Συζητήσεις και απορίες για το μηχανογραφικό

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Δεν είσαι υποχρεωμένη να καταθέσεις αύριο το μηχανογραφικό σου.. Οι ημερομηνίες που σου λένε στο σχολείο υπάρχουν μονάχα για λόγους τάξης. Μπορείς να πάς οποτεδήποτε μέχρι τις 20 Ιουλίου και δεν υπάρχει λόγος να βιαστείς εάν δεν έχεις αποφασίσει ακόμα. Κατα τ' άλλα, δεν ξέρω να σου απαντήσω σε αυτό που ρωτάς, απλά ήθελα να σ πώ να μην βιαστείς εάν δεν είσαι σίγουρη.

Συγχαρητήρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ravenheart

Νεοφερμένος

Η ravenheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ
Πολύ καλή σχολή, με ευρύ φάσμα απασχόλησης, όπο αφού την βγάλεις (θα σου βγει η ψυχή), με ένα μεταπτυχιακό στον τομέα που σε ενδιαέρει, θα γίνεις ανάρπαστος.
Ευχαριστώ πολύ! Αλλά επειδή μηχανογραφικό με μια σχολή δεν γίνεται:P και κανείς δεν ξέρει τι γίνεται με τις βάσεις, τι άλλο προτείνετε;

Δεν είσαι υποχρεωμένη να καταθέσεις αύριο το μηχανογραφικό σου.. Οι ημερομηνίες που σου λένε στο σχολείο υπάρχουν μονάχα για λόγους τάξης. Μπορείς να πάς οποτεδήποτε μέχρι τις 20 Ιουλίου και δεν υπάρχει λόγος να βιαστείς εάν δεν έχεις αποφασίσει ακόμα. Κατα τ' άλλα, δεν ξέρω να σου απαντήσω σε αυτό που ρωτάς, απλά ήθελα να σ πώ να μην βιαστείς εάν δεν είσαι σίγουρη.

Συγχαρητήρια
Ευχαριστώ! Σίγουρο είναι αυτό; Μην ξαναδίνω του χρόνου από βλακεία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Σίγουρο είναι αυτό; Μην ξαναδίνω του χρόνου από βλακεία:P
Ναι είναι σίγουρο,μην αγχώνεσαι,ρώτησα κι εγώ στην Β'βάθμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ravenheart

Νεοφερμένος

Η ravenheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ναι είναι σίγουρο,μην αγχώνεσαι,ρώτησα κι εγώ στην Β'βάθμια.
Ωραία τότε! Ευχαριστώ πολύ!(:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannhsD17

Νεοφερμένος

Ο GiannhsD17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά εγώ πραγματικά έχω απελπιστεί...
Αυτή τη στιγμή πιστεύω πως θέλω να ασχοληθώ σφαιρικά με τον Η/Υ (Με ενδιαφέρουν τόσο τα ΛΣ, τα δίκτυα, το web... τα πάντα!)
Είχα αρχικά στο μυαλό μου το ceid, αλλά ένας φοιτητής εκεί μου είπε πως τα επαγγελματικά δικαιώματα της σχολής τον κάνουν να συνηστά την ΗΜ/ΤΥ ....
Ουσιαστικά φοβάμαι δύο πράγματα:
1) Αν δηλώσω ceid, και τελικά δεν μου αρέσει ο προγραμματισμός.. Μπορώ να δραστηριoποιηθώ σε κάποιον άλλο τομέα; Τα πάντα κοινούνται γύρω απ'αυτόν;
2) Αν δηλώσω ΗΜ/ΤΥ ή ΗΜΜΥ ΑΠΘ , μπορώ να αποκτύσω αρκετές γνώσεις πάνω στους υπολογιστές έτσι ώστε να ασχοληθώ με αυτούς στο μέλλον; (Σε περίπτωση που οι προτιμήσεις μου δεν έχουν αλλάξει μέχρι τότε..) Μπορώ να κάνω κάποιο μεταπτυχιακό αποκτόντας γενικές γνώσεις ή όλα είναι σε εξειδικευμένα πράγματα;
Το κακό με αυτή την ιστορία του μηχανογραφικού είναι ότι όσο πιο πολλά μαθαίνω τόσο πιο πολύ μπερδεύομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Αυτο τωρα τι ηταν??? Πολλα ατομα ερχονται και μου το λενε αυτο ... και χωρις παρεξηγηση τους θεωρω οτι δεν εχουν ιδεα στο θεμα αυτο. Εχω ενα καταπληκτικο βιβλιο το ΠΑΜΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ και λεει ξεκαθαρα οτι εχει παρα πολλες διεξοδους περα τις εκπαιδευσης οπως θεωρειτε μεχρι σημερα . Καλο θα ηταν να μην παραπληροφορουμε επιδροντας καταστροφικα στα σχεδια των αλλων.


Μου το λες λες και φευγεις , ενω στην πραγματικοτητα δεν εχεις να πας πουθενα ! εχω φαει ολο το i-school ανθρωπο με ιδιο διλλημα δεν βρηκα . Και να 'σε! Καταρχας η σεμφε μολις περσυ μαζι με τα εφαρμοσμενα μαθηματικα κρητης αποκτισαν το δικαιωμα διορισμου στη δευτεροβαθμια (απορω αν δεν ειχαν αυτο τοτε... τι?) Λενε οτι ειναι παλουκι σχολη , οτι δεν βγαζει ουτε μηχανικο ουτε επιστημονα παρολο τον τιτλο και το εμπ.
Τωρα οσο και να θες η πληροφορικη ειναι και θα ειναι επαγγελμα ες αει... μονο που το τμημα που αναφερω εχει παρα πολυ λιγο φυσικη και μαθηματικα και ειδικευεται ( χερω πολυ θα μου πεις ) στην πληροφορικη και στις τηλεπ. το φυσικο εχει λιγο απ ολα .... και πληροφορικη ! και εχει και μεταπτυχιακο για εκει . επισης εχει μεταπτυχιακο που εμπλεκετε με ιατρικη αλλα και με ναυτιλιακα ! για το τηλεπ δεν ξερω και πολλα . αν ηξερες εσυ κατι? εσυ τι εχεις στο νου σου και αν επιτρεπετε ποσα μορια εβγαλες?
Σόρυ που άργησε η απάντηση. Εψαχνα τις σχολές. Συμπλήρωσες μηχανογραφικό? Κοίτα εγώ έβγαλα 17.151 και δεν είμαι και πολύ ευχαριστημένη. Αν με ρώταγες πριν ένα χρόνο θα σου έλεγα θέλω να γίνω Φυσικός και να κάνω έρευνα στο CERN αλλά επειδη δεν σκοπεύω να ζήσω στο εξωτερικό όλη μου τη ζωή σκεφτηκα να βρω κάτι που θα έχει αυτό που μου αρέσει αλλά θα έχει και μέλλον στην Ελλάδα. Γι' αυτό σκέφτηκα ότι το Πολυτεχνείο είναι η καλύτερη επιλογή. Εχει τα πάντα, Φυσική, Μαθηματικά, προγραμματισμό, Σχέδιο πολύ ωραία πράγματα. Τώρα όπως καταλαβαίνεις, με τα μόρια που έχω και δεδομένου ότι είναι οικονομικα ασυμφορο για την οικογενεια μου να παω 5 χρονια επαρχεία, από ΕΜΠ μόνο τους Μεταλλειολόγους και ΣΕΜΦΕ πιάνω (με τις βασεις 2009). Τώρα για το ΣΕΜΦΕ δεν ξέρω τι γνωρίζεις εσύ αλλά απ όσο έψαξα έπαγγελματικά δεν είναι κατοχυρωμένη. Πολύ ενδιαφέρουσα δε λέω... Αλλά αν με τα μορια σου πιάνεις Πληροφορική και Φυσικό ΚΑποδιστριακού δεν βλέπω το λόγο για σεμφε. Αλήθεια τι έβαλες τελικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peter21

Νεοφερμένος

Ο peter21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδια μια ερωτηση και απαντηστε μου συντομα αν μπορειτε γιατι δινω αυριο το μηχανογραφικο μου.Εχω δηλωσει το τμημα διοικητικης επιστημης και τεχνολογιας του ΟΠΑ αλλα μονο στο 5ο πεδιο εχω ελπιδες να μπω.Το τμημα αυτο ομως ειναι και στο 4ο πεδιο στο οποιο τα μορια μου ειναι αρκετα λιγοτερα.Πως διαλεγω οτι θελω να αξιολογηθω με βαση τα μορια μου στο 5ο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Νομιζω γινεται αυτοματα,αλλα καλου-κακου δηλωσε το στο 5ο πεδιο.Να δηλωθει και στα δυο δεν γινεται εξαλλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Παιδια μια ερωτηση και απαντηστε μου συντομα αν μπορειτε γιατι δινω αυριο το μηχανογραφικο μου.Εχω δηλωσει το τμημα διοικητικης επιστημης και τεχνολογιας του ΟΠΑ αλλα μονο στο 5ο πεδιο εχω ελπιδες να μπω.Το τμημα αυτο ομως ειναι και στο 4ο πεδιο στο οποιο τα μορια μου ειναι αρκετα λιγοτερα.Πως διαλεγω οτι θελω να αξιολογηθω με βαση τα μορια μου στο 5ο?
Δες τι γράφει στις οδηγίες για το μηχανογραφικό:
Αν και στα δύο επιστημονικά πεδία που επιλέγει ο υποψήφιος περιλαμβάνονται κοινές σχολές ή τμήματα, αυτές δηλώνονται μόνο μία φορά και σε όποιο επιστημονικό πεδίο θέλει ο υποψήφιος, ανεξάρτητα με την κατεύθυνση που έχει τελειώσει. Η επιλογή για τις σχολές αυτές θα γίνει με βάση τον μέγιστο αριθμό μορίων που συγκεντρώνει για τα δυο επιστημονικά πεδία που δήλωσε κατά περίπτωση ο υποψήφιος. Αντίθετα αν η σχολή είναι ενταγμένη και σε άλλο επιστημονικό πεδίο το οποίο δεν δηλώθηκε από τον υποψήφιο τότε η επιλογή του στο τμήμα αυτό γίνεται με βάση το σύνολο μορίων που αντιστοιχούν στο επιστημονικό πεδίο που δήλωσε και στο οποίο είναι ενταγμένο το τμήμα αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peter21

Νεοφερμένος

Ο peter21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ για την γρηγορη απαντηση.Αυτο θα κανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

forever_young

Νεοφερμένος

Η forever_young αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καταθέτω μηχανογραφικό αύριο και χρειαζομαι μια εγκαιρη απαντηση, παρακαλώ:) βρισκομαι σε μεγάλη συγχηση μεταξύ των σχολών και των πολεων. Γνωρίζω οτι εχουν γινει καποιες αλλαγες σχετικα με τις μετεγγραφες των φοιτητων. Γνωρίζει κανεις τι ισχυει για τις μονογονεικές οικογενειες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hello3

Νεοφερμένος

Ο hello3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΑΠΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ---> ΙΑΤΡΙΚΗ (????)
Στο λυκειο ειχα επιλεξει τεχνολογικη κατευθυνση(με μαθημα επιλογης τα μαθηματικα γενικης παιδειας),εκανα ενα χρονο σε πολυτεχνικη σχολη και τωρα σκεφτομαι με αιτηση 10% να δηλωσω ιατρικη...Γνωριζει κανενας αν γινεται και αν ναι,ποσα μορια χανω??
Ειχα βγαλει 19.584
(Εχω ελπιδες?)
Ευχαριστω εκ των προτερων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas.tsou

Νεοφερμένος

Ο kostas.tsou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σορρυ παιδια,εχω διαβασει λιγο το topic αλλα δεν βρηκα αυτο που θελω..λεω αυριο να καταθεσω το μηχανογραφικο,τι χρειαζεται να εχω μαζι μου?
ευχαριστω εκ των προτερων!:D
Υ.Γ:θα δηλωσει κανεις φυσικοθεραπεια Αθηνας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ΑΠΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ---> ΙΑΤΡΙΚΗ (????)
Στο λυκειο ειχα επιλεξει τεχνολογικη κατευθυνση(με μαθημα επιλογης τα μαθηματικα γενικης παιδειας),εκανα ενα χρονο σε πολυτεχνικη σχολη και τωρα σκεφτομαι με αιτηση 10% να δηλωσω ιατρικη...Γνωριζει κανενας αν γινεται και αν ναι,ποσα μορια χανω??
Ειχα βγαλει 19.584
(Εχω ελπιδες?)
Ευχαριστω εκ των προτερων..
Δεν μπορείς με καμία:
1) Έπρεπε να είχες πάρει οπωσδήποτε βιολογία γενικής.
2) Και 20.000 μόρια να έιχες θα έπεφτες στα 18.600 που για ιατρική δεν φτάνουν.
(Λυπάμαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Πήγα σήμερα και κατέθεσα μηχανογραφικό.

Λοιπόν γινόταν Ο χαμός όμως.
Δεν έχει ξαναγίνει κάτι τέτοιο τα τελευταία χρόνια από ότι μου είπαν.
Κυρίως λόγω του ότι υπήρχαν άπειρα παιδιά που δήλωναν σχολές ενώ είχαν 6.000-7.000 μόρια. :hmm:

Περίμενα 3 ώρες μέσα στη ζέστη. :D
Οπότε όσοι νομίζετε ότι είναι υπόθεση μισής ώρας, πλανάστε πλάνην οικτρά. :P
Εκτός αν πάτε πολύ νωρίς το πρωί,κατά τις 8 ας πούμε ή είστε πολύ τυχεροί και πετύχετε λίγο κόσμο.

Διακοπές τώραααα. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hello3

Νεοφερμένος

Ο hello3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν μπορείς με καμία:
1) Έπρεπε να είχες πάρει οπωσδήποτε βιολογία γενικής.
2) Και 20.000 μόρια να έιχες θα έπεφτες στα 18.600 που για ιατρική δεν φτάνουν.
(Λυπάμαι)

α μαλιστα...
δλδ γενικα δεν μπορω να δηλωσω επιστημες υγειας??
επισης ξερεις που μπορω να βρω καποιο εγγραφο του υπουργειου που να περιλαμβανει ολους αυτους τους κανονισμους??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Sonic_X

Νεοφερμένος

Ο Sonic_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.

Μια ερώτηση αν και το έχω καταλάβει, απλά για επιβεβαίωση, απο άλλο topic που είχα διαβάσει εδώ. Τις σχολές που τις βάζουμε με σειρά προτίμησης, δηλαδή βάζω πρώτα τη σχολή που θέλω πραγματικά και προχοράω και βάζω τελευταία τη σχολή που δεν θέλω τόσο. Αν στην πρώτη σχολή που έχω βάλει δεν περνάω, ο υπάλληλος (όποιος δει το μηχανογραφικό μου τελος παντων) θα κοιτάξει τη δεύτερησχολή που έχω βάλει και πάει λέγοντας έτσι δεν είναι;

Ευχαριστώ

Υ.Γ: Είναι λίγο βλακώδης η ερώτηση αλλά μου έχει δημιουργήσει ένα αγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Τις δηλώνεις όλες με τη σειρά που θες,το αν περνάς ή όχι δεν το ξέρει ο υπάλληλος που καταχωρεί το μηχανογραφικό.Εγώ τελείωσα σήμερα,υπόθεση δέκα λεπτών για το μικρό Κιλκίς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ξερεις που μπορω να βρω καποιο εγγραφο του υπουργειου που να περιλαμβανει ολους αυτους τους κανονισμους??
Εδώ: https://www.minedu.gov.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=269%3A------2010-&catid=56%3A2010-02-16-10-31-18&Itemid=788&lang=el
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Πήγα σήμερα και κατέθεσα μηχανογραφικό.

Λοιπόν γινόταν Ο χαμός όμως.
Δεν έχει ξαναγίνει κάτι τέτοιο τα τελευταία χρόνια από ότι μου είπαν.
Κυρίως λόγω του ότι υπήρχαν άπειρα παιδιά που δήλωναν σχολές ενώ είχαν 6.000-7.000 μόρια. :hmm:

Περίμενα 3 ώρες μέσα στη ζέστη. :D
Οπότε όσοι νομίζετε ότι είναι υπόθεση μισής ώρας, πλανάστε πλάνην οικτρά. :P
Εκτός αν πάτε πολύ νωρίς το πρωί,κατά τις 8 ας πούμε ή είστε πολύ τυχεροί και πετύχετε λίγο κόσμο.

Διακοπές τώραααα. :clapup:

Σε εμας εδω μετα τις 10 μπορουμε να παμε για καταθεση μη/κων.... και γω ηθελα να παω νωρις το πρωι να τελιωνω αλλα θα με φαει η ζεστη αποτι φενεται :P.. αν και δεν εχει πολυ κοσμο αποτι μου ειπανε
Αυριο θα παω εγω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top