Στυλό για πανελλήνιες

Kolokythiatoumpana

Νεοφερμένος

Η Kolokythiatoumpana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους.
Ήθελα να ρωτήσω αν επιτρέπονται στις πανελλήνιες στυλό με υγρό μελάνι τύπου pilot v ball. Δεν εννοώ τζελ αλλά μελάνι. Τα χρησιμοποιώ εδώ και 2-3 μήνες και γράφουν πολύ εύκολα και με ταχύτητα και δεν μου έχουν λεκιάσει ΠΟΤΕ. Μέσα σε μισό δευτερόλεπτο στεγνώνουν εντελώς. Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι στις κόλλες αναφοράς φαίνονται ελαφρώς από τη πίσω μεριά αλλά εξαρτάται κ από το πάχος του χαρτιού. Λέτε λόγω αυτού να θεωρούνται σαν μαρκαδοράκια και να μην επιτρέπονται; Πρέπει να ξανασυνηθίσω στα bic μέσα σε 4 μέρες;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,946 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους.
Ήθελα να ρωτήσω αν επιτρέπονται στις πανελλήνιες στυλό με υγρό μελάνι τύπου pilot v ball. Δεν εννοώ τζελ αλλά μελάνι. Τα χρησιμοποιώ εδώ και 2-3 μήνες και γράφουν πολύ εύκολα και με ταχύτητα και δεν μου έχουν λεκιάσει ΠΟΤΕ. Μέσα σε μισό δευτερόλεπτο στεγνώνουν εντελώς. Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι στις κόλλες αναφοράς φαίνονται ελαφρώς από τη πίσω μεριά αλλά εξαρτάται κ από το πάχος του χαρτιού. Λέτε λόγω αυτού να θεωρούνται σαν μαρκαδοράκια και να μην επιτρέπονται; Πρέπει να ξανασυνηθίσω στα bic μέσα σε 4 μέρες;
Δεν θα σε σταματησει κανεις αλλα κανεις κακο στον εαυτο σου αφου φαινεται απο πισω. Θα σε διαολοστειλουν οι διορθωτες.
Γιατι να πας bic? η pilot εχει πολλους τυπους να διαλεξεις.
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους.
Ήθελα να ρωτήσω αν επιτρέπονται στις πανελλήνιες στυλό με υγρό μελάνι τύπου pilot v ball. Δεν εννοώ τζελ αλλά μελάνι. Τα χρησιμοποιώ εδώ και 2-3 μήνες και γράφουν πολύ εύκολα και με ταχύτητα και δεν μου έχουν λεκιάσει ΠΟΤΕ. Μέσα σε μισό δευτερόλεπτο στεγνώνουν εντελώς. Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι στις κόλλες αναφοράς φαίνονται ελαφρώς από τη πίσω μεριά αλλά εξαρτάται κ από το πάχος του χαρτιού. Λέτε λόγω αυτού να θεωρούνται σαν μαρκαδοράκια και να μην επιτρέπονται; Πρέπει να ξανασυνηθίσω στα bic μέσα σε 4 μέρες;
Τρεχα πλαίσιο πάρε Uni Jetstream ballpoint. Είναι λαδιού, αλλα γράφει σαν να ειναι τζέλ, ειναι πολύ smooth και δε φαίνεται απο πίσω καθόλου. Εχω ορκιστεί σε αυτά τα στυλό. Μη γράψεις με ατυο που φαίνεται απο πισω
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Μην χρησιμοποιήσεις στυλό που φαίνεται από πίσω. Θα πρότεινα να πας με την safe επιλογή, δηλαδή, με ένα κανονικά στυλό
 
Top