Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iakinthos8

Νεοφερμένος

Ο iakinthos8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ειναι κανεις για Η/Υ συστηματων ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
δεν πηρα τη βεβαιωση προσβασης και εδωσα για πρωτη φορα
πρεπει να την παρεις για να κανεις την εγγραφη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
δεν πηρα τη βεβαιωση προσβασης και εδωσα για πρωτη φορα
Τότε πρέπει να πας στο σχολείο σου να την πάρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
πηρα μονο το απολυτηριο και τον ελεγχο επιδοσης και δυο φωτοτυπιες του απολυτηριου και αρχισα να ανησυχω καπως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Χμμμ σοβαρά? Εννοείς το χαρτί που δήλωσες ότι θα γράψεις πανελλαδικές? Εγώ είμαι λίγο μεγάλος που αποφάσισα να δώσω και δεν μου έδωσαν άλλο χαρτί, από αυτό.. Λογικά το χαρτί πρόσβασης δεν πρέπει να γράφει ότι πέρασες εκεί συγκεκριμένα?

Παιδιά γράφει ότι οι υποψήφιοι από ΓΕΛ και ΕΠΑΛ χρειάζονται χαρτί πρόσβασης.. Γιαυτο εάν δεν το έχετε να το επιδιώξετε! Θα σας χρειαστεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
θα μου την δωσουν τωρα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Λοιπόν ακούστε τι θα κάνουμε.....Δεν θα μπει κανείς το πρωί για να δει τα αποτελέσματά του...θα περιμένετε όλοι να τα δω εγώ πρώτα για να μην μπλοκάρει το σύστημα και δεν μπορώ μετά....Και όταν τα δω θα το γράψω σε αυτό το thread να μπείτε και εσείς όλοι μαζί και να μπλοκάρει!!! ΟΚ???? εμένα πάντως μου ακούγεται καλή ιδέα! συμφωνείτε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Για να σε γλυτωσω απ τον κοπο και το αγχος μπορω να παρω την θεση σου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδια δεν θα κολλησει ο σερβερ..μια χαρα θα τα δουμε ολοι..ελπιζω με ενα χαμογελο στα χειλη ολοι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Λοιπόν ακούστε τι θα κάνουμε.....Δεν θα μπει κανείς το πρωί για να δει τα αποτελέσματά του...θα περιμένετε όλοι να τα δω εγώ πρώτα για να μην μπλοκάρει το σύστημα και δεν μπορώ μετά....Και όταν τα δω θα το γράψω σε αυτό το thread να μπείτε και εσείς όλοι μαζί και να μπλοκάρει!!! ΟΚ???? εμένα πάντως μου ακούγεται καλή ιδέα! συμφωνείτε???

με βαση το μειον που πηρες,μαλλον οχι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
θα μου την δωσουν τωρα ;

Λογικά ναι.. και εγώ θα επικοινωνήσω με το σχολείο, να δω τι είναι αυτό το χαρτί πρόσβασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η βεβαιωση προσβασης ειναι ενα χαρτι που απλος πιστοποιει τον γενικο βαθμο προσβασης σου. Δεν εχει καμια σχεση με συγκεκριμενη σχολη και εμενα μου το ειχανε δωσει πολυ πριν ανακοινωθουν οι βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Άρα εγώ δεν θα έχω χαρτί πρόσβασης? Λολ Για ρωτήστε το για να μην μπερδευτούμε με τα χαρτιά πρόσβασης…
Η λογική, μου λέει ότι άλλο χαρτί πρόσβασης θα πάρουμε, δηλαδή ότι περάσαμε 23ος στο τμήμα πληροφορικής Ιωαννίνων, για παράδειγμα. Όχι ότι άπλα βγάλαμε το λύκειο!! Αυτό είναι το απολυτήριο… Και αυτό χρειάζεται!

Θα τα ρωτήσουμε και μάθουμε από εβδομάδα, υπομονή. Εγώ έχω τελειώσει το 97 – 98 και τότε δεν είχαμε χαρτιά πρόσβασης, γιαυτο δεν ξέρω τι παίζει.. Θα μάθω από εβδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
αρα εγω αναγκαστικα πρεπει να παω στο σχολειο;πως θα εκτυπωσω το χαρτι που θα παρω απο το site αυριο αφου δεν εχω εκτυπωτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Η διαδικασία εγγραφής που ίσχυσε πέρσι είναι:
Οι επιτυχόντες ή νομίμως εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, καταθέτουν στη γραμματεία της σχολής ή του τμήματος τα ακόλουθα δικαιολογητικά:
-Αίτηση για εγγραφή.
-Τίτλο απόλυσης: απολυτήριο ή πτυχίο ή αποδεικτικό του σχολείου αποφοίτησης ή νομίμως κυρωμένο αντίγραφο ή φωτοαντίγραφο των τίτλων αυτών.
-Υπεύθυνη δήλωση στην οποία δηλώνεται ότι δεν είναι εγγεγραμμένοι σε άλλη σχολή ή τμήμα της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης στην Ελλάδα.
-Έξι (6) φωτογραφίες τύπου αστυνομικής ταυτότητας.
- Εκτός των παραπάνω, και μόνο όσοι πέτυχαν από το Γενικό Λύκειο (90% και 10%) και ΕΠΑΛ - ΟΜΑΔΑ Β΄ (90%) υποβάλλουν και αντίγραφο της βεβαίωσης πρόσβασης.
Κατά την προσέλευσή τους για εγγραφή, οι εισαχθέντες πρέπει να έχουν μαζί τους την αστυνομική ταυτότητα ή άλλο δημόσιο έγγραφο, από το οποίο να αποδεικνύονται τα ονομαστικά τους στοιχεία και η ακριβής ημερομηνία γέννησης.
Για οποιαδήποτε διευκρίνιση οι εισαχθέντες μπορούν να απευθύνονται στις Γραμματείες των οικείων σχολών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Άρα εγώ δεν θα έχω χαρτί πρόσβασης? Λολ Για ρωτήστε το για να μην μπερδευτούμε με τα χαρτιά πρόσβασης…
Η λογική, μου λέει ότι άλλο χαρτί πρόσβασης θα πάρουμε, δηλαδή ότι περάσαμε 23ος στο τμήμα πληροφορικής Ιωαννίνων, για παράδειγμα. Όχι ότι άπλα βγάλαμε το λύκειο!! Αυτό είναι το απολυτήριο… Και αυτό χρειάζεται!

Θα τα ρωτήσουμε και μάθουμε από εβδομάδα, υπομονή. Εγώ έχω τελειώσει το 97 – 98 και τότε δεν είχαμε χαρτιά πρόσβασης, γιαυτο δεν ξέρω τι παίζει.. Θα μάθω από εβδομάδα.
σου ξαναλεω οτι δεν υπαρχει λογος να χεις χαρτι που λεει σε τι θεση περασες κτλ γιατι τα στοιχεια τα χει η γραμματεια της σχολης σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Τότε εγώ μάλλον δεν θα έχω χαρτί πρόσβασης.. Γιατι τότε που τέλειωσα δεν υπήρχαν χαρτιά πρόσβασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Τότε εγώ μάλλον δεν θα έχω χαρτί πρόσβασης.. Γιατι τότε που τέλειωσα δεν υπήρχαν χαρτιά πρόσβασης.

Δεν έχει σημασία πότε τελείωσες,η βεβαίωση έχει να κάνει με τις εξετάσεις-πήγαινε να τη πάρεις απο το σχολείο αύριο,θα σου χρειαστεί για την εγγραφή σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Το δινουν μαζι με το απολυτηριο κ τον ελεγχο κ ειναι απαραιτητο για την εγγραφη!Αμα δεν το εχεις παρει πρεπει να το ζητησεις απο το σχολειο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Α λολ, δεν μου έδωσαν, οκ.. Το μόνο χαρτί που μου έδωσαν είναι η αίτηση ότι θα δώσω πανελλαδικές στο 4ο πεδίο και ποια μαθήματα θα γράψω . Τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top