικά δινουμε μαζί , και με χαλαρώνουν πριν έρθουν τα θέματα .
Στα αρχαία ειχαν διαβασει μονο Αριστοτέλη.
Ηρθαν τα θέματα, απάντησαν μονο γνωστο και έφυγαν.
Αν οχι για ψυχολογία, αγγλική σε βλέπω σίγουρα μέσα.
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Φαντάσου οι δικοι μου δεν περασαν πουθενά πέρσυ😂
Γενικά δινουμε μαζί , και με χαλαρώνουν πριν έρθουν τα θέματα .
Στα αρχαία ειχαν διαβασει μονο Αριστοτέλη.
Ηρθαν τα θέματα, απάντησαν μονο γνωστο και έφυγαν.
Αν οχι για ψυχολογία, αγγλική σε βλέπω σίγουρα μέσα.

απο το στομα σου και στου θεου το αυτι, σε ευχαριστώ 🙏
 

aaaaaaaaaa

Νεοφερμένος

Ο aaaaaaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Φαντάσου οι δικοι μου δεν περασαν πουθενά πέρσυ😂
Γενικά δινουμε μαζί , και με χαλαρώνουν πριν έρθουν τα θέματα .
Στα αρχαία ειχαν διαβασει μονο Αριστοτέλη.
Ηρθαν τα θέματα, απάντησαν μονο γνωστο και έφυγαν.
Αν οχι για ψυχολογία, αγγλική σε βλέπω σίγουρα μέσα.
Δηλαδή, θα υπάρχουν βάσεις χαμηλές, όπως κάτω από 10.000; Ευχαριστώ
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Δηλαδή, θα υπάρχουν βάσεις χαμηλές, όπως κάτω από 10.000; Ευχαριστώ


Εγω νομιζω περα απο ψυχολογία και νομική οπουδήποτε αλλου θα μπαινεις αρκετά εύκολα.
Τωρα για κάτω απο 10.000 δε ξέρω θα σε γελάσω .Γενικα θεωρητική έτσι κι αλλιώς πολύ λίγες σχολές είναι τοσο χαμηλά.
Τωρα για αλλες κατεύθυνσεις πολυ πιθανόν.
 

aaaaaaaaaa

Νεοφερμένος

Ο aaaaaaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω νομιζω περα απο ψυχολογία και νομική οπουδήποτε αλλου θα μπαινεις αρκετά εύκολα.
Τωρα για κάτω απο 10.000 δε ξέρω θα σε γελάσω .Γενικα θεωρητική έτσι κι αλλιώς πολύ λίγες σχολές είναι τοσο χαμηλά.
Τωρα για αλλες κατεύθυνσεις πολυ πιθανόν.
Δηλαδή, ισχύει ότι οι περισσότεροι δίνουν για πλάκα; Δώσε μας θάρρος...
 

Nefeli01

Νεοφερμένος

Η Nefeli01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Πόσοι πιστεύετε ότι είμαστε οι απόφοιτοι με το παλιό; Γιατί οι απόψεις διαφέρουν. Άλλοι λένε ότι είμαστε οι μισοί από όλους τους αποφοίτους και αλλοι πολύ λιγότεροι και ότι οι περισσότεροι είναι από τη θετική.
Στο δικό μου σχολείο στη Χαλκιδική είχαμε μόνο 3 άτομα από θεωρητική.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε ολη τη Μαγνησία ειναι 30 ατομα απο ολες τις κατεύθυνσεις.
Γενικα δε θα βρείς κανα σχολείο να σου πει ήμασταν πολλοί.
7.800 ειναι διασκορπισμένοι σε ολη την ελλαδα και λιγο πιο πανω απο τους μισούς ειναι της θεωρητικης.
Οι βάσεις ειναι καθαρά με βάση το επίπεδο των υποψηφίων.Γυρω στις 200 θέσεις ειναι ψυχολογία και νομική μαζι(αν θες αυτές τις σχολές και αγχώνεσαι) αν βρεθούν 200 καλοί μπήκανε αλλιώς θα ζήσουμε στιγμες του 16 .
Καλησπέρα,πως προκύπτει το συμπέρασμα ότι οι μισοί είναι από την θεωρητική; Εγώ διάβασα ότι οι πιο πολύ είναι από τρίτο κ τέταρτο πεδίο....πάντως από την συμμετοχή σε τρία λύκεια που ξέρω ,οι απόφοιτοι της θετικής υπερτερούν
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top