Συζήτηση για τον Προγραμματισμό και Δίκτυα γ επάλ(Ασκήσεις,Ερωτήσεις κλπ)

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
καλησπερα παιδια τι κανετε???εχω καιρο να μπω και εγω!!!!λοιπον εγω στα δικτυα πηγαινω αρκετα καλα,στον προγραμματισμο τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα παρα πολυ δυσκολα ο καθηγητης ειναι αλλου για αλλου....με εχει κυριευσει το αγχος δεν ξερω τι να κανω γενικως ειμαι πολυ απαισιοδοξος τωρα τελευταια!!!μαθηματικα και εκθεση τα πηγαινω καλα αλλα φοβαμαι ειδικοτητα γιατι το μαθημα που γινεται ειναι για τον π......ο!!!!!!σκεφτειτε οτι προγραμματισμο μολις σημερα καναμε λογικο διαγραμμα ενω ψευδοκωδικα δεν εχουμε κανει ποτε μα ποτε!!παιδια ανυσηχω πολυ:(!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Μήπως να κάνεις κάποιο φροντιστήριο/ιδιαίτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
θα ξεκινησω απο την αλλη εβδομαδα!!εχει γινει ηδη το κακο ομως και δυσκολα διορθωνεται......με εχει παρει απο κατω εχω απογοητευτει παρα πολυ μακαρι να μην ειχαμε αυτον τον μαλακα για καθηγητη :mad:!!δυσκολα τα πραγματα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ε, όσο να 'ναι! :P Όταν τα συζητάω και τα φέρνω πάλι στο μυαλό μου, δεν μπορώ, μου 'ρχεται τσουνάμι άγχους και απόγνωσης! :/::P Λιγοστεύει κι ο χρόνος βλέπεις... :eek:


:redface::redface::redface: Δν ξαναλέω τπτ..!!! Εμένα με έχει πνίξει το άγχος ξέρεις!!!

καλησπερα παιδια τι κανετε???εχω καιρο να μπω και εγω!!!!λοιπον εγω στα δικτυα πηγαινω αρκετα καλα,στον προγραμματισμο τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα παρα πολυ δυσκολα ο καθηγητης ειναι αλλου για αλλου....με εχει κυριευσει το αγχος δεν ξερω τι να κανω γενικως ειμαι πολυ απαισιοδοξος τωρα τελευταια!!!μαθηματικα και εκθεση τα πηγαινω καλα αλλα φοβαμαι ειδικοτητα γιατι το μαθημα που γινεται ειναι για τον π......ο!!!!!!σκεφτειτε οτι προγραμματισμο μολις σημερα καναμε λογικο διαγραμμα ενω ψευδοκωδικα δεν εχουμε κανει ποτε μα ποτε!!παιδια ανυσηχω πολυ:(!!!!

Έλα ρε Λάζαρε πού είσαι..? Στα δίκτυα σε ποιό μάθημα βρισκόσαστε? Εμείς www στο 7.11 Αρκέτα δύσκολα είναι τα Δίκτυα,δεν ξέρω.Τα διαβάζω αλλα οπως είπα και στην Αναστασία δεν ειμαι σίγουρος. Στον Προγραμματισμο γιατί ετσι ρε Λάζαρε,Έγινε τπτ καινούργιο? Καλα ειστε πολυ πισω ακομη.Δεν εχετε κανει Ψευδωκωδικα ακομα και μπηκατε και ειπατε και τωρα Λογικα Διαγραμματα??? Εμεις τα ειχαμε κανει απο την αρχη τησ χρονιας.Τωρα κανουμε για 3η φορα επαναληψεις.Ο καθηγητης τι σας εκανε τοσο καιρο?
Μαθηματικα και εκθεση ευκολα σου φαινονται.........:hmm:?

θα ξεκινησω απο την αλλη εβδομαδα!!εχει γινει ηδη το κακο ομως και δυσκολα διορθωνεται......με εχει παρει απο κατω εχω απογοητευτει παρα πολυ μακαρι να μην ειχαμε αυτον τον μαλακα για καθηγητη :mad:!!δυσκολα τα πραγματα!!!!!!!


Μην απογοητευεσαι Λαζαρε..Ολα καλα θα πανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σκεφτειτε οτι προγραμματισμο μολις σημερα καναμε λογικο διαγραμμα ενω ψευδοκωδικα δεν εχουμε κανει ποτε μα ποτε!!

Γειά σου Λάζαρε! :)
Ο καθηγητής σας σας έβαλε κατευθείαν στην Pascal; Έχετε κάνει τα πάντα εκτός τα λογικά διαγράμματα και τον ψευδοκώδικα; Αν ναι, πώς τα πας; Είσαι καλός; Μπορείς να λύνεις τις ασκήσεις δίχως δυσκολία; Όσον αφορά το ότι δεν μάθατε ακόμα τα διαγράμματα και τον ψευδοκώδικα δεν νομίζω πως πειράζει. Θα τα βρεις πολύ εύκολα, δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι. Ο ψευδοκώδικας είναι πιο ελεύθερος και κάποια πράγματα που χρησιμοποιούμε στην Pascal δεν τα βάζουμε. Τα διαγράμματα είναι κι αυτά εύκολα! Απλά χρησιμοποιείς κάποια σχήματα που αντιστοιχούν σε συγκεκριμένες εντολές κι έχουν μια συγκεκριμένη δομή, που ανάλογα την περίπτωση διαλέγεις την καταλληλότερη. Φυσικά, στην αρχή θα σου φανούν κάπως (διαγράμματα + ψευδοκώδικας), αλλά θα μπεις γρήγορα στο νόημα (αφού ξέρεις πώς να αναπτύσσεις το πρόγραμμα σε Pascal) και θα είσαι ok.

Πάντως, θα ήταν πολύ καλύτερα για εσάς αν σας εισήγαγε πρώτα στον ψευδοκώδικα κι έπειτα στην Pascal. Αλλά αφού επέλεξε να σας μάθει πρώτα την Pascal... τι να κάνουμε;!

Μην απελπίζεσαι, δεν θα έχεις ανάγκη! Καλό θα ήταν όμως να πήγαινες και φροντιστήριο ή στην ενισχυτική διδασκαλία, για περισσότερη εξάσκηση και για να νιώθεις πιο σίγουρος! :)

:redface::redface::redface: Δν ξαναλέω τπτ..!!! Εμένα με έχει πνίξει το άγχος ξέρεις!!!

Έλα βρε, σιγά! :P

Δυστυχώς, κι εγώ πνιγμένη στο άγχος είμαι πάλι! Αυτή η κρίση αυτοπεποίθησης μόνο για μία μέρα διήρκησε! Κλαψ! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά λοιπόν έχω αρκετό καιρό να μπώ κυρίς γιατί έχω δυσαρεστηθεί με διαφορες αλλαγές που έγιναν στο forum.Εκτός του ότι είναι πολύ δύσχρηστο δυσκολεύομαι πολύ να διαβάσω τα θέματα λόγω των χρωμάτων κλπ και με κουράζει για αυτό και απέχω.Tο ότι με βγάλαν από mod με νευριασε επίσης...
Τέλοσπάντων πάμε στα δικά σας λοιπόν,λογικό είναι να σας κυριεύει το άγχος όσο πλησιάζουν οι εξετάσεις.Εντάξει όσοι έχουν κάνει καλή προετοιμασία και προσέχουν στο μάθημα δεν έχουν λόγο να ανησύχουν.Τώρα πρέπει να ξεκινήσετε επαναλήψεις και υπολογίζετε μέχρι το τέλος του πάσχα να έχετε βγάλει την ύλη σε προγραμματισμό και δίκτυα μια φορά αν είναι εφικτό.Μετά συνέχεια επαναλήψεις μέχρι να την μάθετε παπαγλία και δυστυχώς έτσι είναι.Παπαγαλία και όχι με δικά σας λόγια,γιατί εξαρτάται από τον καθηγητή που θα πέσετε.Ο καθηγητής μπορεί να είναι καλα καταρτιμένος και να καταλάβει τι θελετε να πείτε αλλά η μεγάλη πλειοψηφία των καθηγήτων που θα διορθώσουν διορθώνει με το βιβλίο ανοιχτό και κόβει βαθμούς από ότι λείπει άσχετα αν εσείς το εννοείται με δικά σας λόγια.Για αυτό ο καλύτερος τρόπος είναι να τα γράφετε παπαγαλία.
Στον προγραμματισμό εγώ είχα μάθει ολο το βιβλίο παπαγαλια αν και τελικά δεν χρειάστηκε γιατί ήταν πολύ εύκολα τα θέματα αλλα δεν ξέρετε φέτος μπορεί να πέσει πιο δύσκολη θεωρία.Οσο για τα δίκτυα εκεί δυστυχώς πρέπει να ξέρετε τα σημαντικότερα κομμάτια παπαγαλία.Τώρα δεν νομίζω στον προγραμματισμό το πρόγραμμα που θα μπεί να έχει επανάληψη οπότε μην ανησυχείται ντάξει.Και να μπεί επαναλήψη πιστεύω ότι θα μπεί όπως μπήκε περυσι.
Λοιπόν να ξέρετε ότι αυτή η περίοδος είναι η πιο δύσκολη και ίσως μια από τις χειρότερες φάσεις της ζωής σας γιατί πρέπει να κλειστείται στο σπίτι να διαβάζεται και να μην κάνετε τίποτα άλλο.Ξεχάστε βόλτες και τέτοια,η συμβουλή είναι να πηγαίνετε μια φορά την βδομάδα για ένα καφε πχ η ένα σινεμα για 2-3 ώρες και πάλι σπίτι.Μπορεί να κουραστείτε τώρα αλλά η χαρά και η περηφάνεια που θα νιώσετε όταν δείτε τα αποτελέσματα δεν περιγράφεται οπότε αξίζει τον κόπο.Εγώ εύχομαι Καλή Επιτυχία σε όλους.
P.S Οποιος θέλει να με ρωτήσει κάτι και θέλει να πάρει απάντηση άμεσα επειδή στο φόρουμ δεν πολυμπένω ας με κάνει add στο msn(papamichelas[ΑΤ]hotmail[DOT]com)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σ' ευχαριστούμε πολύ Μάριε, να 'σαι καλά! :) Ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Τέλοσπάντων πάμε στα δικά σας λοιπόν,λογικό είναι να σας κυριεύει το άγχος όσο πλησιάζουν οι εξετάσεις.Εντάξει όσοι έχουν κάνει καλή προετοιμασία και προσέχουν στο μάθημα δεν έχουν λόγο να ανησύχουν.Τώρα πρέπει να ξεκινήσετε επαναλήψεις και υπολογίζετε μέχρι το τέλος του πάσχα να έχετε βγάλει την ύλη σε προγραμματισμό και δίκτυα μια φορά αν είναι εφικτό.Μετά συνέχεια επαναλήψεις μέχρι να την μάθετε παπαγλία και δυστυχώς έτσι είναι.Παπαγαλία και όχι με δικά σας λόγια,γιατί εξαρτάται από τον καθηγητή που θα πέσετε.Ο καθηγητής μπορεί να είναι καλα καταρτιμένος και να καταλάβει τι θελετε να πείτε αλλά η μεγάλη πλειοψηφία των καθηγήτων που θα διορθώσουν διορθώνει με το βιβλίο ανοιχτό και κόβει βαθμούς από ότι λείπει άσχετα αν εσείς το εννοείται με δικά σας λόγια.Για αυτό ο καλύτερος τρόπος είναι να τα γράφετε παπαγαλία.
Στον προγραμματισμό εγώ είχα μάθει ολο το βιβλίο παπαγαλια αν και τελικά δεν χρειάστηκε γιατί ήταν πολύ εύκολα τα θέματα αλλα δεν ξέρετε φέτος μπορεί να πέσει πιο δύσκολη θεωρία.Οσο για τα δίκτυα εκεί δυστυχώς πρέπει να ξέρετε τα σημαντικότερα κομμάτια παπαγαλία.Τώρα δεν νομίζω στον προγραμματισμό το πρόγραμμα που θα μπεί να έχει επανάληψη οπότε μην ανησυχείται ντάξει.Και να μπεί επαναλήψη πιστεύω ότι θα μπεί όπως μπήκε περυσι.
Λοιπόν να ξέρετε ότι αυτή η περίοδος είναι η πιο δύσκολη και ίσως μια από τις χειρότερες φάσεις της ζωής σας γιατί πρέπει να κλειστείται στο σπίτι να διαβάζεται και να μην κάνετε τίποτα άλλο.Ξεχάστε βόλτες και τέτοια,η συμβουλή είναι να πηγαίνετε μια φορά την βδομάδα για ένα καφε πχ η ένα σινεμα για 2-3 ώρες και πάλι σπίτι.Μπορεί να κουραστείτε τώρα αλλά η χαρά και η περηφάνεια που θα νιώσετε όταν δείτε τα αποτελέσματα δεν περιγράφεται οπότε αξίζει τον κόπο.Εγώ εύχομαι Καλή Επιτυχία σε όλους.
P.S Οποιος θέλει να με ρωτήσει κάτι και θέλει να πάρει απάντηση άμεσα επειδή στο φόρουμ δεν πολυμπένω ας με κάνει add στο msn(papamichelas[AT] hotmail [DOT] com)


Μαριε,χαθηκες και εσυ ρε...:clapup: Εγω προγραμματισμο κανω καθε μερα επαναληψη την θεωρια,καθε μερα ομως για μιση ωρα μεχρι το 7ο κεφαλαιο που ειναι και η βασικη θεωρια.Και καθε μερα που μας παραδιδει και παρακατω για επαναληψη διαβαζω και αυτο.Οπως ειπα και στην Αναστασια εμεις αρχιζουμε για 3η φορα επαναληψη την θεωρια και ασκησεις.Δεν πιστευω να μην δεν γραψω στον Προγραμματισμο.Παπαγαλια τα μαθαινω ολα. Οι ασκησεις λιγο ειναι προβληματακι αλλα θα τα καταφερω και εκει.
Τα δικτυα ειναι αυτα που με αγχωνουν λιγο γιατι η υλη ειναι μεγαλη και περιεργη θα ελεγα.Στις διακοπες θα κτασω να τα κανω ολα επαναληψη και ελπιζω να γραψω και εκει κατι....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Εντάξει μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Μακαρι Μαριε..!!! Τωρα εμεις Δικτυα μπηκαμε στο 8ο :/: Ειμαστε στο 8.3 Ασφαλεια Δικτυου.
Δν μ αρεσει και τοσο,αλλιως το περιμενα.Πολυ δυσκολες ορολογιες για το τπτ!
Αλλα ειναι ευκολα μεχρι εδω που καναμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά, Κώστα, ούτε συνεννοημένες να ήταν οι καθηγήτριές μας! :P Κι εμείς εκεί είμαστε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Καλά, Κώστα, ούτε συνεννοημένες να ήταν οι καθηγήτριές μας! :P Κι εμείς εκεί είμαστε! :D


Και εσεις εσεις εκει ειστε....:clapup: Φανταζεσαι να γνωριζονται:hmm:???
Πως σου φαινονται αληθεια εσενα Αναστασια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εύκολα μου φαίνονται, δεν είναι τρομερά δύσκολα! :) Μακάρι να κάναμε τέτοια όλη την χρονιά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Εντάξει η ασφάλεια δεν είναι και πολύ εύκολη...Προσέξτε την...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Εντάξει η ασφάλεια δεν είναι και πολύ εύκολη...Προσέξτε την...


Ασε τι ευκολη....Σκατα ειναι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Αληθεια το ειπα εγω αυτο....:whistle: Καποιος αλλος θα μπηκε με τον κωδικο μου και θα το εγραψε!!!
Δυσκολα ρε πολυ δυσκολα,πολυ ορολογια εχει πεσει και εχει γινει το κεφαλι μου καζανι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αληθεια το ειπα εγω αυτο.... Καποιος αλλος θα μπηκε με τον κωδικο μου και θα το εγραψε!!!

Βρε, εγώ το είπα, δεν το είπες εσύ. :P Δεν ξέρω βρε παιδιά, αλλά εμένα μου φαίνονται ευκολούτσικα! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Βρε, εγώ το είπα, δεν το είπες εσύ. :P Δεν ξέρω βρε παιδιά, αλλά εμένα μου φαίνονται ευκολούτσικα! :whistle:


Α εσυ το ειπες...? Καλα δν θυμομαστε και τι γραφουμε,παει :P
Για εμενα δν ειναι τοσο αλλα θα τα καταφερω μωρε σιγα! Εγω τωρα φοβαμαι που σκεφτομαι πως θα βγαλω ολη την υλη μεσα στο πασχα!!! Κοιταξα κατι προηγουμενα μαθηματα χθες και δν θυμομουνα τπτ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Δεν ξέρω πάντως εγώ πέρυσι είχα δώσει πολύ έμφαση στον προγραμματισμό και τελικά και ένας που είχε διαβάσει το 1/20 από μένα έγραφε 20 τέτοια που ήταν τα θέματα...Εγώ πάντως θεωρώ τα Δίκτυα πιο δύσκολο μάθημα...Βέβαια να μου πείς άμα στον προγραμματισμό αλλάξουν και βάλουν πιο δύσκολα?Ποτέ δεν ξέρεις οπότε καλύτερα να στε προετοιμασμένοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top