Συμβουλές για φοιτητές

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Τι ωραία που θα ήταν αν Ευκλείδης/Νίκος/Ιάσωνας ήταν ένα πρόσωπο.. σαν την Αγία τριάδα ένα πράγμα
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τον χαβαλέ που κάνουμε τώρα, θα τον υψώσουμε στη τρίτη δύναμη, εάν αποδειχθεί ότι η αγία τριάδα είναι μία και ομοούσιος. :cool:

Λες να έχω τρία προφίλ; Τι να κρύβεται άραγε πίσω από τον ευκλειδη και τον Ιάσωνα ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έλα το δηλώνω, έχω το προφίλ του ευκλειδη
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν έχω κανένα θέμα όπως το είπα. Αλλά το ντύσιμο μιας γυναίκας αντιπροσωπεύει την ηθική της και εν μέρη και την προσωπικότητα της. Τουλάχιστον στην δίκη μου γυναίκα έχω κάποια στάνταρ, για να κάνω σπίτι και όχι να το χαλάσω.

The virginity is strong in this one.
 

Στέφανος-Ιάσωνας

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος-Ιάσωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Τι ωραία που θα ήταν αν Ευκλείδης/Νίκος/Ιάσωνας ήταν ένα πρόσωπο.. σαν την Αγία τριάδα ένα πράγμα
Πρέπει να είσαι ψυχασθενής για να κάνεις κάτι τέτοιο.. ίσως και να πιστεύεις κάτι τέτοιο.

Και μόνο από τον τρόπο γραφής μας μπορείς να το καταλάβεις.

Καταρχάς, διαφωνώ με τα περισσότερα που λέει ο Ευκλείδης και τώρα είδα ότι ο Νίκος έχει κάποιες πολύ ακραίες απόψεις.


Για το ότι ο Ευκλείδης είναι τρολ, είμαι πλέον σίγουρος και γι'αυτό δεν του δίνω σημασία. Ιατρική δεν σπουδάζει ούτε στα πιο τρελά του όνειρα, νοσηλευτική ίσως. Τώρα για τον Νίκο,δεν έχω άποψη, πέρα του ότι δείχνει να έχει μερικές οπισθοδρομικές απόψεις.

ΥΓ: Και παιδιά, το πρώτο μου όνομα είναι Στέφανος, Ιάσωνα με φωνάζει μόνο ο παππούς μου.
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Πρέπει να είσαι ψυχασθενής για να κάνεις κάτι τέτοιο.. ίσως και να πιστεύεις κάτι τέτοιο.

Και μόνο από τον τρόπο γραφής μας μπορείς να το καταλάβεις.

Καταρχάς, διαφωνώ με τα περισσότερα που λέει ο Ευκλείδης και τώρα είδα ότι ο Νίκος έχει κάποιες πολύ ακραίες απόψεις.


Για το ότι ο Ευκλείδης είναι τρολ, είμαι πλέον σίγουρος και γι'αυτό δεν του δίνω σημασία. Ιατρική δεν σπουδάζει ούτε στα πιο τρελά του όνειρα, νοσηλευτική ίσως. Τώρα για τον Νίκο,δεν έχω άποψη, πέρα του ότι δείχνει να έχει μερικές οπισθοδρομικές απόψεις.

ΥΓ: Και παιδιά, το πρώτο μου όνομα είναι Στέφανος, Ιάσωνα με φωνάζει μόνο ο παππούς μου.
Χαλάρωσε με τις βαρύγδουπες δηλώσεις! Αρκεί απλά να έχεις πολύ ελεύθερο χρόνο επειδή δεν έχεις τι να κανείς στη μίζερη ζωή σου
 

Στέφανος-Ιάσωνας

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος-Ιάσωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Όχι,όπως λέμε Ιασωνας-Στεφυ... :playboy:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top