Συζητήσεις και απορίες για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι για το μηχανογραφικο μου?:worry:στα στοιχεια επικοινωνιας δεν εβαλα τηλ,κινητο,μειλ,διευθυνση και τετοια...και οριστικοποιηθηκε κανονικα.ξερει κανεις αν θα χω καποιο προβλημα?ευχαριστω εκ των προτερων...:(

Aν πήρες αριθμό πρωτοκόλλου όλα είναι οκ. Αλλά να κάνω μια ερώτηση;; Από τη στιγμή που έλεγε να τα συμπληρώσεις γιατί δεν το έκανες;;; Δεν παίζουν με αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
ουφ ευχαριστω πολυ!!!!:Dεχω φρικαρει τς τελευταιες μερες με αυτο το θεματακι...:redface:ευχαριστω και παλι για τν γρηγορη απαντηση...:)

δν τα επαιρνε εκεινη τν στιγμη..και η πληροφορικος μ πε οτι τα στελνει και το σχολειο και θεωρησα οτι εναι ο.κ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
δν τα επαιρνε εκεινη τν στιγμη..και η πληροφορικος μ πε οτι τα στελνει και το σχολειο και θεωρησα οτι εναι ο.κ...:(

Τα στοιχεία σου τα έχουν έτσι και αλλιώς, γράφοντας απλά τον κωδικό ταυτότητας που μας έδωσαν για πανελλαδικές. Και εμένα δημιουργήθηκε ένα πρόβλημα αλλά όπως μου είπαν διορθώθηκε. Είχαν γράψει λάθος το επίθετο μου (ένα γράμμα). Αλλά όταν πήγα να το κάνω θέμα, μου είπαν ότι είμαι ήδη καταχωρημένος και δεν υπάρχει πρόβλημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
μα ειναι να τρελαινεσαι αν υπαρχει θεμα!!!!!εχω βγαλει 21.370 και να με "πεταξει" το μηχανογραφικο????:(:(αχου μακαρι να ναι ολα ο.κ και οπως τα λες.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
μα ειναι να τρελαινεσαι αν υπαρχει θεμα!!!!!εχω βγαλει 21.370 και να με "πεταξει" το μηχανογραφικο????:(:(αχου μακαρι να ναι ολα ο.κ και οπως τα λες.....:(

Έχεις αριθμό πρωτοκόλλου? Αν ναι είσαι οκ. Διότι για να μπεις μέσα στο πρόχειρο και να οριστικοποιήσεις, βάζεις αρχικά τον κωδικό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
ναι αριθμο πρωτοκολλου εχω...δλδ δεν ειναι ακυρο το μηχανογραφικο αφου εχω τον αριθμο πρωτοκολλου?:(συγγνωμη αν γινομαι κουραστικη...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
ναι αριθμο πρωτοκολλου εχω...δλδ δεν ειναι ακυρο το μηχανογραφικο αφου εχω τον αριθμο πρωτοκολλου?:(συγγνωμη αν γινομαι κουραστικη...:(

O αριθμός πρωτοκόλλου επισημοποιεί το έγγραφο. Μην ανησυχείς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Είσαι μια χαρά.. διότι αυτοί έλαβαν τον προσωπικό σου κωδικό μαθητή (που αντιστοιχεί σε όλα σου τα προσωπικά στοιχεία), επιλογές σχολών και τον αριθμό πρωτοκόλλου.. είσαι σουπερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ kossal...:)ειναι που εχω καταγχωθει...:redface:

ευχαριστω bingobingo για το ενδιαφερον!!!!!:Dαπαντατε γρηγορα!!!!!!thanks...;)

bingobingi ηθελα να πω:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τι μετά βγαίνουν οι βάσεις απ' το site με τον κωδικό; Έλα ρε και ήθελα να ψάξω άπειρες λίστες με νούμερα κι άκυρες σχολές.

Θα περιμένω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-sam

Νεοφερμένος

Η io-sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
το σπαστικο ειναι οτι ο καθενας λεει τα δικα του......ποιος ξερει τι θα εχει αποκατασταση σε 5-6 χρονια;; κανεις..
οποτε ας επιλεξει ο καθενας οτι γουσταρει και τα κεφαλια μεσα.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
το μηχανογραφικό τελικά το συμπληρώνουμε φέτος πριν τις πανελλαδικές περίπου τον Απρίλιο ή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
το μηχανογραφικό τελικά το συμπληρώνουμε φέτος πριν τις πανελλαδικές περίπου τον Απρίλιο ή....
Πέρισυ ο (τότε υφυπουργός ΥΠΕΠΘ) Πανάρετος είχε προτείνει να συμπληρώνονται τα μηχανογραφικά το Μάρτη και είχε βάλει το θέμα και σε ανοιχτή διαβούλευση στη Διαύγεια. Θες οι αντιδράσεις, θες η διαβούλευση (δε μάθαμε ποτέ επισήμως τι προέκυψε από κει), η πρόταση Πανάρετου αποσύρθηκε και τα μηχ/κά συμπληρώθηκαν τέλη Ιουνίου.
Φέτος, δεν έχει ακουστεί τίποτα, οπότε λογικά πάλι θα συμπληρωθούν μετά την ανακοίνωση των βαθμολογιών. Βέβαια, επειδή γίνονται ουκ ολίγα παράλογα πράγματα στο θεσμό των Πανελληνίων, μην το δένετε και κόμπο.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
αα. ο παναρετος ειναι καθηγητης στην σχολη μου, και τον κραζουν ολοι διαρκως....! =η ακυρη πληροφορια της ημερας!
O Πανάρετος ήταν ανέκαθεν αμφιλεγόμενο πρόσωπο. Όταν ποστάριζε στο blog του επί υφυπουργίας του, έπαιρνε και 200 σχόλια σε 2 μέρες, τα πιο πολλά από πανεπιστημιακούς.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
ελπίζω να είμαι στο σωστό τόπικ... anyway

Λοιπόν στο μηχανογραφικό θα δηλώσουμε σχολές από 2 πεδία
από το 3ο πεδίο με ενδιαφέρει μόνο η Βιολογία ενώ σκέφτομαι σε περίπτωση που δεν την πιάσω να έχω εναλλαχτικές λύσεις απο το 2ο
πεδίο (π.χ Χημικό, Μαθηματικό κτλ)... όμως τώρα πρόσφατα άρχισα να ενδιαφέρομαι και για χημικός μηχανικός που είναι όμως στο 4ο :(

θα ήθελα να ρωτήσω, η Βιολογία σαν θετική επιστήμη, είναι και στο 2ο πεδίο; (πεδίο θετικών επιστημών)
δηλαδή εγώ θα μπορούσα να κάνω την "μανούβρα" να δηλώσω 2ο - 4ο πεδίο (έτσι ώστε να έχω τις εναλλαχτικές που θέλω αλλά να έχω και τη σχολή Χημικών Μηχανικών) και να πιάνω το Βιολογικό απο το 2ο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αν δεν κανω λαθος, η Βιολογια υπαρχει και στο 2ο πεδιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Αν δεν κανω λαθος, η Βιολογια υπαρχει και στο 2ο πεδιο!
και εγώ αυτή την εντύπωση έχω... αλλά δεν είμαι σίγουρη :redface:

Γι'αυτό, υπάρχει εδώ κάποιος που να ξέρει στα σίγουρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Η Βιολογία είναι και στο 2ο και στο 3ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Υπάρχει και στο 2ο,100%...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zafthan

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top