Στρατιωτικές Σχολές

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Έχω ακούσει οτι στην ΣΣΑΣ τα πράγματα είναι πιο αυστηρά ενώ σε σχολές όπως ΣΤΥΑ όχι και τόσο. Έπειτα για τον δείκτη μάζας δεν είναι υπερβολικό που τους έκοβαν γιατί πέρα από το όριο υπάρχει μεγάλη διαφορά ακομα και σε 0.4.
Sorry που απαντάω τόσο αργά αλλά τώρα το είδα.Η ΣΤΥΑ είναι από τις πιο αυστηρές στρατιωτικές σχολές.Η ΣΣΑΣ δεν συγκρίνεται μπροστά της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Όταν εγώ έδινα αθλήματα για στρατό στα υγιεονομικά τις γιναίκες τις γδύσανε στο 251. Πάντως τις είχανε σε διαφορετικο δωμάτιο από μας με άντρα γιατρό όμως..

Τι είναι το 251. Τα νεύρα μου....μάτι θέλουν να πάρουν?:mad:

Sorry που απαντάω τόσο αργά αλλά τώρα το είδα.Η ΣΤΥΑ είναι από τις πιο αυστηρές στρατιωτικές σχολές.Η ΣΣΑΣ δεν συγκρίνεται μπροστά της.

Δεν είναι αυστηρή σχολή η ΣΤΥΑ αυτό θα το καταλάβεις αν δεις και τον πίνακα με τα όρια για τα αθλήματα...είναι στην ίδια κατηγορία με την ΣΣΑΣ. Η πιο αυστηρές είναι η ΣΣΕ (όπλα), η ΣΝΔ, η ΣΙ (ιπτάμενοι), και η ΣΜΥ (όπλα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
Τι είναι το 251. Τα νεύρα μου....μάτι θέλουν να πάρουν?:mad:



Δεν είναι αυστηρή σχολή η ΣΤΥΑ αυτό θα το καταλάβεις αν δεις και τον πίνακα με τα όρια για τα αθλήματα...είναι στην ίδια κατηγορία με την ΣΣΑΣ. Η πιο αυστηρές είναι η ΣΣΕ (όπλα), η ΣΝΔ, η ΣΙ (ιπτάμενοι), και η ΣΜΥ (όπλα).
η πιο αυστηρη οτι και να λενε ειναι η ΣΜΥ (μπορει και ΣΜΥΝ)
εκει ισχυει τελειως το <<δεν περπαταμε,,,τρεχουμε>>
παρεπιπτωντος ( θα πω οσο πιο κομψα μπορω)
εμας μας εχουν 8 λεπτα (τα ξερω επειδη φετος εδωσε συγγενης στην
ΣΑΝ (κανονικα ΣΣΑΣ αλλα για να μην τρεχει στην θεσαλλονικη)
μας μετρανε τους ορχεις μα βαζουν να χοροπηδαμε στο 1 ποδι (και κουνιουνται διαφορα)
μας βαζουν να σκυψουμε να δουνε τη <<σπονδυλικη μας στυλη>> μηπως εχουμε <<σκολιωση>> ειναι ο απολυτως εξευτελισμος (παρεπιπτωντος ακομα και στους εφεδρους τα κανουν αυτα, ξερω απο αλλους συγγενεις που πηγαν περσυ)
οποτε μην παραπονιεσαι γιατι στην τελικη αν δεν γουσταρεις δεν πας :D
εμεις το κανουμε ουτος η αλλως οποτε και που φορατε το κατω κατω εσωρουχο καλα ειστε...στο κατω κατω γιατρος ειναι δεν ειναι κανενα τσογλανι....ηρεμησε εννοια ειχε να μπανισει τις υποψηφιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Δεν είναι αυστηρή σχολή η ΣΤΥΑ αυτό θα το καταλάβεις αν δεις και τον πίνακα με τα όρια για τα αθλήματα...είναι στην ίδια κατηγορία με την ΣΣΑΣ. Η πιο αυστηρές είναι η ΣΣΕ (όπλα), η ΣΝΔ, η ΣΙ (ιπτάμενοι), και η ΣΜΥ (όπλα).
Τί σχέση έχουν τα αθλήματα με την αυστηρότητα της σχολής?Εγώ μιλάω για το τί γίνεται μέσα στη σχολή και είναι γεγονός ότι η στυα είναι από τις αυστηρότερες στρατιωτικές σχολές,πολύ πειθαρχία και κάμποσα καψώνια.Τα όρια για τα αθλήματα δεν έχουν καμία σχέση με το τί γίνεται μέσα στη σχολή.Α και η αυστηρότερη στρατιωτική σχολή αξιωματικών είναι η ΣΝΔ και μετά η ΣΣΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Τί σχέση έχουν τα αθλήματα με την αυστηρότητα της σχολής?Εγώ μιλάω για το τί γίνεται μέσα στη σχολή και είναι γεγονός ότι η στυα είναι από τις αυστηρότερες στρατιωτικές σχολές,πολύ πειθαρχία και κάμποσα καψώνια.Τα όρια για τα αθλήματα δεν έχουν καμία σχέση με το τί γίνεται μέσα στη σχολή.Α και η αυστηρότερη στρατιωτική σχολή αξιωματικών είναι η ΣΝΔ και μετά η ΣΣΕ.

Ναι μην ξεχνάς οτι η ΣΤΥΑ είναι αεροπορία και τα πράγματα δεν είναι τόσο αυστηρά...αυτό το ξέρω στα σίγουρα....άκουσε με..
-----------------------------------------
η πιο αυστηρη οτι και να λενε ειναι η ΣΜΥ (μπορει και ΣΜΥΝ)
εκει ισχυει τελειως το <<δεν περπαταμε,,,τρεχουμε>>
παρεπιπτωντος ( θα πω οσο πιο κομψα μπορω)
εμας μας εχουν 8 λεπτα (τα ξερω επειδη φετος εδωσε συγγενης στην
ΣΑΝ (κανονικα ΣΣΑΣ αλλα για να μην τρεχει στην θεσαλλονικη)
μας μετρανε τους ορχεις μα βαζουν να χοροπηδαμε στο 1 ποδι (και κουνιουνται διαφορα)
μας βαζουν να σκυψουμε να δουνε τη <<σπονδυλικη μας στυλη>> μηπως εχουμε <<σκολιωση>> ειναι ο απολυτως εξευτελισμος (παρεπιπτωντος ακομα και στους εφεδρους τα κανουν αυτα, ξερω απο αλλους συγγενεις που πηγαν περσυ)
οποτε μην παραπονιεσαι γιατι στην τελικη αν δεν γουσταρεις δεν πας :D
εμεις το κανουμε ουτος η αλλως οποτε και που φορατε το κατω κατω εσωρουχο καλα ειστε...στο κατω κατω γιατρος ειναι δεν ειναι κανενα τσογλανι....ηρεμησε εννοια ειχε να μπανισει τις υποψηφιες


Αυτά για τα χοροπηδητά τα άκουσα και εγώ....και στις γυναίκες τα ίδια? φαντάσου να έχει καμία τεράστιο στήθος τι θα τραβάει...θα με πιάσουν τα γέλια....γουστάρω ρε παιδί μου αλλά το οτι είναι τόσα άλλα άτομα με εκνευρίζει εκεί μέσα...ενταξ στον γιατρό αλλά και στις υπόλοιπες που θα είναι εκεί μέσα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Ναι μην ξεχνάς οτι η ΣΤΥΑ είναι αεροπορία και τα πράγματα δεν είναι τόσο αυστηρά...αυτό το ξέρω στα σίγουρα....άκουσε με..
Επειδή ξέρω καλά δυο παιδιά από στυα ξέρω μερικά πράγματα από πρώτο χέρι.Σίγουρα σε σχέση με το στρατό ξηράς είναι πολύ πολύ καλύτερα τόσο από άποψη αντιμετώπισης όσο και συνθηκών εργασίας.Αλλά δεν είναι ρόδινα το μόνο σίγουρο και ο πρώτος καιρός είναι δύσκολος.Άλλωστε η στυα είναι πολύ καλή σχολή,από τις καλύτερες λένε αλλά μην τη συγκρίνουμε από άποψη αυστηρότητας με τη σσας.Πρόκειται για γνήσια στρατιωτική σχολή.Αν είχες διαβάσει πριν μερικά χρόνια είχαν συμβεί πολλά άσχημα περιστατικά στη στυα από δευτεροετείς στους πρωτοετείς.Πλέον είναι πολύ καλύτερα αλλά όχι ρόδινα.Άσχετο,είχα πάει και στη μονάδα που είναι ένας φίλος από στυα όταν είχε υπηρεσία,μια χαρά περνάνε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Επειδή ξέρω καλά δυο παιδιά από στυα ξέρω μερικά πράγματα από πρώτο χέρι.Σίγουρα σε σχέση με το στρατό ξηράς είναι πολύ πολύ καλύτερα τόσο από άποψη αντιμετώπισης όσο και συνθηκών εργασίας.Αλλά δεν είναι ρόδινα το μόνο σίγουρο και ο πρώτος καιρός είναι δύσκολος.Άλλωστε η στυα είναι πολύ καλή σχολή,από τις καλύτερες λένε αλλά μην τη συγκρίνουμε από άποψη αυστηρότητας με τη σσας.Πρόκειται για γνήσια στρατιωτική σχολή.Αν είχες διαβάσει πριν μερικά χρόνια είχαν συμβεί πολλά άσχημα περιστατικά στη στυα από δευτεροετείς στους πρωτοετείς.Πλέον είναι πολύ καλύτερα αλλά όχι ρόδινα.Άσχετο,είχα πάει και στη μονάδα που είναι ένας φίλος από στυα όταν είχε υπηρεσία,μια χαρά περνάνε:D

Στην αρχή όλοι ζορίζονται...να προσαρμοστούν στη στρατιωτική ζωή....υπάρχει και ανάλογη αντιμετώπιση στους πρωτοετής από τους δευτεροετής ? οκ τελικά νομίζω οτι τα τρια χρόνια που θα περάσουν από τώρα θα είναι πολύ εφιαλτικά......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δύο χρόνια είναι η ΣΤΥΑ νομίζω. Και γενικά οι σχολές υπαξιωματικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Στην αρχή όλοι ζορίζονται...να προσαρμοστούν στη στρατιωτική ζωή....υπάρχει και ανάλογη αντιμετώπιση στους πρωτοετής από τους δευτεροετής ? οκ τελικά νομίζω οτι τα τρια χρόνια που θα περάσουν από τώρα θα είναι πολύ εφιαλτικά......
Οι δευτεροετείς στην ουσία αναλαμβάνουν να σε εισάγουν στη στρατιωτική ζωή.Θεωρούνται ανώτεροί σου και πρέπει να τους υπακούς ότι και αν σου πουν και επίσης δεν επιτρέπεται να τους κοιτάς στα μάτια.Εντάξει δεν είναι και τόσο άσχημα αλλά θέλει προσπάθεια για να προσαρμοστείς.Και τον πρώτο καιρό υπάρχουν άτομα που φεύγουν.Η βασική εκπαίδευση είναι το λούκι.Μετά ηρεμούν κάπως τα πράγματα.Άλλωστε ο πρώτος χρόνος είναι δύσκολος που είσαι άσσος.Μετά όταν γίνεις δευτεροετής τα κάνεις εσύ στους άλλους:D
Και ναι η στυα είναι 2 χρόνια οπότε δεν είναι και τόσο δύσκολα να αντέξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
οι πιό αυστηρές είναι οι εξής
1)ικάρων
2)ναυτικών δοκίμων
3)ευελπίδων
4)σμυν
5)σμυ
6)στυα
7)συδ
8)σσασ


άν και απο πέρσυ που καταργήθηκαν οι επιλαχόντες έχουν χαλαρώσει πολύ τα πράγματα μετά την βασική, για να μήν φεύγουν.

το 251 στρατιωτικό νοσοκομίο είναι.
στην θεσσαλονίκη έχουμε το 424.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Δύο χρόνια είναι η ΣΤΥΑ νομίζω. Και γενικά οι σχολές υπαξιωματικών.

Δεν εννοώ μόνο για την σχολή τρία χρόνια αλλά και για τις πανελλήνιες φέτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Δεν εννοώ μόνο για την σχολή τρία χρόνια αλλά και για τις πανελλήνιες φέτος!
Εντάξει με ένα σωστό διάβασμα η στυα είναι εφικτός στόχος.Ενώ η βάση της σμα πχ έχει φτάσει στο Θεό.Good luck;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δεν εννοώ μόνο για την σχολή τρία χρόνια αλλά και για τις πανελλήνιες φέτος!

Να με συμπαθάς. Δε το κατάλαβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Έπειτα είναι αλήθεια οτι σε βάζουν γυμνό (είτε άνδρας είτε γυναίκα) μαζί με άλλα άτομα σε επιτροπή
Ναι ειναι αληθεια σε βλεπουν και σε ρωτανε καποια πραγματα για το ιατρικο παρελθον σου.Φυσικα ξεχωριστα αγορια κοριτσια:).
ολοι οι ματακηδες στρατιωτικοι στις επιτροπες μπηκαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
Αυτά για τα χοροπηδητά τα άκουσα και εγώ....και στις γυναίκες τα ίδια? φαντάσου να έχει καμία τεράστιο στήθος τι θα τραβάει...θα με πιάσουν τα γέλια....γουστάρω ρε παιδί μου αλλά το οτι είναι τόσα άλλα άτομα με εκνευρίζει εκεί μέσα...ενταξ στον γιατρό αλλά και στις υπόλοιπες που θα είναι εκεί μέσα.....

δεν το ακουσα απο εγκυρη πηγη (δεν με πολυ απασχολει η εξεταση στις γυναικες:D) αλλα κατι χροποπηδητα τα κανετε και εσεις νομιζω σε σταση 90 μοιρων (αυτο που λεω ευγενικα ειναι....σκυφτες) στην αρχη που το ακουσα λεω <<αποκλειεται ...πολυ ακραιο>> αλλα απο την αλλη... να σου μετρανε τα @@ παλι ανουσιο και ακραιο ειναι
τωρα αν ντρεπεσαι τις αλλες...μην φοβασαι στο στρατο δεν παιρνουν ουτε λεσβιες ουτε αδερφες οποτε αν τα ψυχοτεχνικα προηγουνται των ιατρικων εξετασεων τη γλιτωσες


το ποστ ηταν καπως αγενες...αλλα δεν βρηκα καλυτερη διατυπωση
sorry mods
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εντάξει με ένα σωστό διάβασμα η στυα είναι εφικτός στόχος.Ενώ η βάση της σμα πχ έχει φτάσει στο Θεό.Good luck;)

Οκ ευχαριστώ.....

δεν το ακουσα απο εγκυρη πηγη (δεν με πολυ απασχολει η εξεταση στις γυναικες:D) αλλα κατι χροποπηδητα τα κανετε και εσεις νομιζω σε σταση 90 μοιρων (αυτο που λεω ευγενικα ειναι....σκυφτες) στην αρχη που το ακουσα λεω <<αποκλειεται ...πολυ ακραιο>> αλλα απο την αλλη... να σου μετρανε τα @@ παλι ανουσιο και ακραιο ειναι
τωρα αν ντρεπεσαι τις αλλες...μην φοβασαι στο στρατο δεν παιρνουν ουτε λεσβιες ουτε αδερφες οποτε αν τα ψυχοτεχνικα προηγουνται των ιατρικων εξετασεων τη γλιτωσες


το ποστ ηταν καπως αγενες...αλλα δεν βρηκα καλυτερη διατυπωση
sorry mods

Το έχω ακούσει και εγώ όμως...τεσπά αν περάσουμε με το βαθμό ...τα υπόλοιπα θα τα υποστούμε....
Μια χαρά ήταν το ποστ σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
δεν ξερω αν βοηθαει που το λεω αλλα αν δεν γδυθεις στην ωρα που σου δινει κοβεσαι (πχ γνωστος που δινει ΣΣΑΣ αλλα τα εδωσε στην ΣΑΝ)τους ειπαν να τα βγαλουν ολα και εμειναν με τα σωβρακα
τους ξαναλεει και αυτοι χαζογελουσαν...
μετα απο λιγο που τα βγαλαν λεει <<αλλα 10 δευτερα και ειχατε κοπει>>
οπως ειπα μην φοβασαι τον ιατρο ουτος τις υποψηφιες αλλα τους υπολοιπους εκει που ηταν οι αλλοι μπαινεις ενας μεσα (δεν μου ειπαν τη ρολο βαρουσε) κατι να πει στον ιατρο και καθως κατι πηγαινε να του δωσει ο ιατρος...ειδε εκει τους αλλου ψαρωμενους
τους κοιταει <<κατω>> και εκανε ενα σφυριγμα που κανουμε στα σκυλια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
δεν ξερω αν βοηθαει που το λεω αλλα αν δεν γδυθεις στην ωρα που σου δινει κοβεσαι (πχ γνωστος που δινει ΣΣΑΣ αλλα τα εδωσε στην ΣΑΝ)τους ειπαν να τα βγαλουν ολα και εμειναν με τα σωβρακα
τους ξαναλεει και αυτοι χαζογελουσαν...
μετα απο λιγο που τα βγαλαν λεει <<αλλα 10 δευτερα και ειχατε κοπει>>
οπως ειπα μην φοβασαι τον ιατρο ουτος τις υποψηφιες αλλα τους υπολοιπους εκει που ηταν οι αλλοι μπαινεις ενας μεσα (δεν μου ειπαν τη ρολο βαρουσε) κατι να πει στον ιατρο και καθως κατι πηγαινε να του δωσει ο ιατρος...ειδε εκει τους αλλου ψαρωμενους
τους κοιταει <<κατω>> και εκανε ενα σφυριγμα που κανουμε στα σκυλια :D

Ναι είμαι σίγουρη οτι όπου δουν και κάποιος είναι πολύ ψαρωμένος των παίρνουν στο ψιλό....
Ρε συ όπως και να το κάνουμε εσείς είστε άλλο και εμείς είμαστε άλλο. Δεν γίνετε να μας αφήνουν τελείως γυμνές...μετά υπάρχουν άλλα θέματα πάνω σε αυτό. Εσείς έχετε να δείξετε μόνο το μόριο σας όλα τα υπόλοιπα είναι δεδομένα. Σε εμάς είναι κάπως αλλιώς...έχω άδικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yiannis123

Νεοφερμένος

Ο yiannis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
δεν το ακουσα απο εγκυρη πηγη (δεν με πολυ απασχολει η εξεταση στις γυναικες:D) αλλα κατι χροποπηδητα τα κανετε και εσεις νομιζω σε σταση 90 μοιρων (αυτο που λεω ευγενικα ειναι....σκυφτες) στην αρχη που το ακουσα λεω <<αποκλειεται ...πολυ ακραιο>> αλλα απο την αλλη... να σου μετρανε τα @@ παλι ανουσιο και ακραιο ειναι
τωρα αν ντρεπεσαι τις αλλες...μην φοβασαι στο στρατο δεν παιρνουν ουτε λεσβιες ουτε αδερφες οποτε αν τα ψυχοτεχνικα προηγουνται των ιατρικων εξετασεων τη γλιτωσες


το ποστ ηταν καπως αγενες...αλλα δεν βρηκα καλυτερη διατυπωση
sorry mods

όσα λέτε για αυτές τις εξετάσεις που σε βάζουν γυμνό ισχύουν και για το στρατό που πάμε όλoi μας(οι άνδρες εννοώ);;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss2009

Νεοφερμένος

Ο boss2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εντάξει με ένα σωστό διάβασμα η στυα είναι εφικτός στόχος.Ενώ η βάση της σμα πχ έχει φτάσει στο Θεό.Good luck;)
Epsilon σε ποια σχολή έχεις περάσει αν επιτρέπεται?:D Φιλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top