Συγχώνευση και κατάργηση Πανεπιστημίων

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
την έκανες ήδη!!!!!!!λοιπόν να επαναλάβω ότι είμαι φοιτητής σε άλλο τμήμα..τυγχάνει να έχω δύο από τους φίλους μου στα δύο τμήματα!!!!και επειδή αυτό το εξάμηνο παρακολουθώ μάθημα ιατρικών μηχανημάτων έχω στενή επαφή με το νοσοκομείο..πρέπει να αλλάξουμε μυαλά σε αυτή τη χώρα για να πάμε μπροστά αυτό είναι το τεράστιο πρόβλημα που μας έφερε σε αυτή τη κατάσταση!!!δεν υπάρχουν ανώτεροι και κατώτεροι φοιτητές γιαυτό και στο εξωτερικό γίνετε δουλειά και εξελίσσονται τα πράγματα.....εδώ μόνο κοιτάμε ποιος θα περάσει στο τελευταίο τμήμα πε για να περηφανεύεται ότι είναι κάτι ....τμήματα πχ τύπου επιστημών της θάλασσας 8.000 μόρια και να την λέει σε αξιόλογα άτομα που επιλογή τους ήταν ένα ΑΤΕΙ και το λέω αυτό γιατί το έχω δει με τα ''μάτια'' μου..........

εσύ με το να κοιτάξεις απλά ένα πρόγραμμα σπουδών και με το να γνωρίζεις τα συγγράμματα του τμήματος γνωρίζεις τι γίνεται μέσα?????αν είναι δυνατόν!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
την έκανες ήδη!!!!!!!λοιπόν να επαναλάβω ότι είμαι φοιτητής σε άλλο τμήμα..τυγχάνει να έχω δύο από τους φίλους μου στα δύο τμήματα!!!!και επειδή αυτό το εξάμηνο παρακολουθώ μάθημα ιατρικών μηχανημάτων έχω στενή επαφή με το νοσοκομείο..πρέπει να αλλάξουμε μυαλά σε αυτή τη χώρα για να πάμε μπροστά αυτό είναι το τεράστιο πρόβλημα που μας έφερε σε αυτή τη κατάσταση!!!δεν υπάρχουν ανώτεροι και κατώτεροι φοιτητές γιαυτό και στο εξωτερικό γίνετε δουλειά και εξελίσσονται τα πράγματα.....εδώ μόνο κοιτάμε ποιος θα περάσει στο τελευταίο τμήμα πε για να περηφανεύεται ότι είναι κάτι ....τμήματα πχ τύπου επιστημών της θάλασσας 8.000 μόρια και να την λέει σε αξιόλογα άτομα που επιλογή τους ήταν ένα ΑΤΕΙ και το λέω αυτό γιατί το έχω δει με τα ''μάτια'' μου..........

Αν σε ενόχλησε, σόρυ, μπορούσες να μην απαντήσεις.
Άρα η εμπειρία σου, είναι ιδίου επιπέδου με την δική μου, που έχω και στο ΕΚΠΑ και στην Πάτρα.

Όσο για το ανώτεροι και κατώτεροι φοιτητές, συμφωνώ. Αλλά συμμετέχεις στο διαχωρισμό, λέγοντας ότι το ΤΕΙ είναι κατά πολύ ανώτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Ο πρωτοδιοριστοι τειτζήδες από τους προτοδιόριστους αειτζήδες γνωρίζουν καλύτερα τι δουλεια γιατί έχουν κάνει πρακτική
Οι ΑΕΙτζήδες εχουν πολύ καλύτερο θεωρητικό επίπεδο
Σε δυο μήνες με έξι μήνες ο ΑΕΙτζής στη δουλεια αποκτά την πρακτική εμπειρία του ΤΕΙτζή. Αντίθετα ο μέσος ΤΕΙτζής δεν θα καταφέρει ποτέ στη ζωή του να έχει τις θεωρητικές γνωσεις του ΑΕΙτζή νοσηλευτή
Σημασία δεν έχει να εκτελείς τυφλά καποια πράγματα αλλά να ξέρεις γιατι τα εκτελείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
συμπεράσματα βγάζει ο κάθε άσχετος το θέμα είναι αυτά τα συμπεράσματα να είναι αντικειμενικά και αξιόλογα όχι έχοντας εικόνα από τη μία πλευρά να κατηγορούμε την άλλη!!!!!!!λογικό δεν είναι??έχεις διαβάσει τα προγράμματα σπουδών και συγγραμάτων των ΑΤΕΙ ώστε να μπορείς να τα ξεχωρίσεις?(το άσχετος δεν πήγαινε σε εσένα λόγο του ότι είσαι από τα πιο σχετικά άτομα ιατρική δεν σπουδάζεις?)

μίλησα για διαχωρισμό μόνο για το συγκεκριμένο τμήμα δεν έχω άποψη για το γενικότερο σύνολο!!!και μιλάω για διαχωρισμό γιατί απλά ένα τέτοιο σημαντικό επάγγελμα θέλει πρακτική και όχι μόνο θεωρία επομένως θεωρώ τους νοσηλευτές των ΑΤΕΙ ανώτερους σε αυτό το επίπεδο....πχ σκέψου έναν γιατρό να μην έχει μπει ποτέ σε νοσοκομείο παρα μόνο να έχει θεωρητικές γνώσεις και ξαφνικά να του φέρουν ένα περιστατικο??τι θα έκανε άμα δεν είχε βιώσει την πράξει μέσω της καθημερινής επαφής του νοσοκομείου κατά τη διάρκεια των σπουδών του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Έχω βγάλει το τμήμα νοσηλευτικής πανεπιστήμιου Αθήνων δουλεύω και έχω δουλέψει 2 χρόνια. Ξέρω παιδιά που κάνανε την πρακτική τους στο τμήμα που δουλεύω από ΤΕΙ και έχω βγάλει κάποια συμπεράσματα. Επίσης αν και ήμουν πρωτοδιοριζόμενος με βάλανε κατευθείαν σε ΜΕΘ (η οποία το πρώτο δίμηνο με δυσκόλευσε).

Έδωσα κατατακτήριες και πέρασα ιατρική (το γιατί μπορεί να το συμπεράνει ο καθένας μόνος του το ότι μου έχουν αναγνωριστεί πολλά μαθήματα και μπαίνω κατεθυείαν στο 4ο εξαμήνο (ενώ απόφοιτοι άλλων αει όπως βιολογικού χημειας μπαίνουν στο A εξάμηνο) είναι μια απόδειξη ότι το επίπεδο σπουδων της πανεπιστημιακής νοσηλευτικής είναι αρετά καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Και το ΑΕΙ κάνει πρακτικές και μάλιστα σε πολλά νοσοκομεία. Ο fockos μπορεί να σε ενημερώσει με περισσότερες λεπτομέρειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
και δεν υπήρξε καμία ενόχληση τρόπος του λέγειν ήταν

φυσικά και κάνει αλλά δεν συγκρίνω με τα εργαστήρια την πρακτική άσκηση και την καθημερινή επαφή των ΑΤΕΙ.....δύο ασύγκριτα πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
και δεν υπήρξε καμία ενόχληση τρόπος του λέγειν ήταν

φυσικά και κάνει αλλά δεν συγκρίνω με τα εργαστήρια την πρακτική άσκηση και την καθημερινή επαφή των ΑΤΕΙ.....δύο ασύγκριτα πράγματα

απαντάω με ένα video.... (το τι δουλειά γίνεται φαίνεται εκεί )


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Από ότι ακούγεται το τμήμα πληροφορικής της Πάντειου και του οικονομικού πανεπιστημίου θα ενωθεί με το Καποδιστριακό (ενώ θα καταργηθολυνε καποια τμήματα πληροφορικής).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Έχει το Πάντειο τμήμα πληροφορικής....;Σε ποιον πλανήτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Έχει το Πάντειο τμήμα πληροφορικής....;Σε ποιον πλανήτη;
Αν είχε όμως;
Για το Χαροκόπειο μάλλον ήτανε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ότι και αν ενωθεί με το Καποδιστριακό θα καταστραφεί...Λέγανε γενικότερα ότι Πάντειος, ΑΣΟΕΕ και Χαροκόπειο θα ενωθούν με το ΕΚΠΑ...Η σφαγή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
συμπεράσματα βγάζει ο κάθε άσχετος το θέμα είναι αυτά τα συμπεράσματα να είναι αντικειμενικά και αξιόλογα όχι έχοντας εικόνα από τη μία πλευρά να κατηγορούμε την άλλη!!!!!!!λογικό δεν είναι??έχεις διαβάσει τα προγράμματα σπουδών και συγγραμάτων των ΑΤΕΙ ώστε να μπορείς να τα ξεχωρίσεις?(το άσχετος δεν πήγαινε σε εσένα λόγο του ότι είσαι από τα πιο σχετικά άτομα ιατρική δεν σπουδάζεις?)

μίλησα για διαχωρισμό μόνο για το συγκεκριμένο τμήμα δεν έχω άποψη για το γενικότερο σύνολο!!!και μιλάω για διαχωρισμό γιατί απλά ένα τέτοιο σημαντικό επάγγελμα θέλει πρακτική και όχι μόνο θεωρία επομένως θεωρώ τους νοσηλευτές των ΑΤΕΙ ανώτερους σε αυτό το επίπεδο....πχ σκέψου έναν γιατρό να μην έχει μπει ποτέ σε νοσοκομείο παρα μόνο να έχει θεωρητικές γνώσεις και ξαφνικά να του φέρουν ένα περιστατικο??τι θα έκανε άμα δεν είχε βιώσει την πράξει μέσω της καθημερινής επαφής του νοσοκομείου κατά τη διάρκεια των σπουδών του

Αυτό το μήνυμα το γράφει ένας φίλος μου από την σχολήδε φταίω εγώ επέμενε ):redface:


φίλος fockou
φιλε εισαι μεγαλοσ ασχετος και σταματα να ασχολεισαι με τν νοσηλευτικη και κοιτα την σχολη σου αντε μπραβοοοο....εισαι εντελωσ σε διαφορετικη σχολη και επειδη κανεις ιατρικα μηχανηματα δεν σημαινει πωσ μπορεισ να εκφερεισ γνωμη για μια σχολη που με τοσο κοπο και διαβασμα εβγαλα....για να παει μποστα η ελλαδα αλλαξε πρωτα το δικο σου μυαλο και κρατα τισ αθλιες γνωμες σου για τον εαυτο σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Ερχεται ο καθε ασχετος να μας κανει και μαθημα για το τι επιπεδο σπουδων εχουμε. Εσυ κυριε antis να με γνωρισεις με τον φιλο σου απ το τει για να κοιταξουμε τα βιβλια της παθολογικης νοσηλευτικης και τα θεματα της χειρουργικης νοσηλευτικης. Να μου δειξει αν κανει 4 τομους παθολογικη νοσηλευτικη που για να παρεις το 8 πρεπει να διαβασεις μεχρι και τη βιβλιογραφια που γραφει στο τελος των κεφαλαιων. Να μου πει τι στο διαολο κανει στη χειρουργικη νοσηλευτικη που δεν ξερουν να κανουν διασωληνωση και απολινωσεις αγγειων ενω εγω αυτο το μαθαινω και αυριο μεθαυριο θα σωσω καποιον. Αμα θελουν να κλεισουν σχολες, ας κλεισουν περιφερικα τμηματα τει που δεν παταει κανενας κι ας αφησουν το πανεπιστημιο ησυχο. Στο κατω κατω ολες οι χωρες οδευουν στην πανεπιστημιακη εκπαιδευση κι εμεις θελουμε να κλεισουμε το πανεπιστημιο για να μεινουν τα τει. Στην αμερικη οι νοσηλευτες μπαινουν στη θεση των αναισθησιολογων και μαλιστα με τα μισα λεφτα αφου ειμαστε και στο πνευμα της οικονομιας. Οι θεωρητικες γνωσεις που μας παρεχουν ειναι ΑΡΙΣΤΕΣ και μονο εμεις ξερουμε τι παλουκι τρωμε για να τα περασουμε ολα αυτα. Το μονο στο οποιο υστερουμε ειναι η πρακτικη, οπου ολες οι τειτζουδες εκπαιδευουν τα παιδια των τει και το μονο που κανουν με μας ειναι να μας λενε πως πρεπει να κλεισουν τα πανεπιστημια και να μεινουν τα τει. Αλλα εγω μετα απο 2 μηνες δουλεια θα ειμαι ξεφτερι και στα πρακτικα, τις θεωρητικες γνωσεις ομως αν δεν τις παρεις στη σχολη δε θα τις παρεις ποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Στην αμερικη οι νοσηλευτες μπαινουν στη θεση των αναισθησιολογων και μαλιστα με τα μισα λεφτα αφου ειμαστε και στο πνευμα της οικονομιας.

αν συμβαινει κατι τετοιο ειναι ανευ προηγουμενου...η αναισ8ησιολογια ειναι ειδικοτητα ζωτικοτατης σημασιας(αν οχι η σημαντικοτερη) και δεν μπορω να καταλαβω πως μπορει να καλυψει ο οποιοσδηποτε αλλος(γιατρος, ποσο μαλλον νοσηλευτης:eek:)τον τομεα της!:worry::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Κανουν ενα πραγμα σαν μεταπτυχιακο/διδακτορικο απ οτι εχω καταλαβει και μαλιστα ο νοσηλευτης-αναισθησιολογος ειναι η 13η καλυτερη δουλεια των ηπα το 2010 με μεσο ορο αποδοχων καπου στα 150000 δολλαρια το χρονο.... εδω εχω μια γνωστη που κανει το διδακτορικο της και την εχουν χειροτερα απ τους αποφοιτους των τει που δεν συνεχιζουν τις σπουδες τους, δε της δινουν ουτε εκπαιδευτικη αδεια να φανταστεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Κανουν ενα πραγμα σαν μεταπτυχιακο/διδακτορικο απ οτι εχω καταλαβει και μαλιστα ο νοσηλευτης-αναισθησιολογος ειναι η 13η καλυτερη δουλεια των ηπα το 2010 με μεσο ορο αποδοχων καπου στα 150000 δολλαρια το χρονο.... εδω εχω μια γνωστη που κανει το διδακτορικο της και την εχουν χειροτερα απ τους αποφοιτους των τει, δε της δινουν ουτε εκπαιδευτικη αδεια να φανταστεις...

τι να πω, διατηρω καποιες επιφυλα3εις βεβαια για το ποσο σωστα ''λειτουργει'' κατι τετοιο και το ποσο μπορει να ειναι το ιδιο με τον αναισ8ησιολογο αυτον κα8 αυτον, αλλα φανταζομαι 8α εχουν βρει τον τροπο τους εκει...

α μαλιστα, πολυ ωραια...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Κι εκει στους αναισθησιολογους δεν αρεσει και το πολεμανε αλλα.."Already, 29 states permit certified registered nurse anaesthetists to apply anaesthesia without a doctor's supervision." (και να φανταστεις οτι αυτο ειναι απο το 1998 )
Φαντασου κατι που εκει θεωρειται ουσιαστικα δεδομενο για να ειναι τοσο ακριβοπληρωμενη και καλη δουλεια εδω δε μπορουμε ουτε να το διανοηθουμε... και τωρα πες μου, δε θα ειναι προς το συμφερον της νοσηλευτικης να κανει βηματα προς αυτη την κατευθυνση; και απο αποψη συμφεροντων των νοσηλευτων και απο το κοινωνικο κυρος που τοσο της λειπει. Αυτο θα μπορει να το καταφερει καλυτερα ως αει η ως τει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πάλι καλά δηλαδή που πήραμε πτυχίο. Αν συγχωνευθούν τα μεγάλα πανεπιστήμια της Αθήνας θα γίνει το σώσε... Πάλι προχειρότητες εις βάρος της εκπαίδευσης.
Πάντως όταν επισκέφθηκα κάποια πανεπιστήμια στην Αμερική ένας καθηγητής με ρώτησε από ποιο από όλα τα πανεπιστήμια έχω τελειώσει. Η γυναίκα του συνεργάζεται μου είπε με Έλληνες καθηγητές και ποτέ δεν ξεχωρίζει τη διαφορά τους, lol. Τουλάχιστον τώρα θα έχουμε ενιαία εκπροσώπηση έξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
ααα και να μην ξεχάσω να σχολιάσω το ότι κάνετε και την δουλειά του αναισθησιολόγου αυτό και αν δεν είναι γελοίο και δείχνει το πόσο ανώριμοι είστε χαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχχα φτάνει πια εάν θέλετε δώστε ξανά εξετάσεις να μπείτε στην ιατρική μην ρίχνετε το επίπεδο της σχολής με αυτα που λέτε δηλαδή έλεοςςςςςς χαχαχαχαχχα άκους εκεί κάνετε και την δουλειά τον γιατρών χαχαχαχχαχαχαχχαχαχχα τότε οι γιατροί είναι περιττοί ας τα κάψουν τα πτυχία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top