Συζήτηση για τον Προγραμματισμό και Δίκτυα γ επάλ(Ασκήσεις,Ερωτήσεις κλπ)

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
γιατι το λες αυτο???

Γιατί το ΤΕΙ(τουλάχιστον στο δικό μου) πχ είναι 10 φορές δυσκολότερα από το ΕΠΑΛ.Αν θές να τελειώσεις στα 4-5.Βέβαια δεν έχεις το ίδιο άγχος οκ το δέχομαι αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Δεν φοβόμουν κανένα γιατί τα είχα διαβάσει πολύ καλά.Το μόνο που φοβόμουν ήταν το 7.11 που δεν το είχα διαβάσει καθόλου:P.Ε εύκολο έιναι το 6 και το 7 μέχρι το ip...Προγραμματισμό φοβόμουν γενικά την θεωρία(ειδικά 12,13 και 7)αλλά πάλι καλά δεν έπεσαν...

Βασικα ναι το 7 στον προγραματισμο ειναι λιγο συσκολο.......:iagree: Αλλα και στα δικτυα ολο το 7 ειναι δυσκολο.Αλλα αποκλειεται να σου πουνε να γραψεις κατεβατα ολο αυτα π λεει (αναφερομαι στα δικτυα).Θα ειναι σε ερωτησεις σωστο-λαθος,επιλογης και τα σχετικα.Οπως ητανε και περυσι,αλλα εμεις ειμαστε υποχρεωμενοι να τα ξερουμε ολα!

(Αληθεια τωρα τα διαβαζεται παπαγαλια τα δικτυα η με περιληψη,εννοω σε κεφαλαια οπως το 7)
-----------------------------------------
Γεια σας παιδια...Και εγω το ιδιο προβλημα με τον Κωστα και τον Λαζαρο εχω...Ενω διαβαζω, μετα πιστευω πως δν τα ξερω...Μαλλον απο το αγχος....Και ενω προγραμματισμο τα παω τελεια (και θεωρια και ασκησεις), στα δικτυα ψιλοφοβαμαι...


Καλοσηρθες στο club :P:P......
Και στις ασκησεις τα πας καλα,σε pascal και τετοια???
Εγω δεν ξερω αν τα παω καλα η αν ειναι η ιδεα μου :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Βασικα ναι το 7 στον προγραματισμο ειναι λιγο συσκολο.......:iagree: Αλλα και στα δικτυα ολο το 7 ειναι δυσκολο.Αλλα αποκλειεται να σου πουνε να γραψεις κατεβατα ολο αυτα π λεει (αναφερομαι στα δικτυα).Θα ειναι σε ερωτησεις σωστο-λαθος,επιλογης και τα σχετικα.Οπως ητανε και περυσι,αλλα εμεις ειμαστε υποχρεωμενοι να τα ξερουμε ολα!

(Αληθεια τωρα τα διαβαζεται παπαγαλια τα δικτυα η με περιληψη,εννοω σε κεφαλαια οπως το 7)
-----------------------------------------



Καλοσηρθες στο club :P:P......
Και στις ασκησεις τα πας καλα,σε pascal και τετοια???
Εγω δεν ξερω αν τα παω καλα η αν ειναι η ιδεα μου :'(
μακαρι να πεσουν ετσι κωστα!!!μαριε δωσε καμια συμβουλη μεγαλε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
μακαρι να πεσουν ετσι κωστα!!!μαριε δωσε καμια συμβουλη μεγαλε!!!
Μην αγχώνεστε τόσο πολύ ρε!!!Και είπαμε οκ να διαβάζετε αλλά βγείτε και καμιά βόλτα να ξελαμπικάρετε.Εγώ έτσι οπως σας βλέπω με τόσο άγχος και με τέτοιο διάβασμα δεν έχετε ανάγκη 20 θα γράψετε...

P.S=Για πέιτε τι ύλη έχετε βγάλει στα ειδικότητας?(όταν λέω έχετε βγάλει εννοώ να τα ξέρετε πολύ καλά)Για πείτε και θα σας πώ αν είστε οκ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Μην αγχώνεστε τόσο πολύ ρε!!!Και είπαμε οκ να διαβάζετε αλλά βγείτε και καμιά βόλτα να ξελαμπικάρετε.Εγώ έτσι οπως σας βλέπω με τόσο άγχος και με τέτοιο διάβασμα δεν έχετε ανάγκη 20 θα γράψετε...

P.S=Για πέιτε τι ύλη έχετε βγάλει στα ειδικότητας?(όταν λέω έχετε βγάλει εννοώ να τα ξέρετε πολύ καλά)Για πείτε και θα σας πώ αν είστε οκ..
εγω δικτυα μεχρι πρωτοκολλα εφαρμογης τα ξερω πολυ καλα και προγραμματισμο μεχρι το 8 αρκετα καλα βασικα μεχρι το 8 εχουμε κανει προγραμματισμο!!!!αυτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
εγω δικτυα μεχρι πρωτοκολλα εφαρμογης τα ξερω πολυ καλα και προγραμματισμο μεχρι το 8 αρκετα καλα βασικα μεχρι το 8 εχουμε κανει προγραμματισμο!!!!αυτα!!!

Είσαι πολύ καλά θα την βγάλεις άνετότατα την ύλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
εγω δικτυα μεχρι πρωτοκολλα εφαρμογης τα ξερω πολυ καλα και προγραμματισμο μεχρι το 8 αρκετα καλα βασικα μεχρι το 8 εχουμε κανει προγραμματισμο!!!!αυτα!!!

Χαλαρά!!!Μια χαρά είσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
κωστα εσυ που βρισκεσαι ακριβως στην υλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Τωρα δν καταλαβα αν λετε για το που βρισκομαι εγω η που βρισκομαστε στο σχολ.
Τεσπα εγω θα σας πω και που ειμαστε στο σχολ :P

Στον προγραματισμο εχουμε τελειωσει την υλη ολη εχουμε κανει και επαναληψη παλι ολη την υλη πριν τις διακοπες.Τωρα μεσα στις διακοπες εκανα παλι επαναληψη μεχρι το 6 κεφαλαιο.(Το 7ο δε το διαβασα ακομη θα σας πω μετα τον λογο)

Στα Δικτυα ειμαστε στο 7.6 και αν θυμαμαι καλα ειναι η διευθυνσιοδοτηση,κατι τετοιο.Παντως ειμαστε στο 7.6! Εγω μονος μου εκανα επαναληψη ολο το κεφ 6,το εβγαλα καλα,το ξερω,εκανα και τις ασκησεις που ειχα κατεβασει Μαριε.
(Το 7ο δεν το διαβασα ακομη θα σας πω και εδω τον λογο)


Λοιπον,την παρασκευη που ανοιγουν τα σχολεια γραφω διαγωνισμα στον προγραματισμο στο 7ο κεφαλαιο και γ'ιαυτο τον λογο θα αρχισω να διαβαζω απο σημερα.(Εν το μεταξυ εγραφα και διαγωνισμα στα Μαθηματικα στο φροντηστηριο)

Την Δευτερα 11/1/2010 γραφω διαγωνισμα στο 7ο κεφ στα δικτυα (μεχρι εκει που βγαλαμε τεσπα.Και ετσι θα διαβαζω ενδιαμεσα με τον προγραματισμο.


Αυτα τα λιγα απο εμενα.Ααα και ξεχασα να πω πως για αυρι 5/1 θελω να γραψω Μια εκθεση στο φροντηστηριο λιγο δυσκολουτσικη :P Μας μπηκε καλα το νεο ετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
μου φαινετε οτι οι πληροφορικαριοι πρεπει καποια στιγμη να κανονισουμε για καφεδακι:D!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
μου φαινετε οτι οι πληροφορικαριοι πρεπει καποια στιγμη να κανονισουμε για καφεδακι:D!!!!!!!!
Αυτό εννοείται μία συνάντηση όλοι οι αθηναίοι πληροφορικάριοι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι εγω βασικα ειμαι Λαρισα αλλα θα περασω μια βολτα απο αθηνα μωρε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας. Είμαι καινούρια στην παρέα σας και χαίρομαι που υπάρχει ένας τόσο ωραίος χώρος για να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας και να βοηθάμε ο ένας τον άλλο. Με λένε Αναστασία και είμαι μαθήτρια του Γ' ΕΠΑ.Λ.

Το πρόβλημά μου και μενα είναι τα δίκτυα και ο προγραμματισμός. Έχω αγχωθεί τόσο πολύ που πιστεύω πως δεν θα τα πάω καλά στις πανελλήνιες, αν και οι καθηγήτριές μου πιστεύουν πολύ σε μενα, όπως μου έχουν πει. Θα ήθελα να ακούσω την γνώμη των παιδιών που δώσανε στις πανελλήνιες αυτά τα μαθήματα. Πώς σας φάνηκαν; Ήταν βατά; Μήπως αγχώνομαι άδικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
χαχαχαχαχ....Αναστασια καλωςσηρθες 1ον στο i-school,οντως ειναι ενα ενδιαφερον μερος να συζηταμε!!! και 2ον στο club των αγχωμενον μαθητων.
1ο Μελος-Εγω
2ο Μελος-Λαζαρος
3ο Μελος-Εσυ :P:P:P
Μια απο τα ιδια αναστασια,δεν παλευεται η κατασταση!
Εγω βασικα δεν πιστευω στον ευατο μου :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αναστασια καλως σηρθες στο club των αγχωμενον μαθητων.

1ο Μελος-Εγω
2ο Μελος-Λαζαρος
3ο Μελος-Εσυ :P:P:P

Αυτό μου άρεσε πολύ! :D
Εγώ είμαι αγχωμένη πριν αρχίσει η σχολική χρονιά, φαντάζεσαι τώρα που κοντεύουν οι πανελλήνιες; Τη βγάζω, δε τη βγάζω. :'(

Γι' αυτό ρώτησα τα παιδιά που έχουν δώσει ήδη πανελλήνιες σ' αυτά τα μαθήματα, για να με φωτίσουν και να ηρεμίσω. Πάντως, αυτό που κάνουμε δεν είναι καλό και το ξέρω, αλλά απ' την άλλη... μπορείς να κάνεις κι αλλιώς; :(

Με παρηγορεί το γεγονός ότι είμαστε εντάξει στην ύλη κι ότι έχουμε καταπληκτική καθηγήτρια (χωρίς υπερβολές!). Ό,τι και να πω θα είναι πολύ λίγο. Πρόσφατα μας έφερε και θέματα που έπεσαν στις Πανελλήνιες, για να coolάρουμε λιγάκι, και όντως δεν είναι τόοοοσο τραγικά τα πράγματα (δεν είχε πέσει καν άσκηση επανάληψης).

Ελπίζω να αριστεύσουμε όλοι μας! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Απλα για να σας ενθαρρυνω, τα παιδια του ΕΠΑΛ στη δικη μου περιοχη ειναι ανεπαφα με το αντικειμενο. Εδω ο ενας μου ελεγε οτι κανετε C++. :p
Ο πατερας μου που εχει φροντιστηριο και τους κανει μαθημα μου λεει οτι προσπαθει 3 μηνες να τους εξηγησει τι ειναι τα ορια.
Μην αγχωνεστε, να ξερετε οτι ειστε απο τα λιγα παιδια που διαβαζουν στον κλαδο σας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Αυτό μου άρεσε πολύ! :D
Εγώ είμαι αγχωμένη πριν αρχίσει η σχολική χρονιά, φαντάζεσαι τώρα που κοντεύουν οι πανελλήνιες; Τη βγάζω, δε τη βγάζω. :'(

Γι' αυτό ρώτησα τα παιδιά που έχουν δώσει ήδη πανελλήνιες σ' αυτά τα μαθήματα, για να με φωτίσουν και να ηρεμίσω. Πάντως, αυτό που κάνουμε δεν είναι καλό και το ξέρω, αλλά απ' την άλλη... μπορείς να κάνεις κι αλλιώς; :(

Με παρηγορεί το γεγονός ότι είμαστε εντάξει στην ύλη κι ότι έχουμε καταπληκτική καθηγήτρια (χωρίς υπερβολές!). Ό,τι και να πω θα είναι πολύ λίγο. Πρόσφατα μας έφερε και θέματα που έπεσαν στις Πανελλήνιες, για να coolάρουμε λιγάκι, και όντως δεν είναι τόοοοσο τραγικά τα πράγματα (δεν είχε πέσει καν άσκηση επανάληψης).

Ελπίζω να αριστεύσουμε όλοι μας! :no1:


Απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!!!!

Ασε Αναστασια....Εγω να δεις! Ξερω πως μεχρι να ερθει η μερα να δωσουμε θα ειμαι ετσι.Οταν μπω να γραψω να σου πω την αληθεια δεν θα εχω αγχος πιστευω,γιατι το παθενα και με τα πτυχια οταν εδινα:P
Και εμας και οι δυο καθηγητες στα ειδικοτητας ειναι πολυ καλοι.
Την υλη βασικα δν την εχουμε τελειωσει στα δικτυα ολη,αλλα δεν μας πιανει πανικος.Στον προγραματισμο δυσκολευομαι εχω να πω στις ασκησεις με την Pascal αλλα πιστευω να το ξεπερασω.
Εσυ γενικα πως τα πας στα μαθηματα?
-----------------------------------------
Απλα για να σας ενθαρρυνω, τα παιδια του ΕΠΑΛ στη δικη μου περιοχη ειναι ανεπαφα με το αντικειμενο. Εδω ο ενας μου ελεγε οτι κανετε C++. :p
Ο πατερας μου που εχει φροντιστηριο και τους κανει μαθημα μου λεει οτι προσπαθει 3 μηνες να τους εξηγησει τι ειναι τα ορια.
Μην αγχωνεστε, να ξερετε οτι ειστε απο τα λιγα παιδια που διαβαζουν στον κλαδο σας. :)


Καλα ειναι μερικα σχολεια που ειναι ας τα να πανε....Το εχουμε ξανασηζητησει το θεμα περι C++ και αυτοι που το λενε ειναι ασχετοι.
Ειναι μερικα παιδια τα οποια ενδιαφερονται ρε συ,τα περισοτερα δεν τους ενδιαφερει αυτοι χαλανε την εικονα αλλα τι να κανεις.
Τεσπα,ευχαριστουμε για την ενθαρυνση και εσυ καλη επιτυχια στις εξετασεις!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την υλη βασικα δν την εχουμε τελειωσει στα δικτυα ολη,αλλα δεν μας πιανει πανικος.Στον προγραματισμο δυσκολευομαι εχω να πω στις ασκησεις με την Pascal αλλα πιστευω να το ξεπερασω.

Εμείς δεν τελειώσαμε την ύλη ούτε στα δίκτυα, ούτε στον προγραμματισμό. Είμαστε και στα δύα μια χαρά όμως, θα βγει άνετα η ύλη. Με τον προγραμματισμό αργήσαμε λιγάκι, γιατί άργησαν να έρθουν τα βιβλία.

Εσυ γενικα πως τα πας στα μαθηματα?

Είμαι σε καλό επίπεδο και γενικά διαβάζω όσο μπορώ, αν και δεν έχω δώσει το 100% ακόμα. :fss: Τώρα όμως θα διαβάζω πιο πολύ. Τα δίκτυα είναι καθαρά θέμα διαβάσματος, άμα στρωθείς και διαβάσεις τα βγάζεις πέρα. Ο προγραμματισμός είναι λίγο πιο περίεργος. Με την θεωρία είμαι ok, με τις ασκήσεις έχω ένα μικρό προβληματάκι. Έχω μπει στο νόημα και μπορώ να λύσω ασκήσεις, αλλά σε μερικές δυσκολεύομαι και κολλάω. Βέβαια, είναι λίγο νωρίς ακόμα. Πιστεύω, πως θα γίνω καλύτερη με την πάροδο του χρόνου. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Αν εχεις διαβασεις τα προηγουμενα posts θα καταλαβαινες πως και εγω το ιδιο προβλημα αντιμετωπιζω γμτ:'( Ειδικα στην pascal και ψευδοκωδικα.Τα λογικα διαγραματα ειναι ευκολα.Αυτο αναρωτιεμαι και εγω αν θα μπορεσω πια να τις λυνω χωρις να εχω προβλημα.Το νωρις Αναστασια ειναι υποκειμενικο,5 και κατι μηνες νομιζω πως εχουνε μεινει.Προλαβαινουμε λες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εντάξει, έχουμε χρόνο να γίνουμε καλύτεροι. Μια ιδέα την έχουμε, έχουμε μπει στο νόημα. Τώρα το μόνο που χρειαζόμαστε είναι η εξοικείωση κι αυτό θα το επιτύχουμε λύνοντας περισσότερες ασκήσεις (αν και δεν με παρηγορεί πολύ αυτό, ίσα ίσα που αγχώνομαι πιο πολύ). Τα πάντα αλλάζουν σ' αυτή τη ζωή. Νομίζεις πως εμείς δεν μπορούμε να γίνουμε καλύτεροι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top