Συγγράμματα

Ιωάννης1234

New member

Ο Ιωάννης1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών . Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Καλησπέρα, μου έχουν στείλει ένα πιν για να παραλάβω τα συγγράμματα. Από που ακριβώς θα τα παραλάβω; γιατί δεν λέει πουθενά. Επίσης, θα πρέπει στο τέλος να τα γυρίσω πίσω;

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Mein Name ist Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου (Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,499 μηνύματα.
Καλησπέρα, μου έχουν στείλει ένα πιν για να παραλάβω τα συγγράμματα. Από που ακριβώς θα τα παραλάβω; γιατί δεν λέει πουθενά. Επίσης, θα πρέπει στο τέλος να τα γυρίσω πίσω;

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην λέει.Οταν επιλέγεις τα συγγράματα από κάτω σου λέει το σημείο παραλαβής.

miketython

Active member

Ο miketython αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Στην δηλωση που εκανες στον Ευδοξο αναφερεται για καθε βιβλιο το σημειο παραλαβης, συνηθως βιβλιοπωλεια, και οταν πας να παραλαβεις καποιο συγγραμμα θα σου χρειαστει ο κωδικος/pin.

Λένω

Well-known member

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,016 μηνύματα.

Δες εδώ στις σελίδες 12 και 13 https://eudoxus.gr/files/User_Manual_Students.pdf
Τα βιβλία που δικαιούσαι και παραλαμβάνεις είναι δικά σου για πάντα!

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...