Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά.. Κι εγώ έχω άγχος και πολύ μαλιστα... Αλλά γιατί δεν κοιμάστε??? Θα περάσει και πιο γρήγορα η ώρα!
Εσυ γιατι δεν κοιμασαι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά.. Κι εγώ έχω άγχος και πολύ μαλιστα... Αλλά γιατί δεν κοιμάστε??? Θα περάσει και πιο γρήγορα η ώρα!
γιατι αγχος και υπνος δεν πανε μαζι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Εσυ γιατι δεν κοιμασαι ?

Εκεί κόλλησες? :P Εγώ θα κοιμηθώ, απλά λέω για τα παιδιά που το ξενυχτάνε. Κ όχι με κακή διάθεση. απλώς θεωρώ ότι θα περάσει πιο γρήγορα η ώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
η ωρα δε περναει ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Μία φορά θα το ζήσουμε αυτό, άρα αξίζει ένα βράδυ να μην κοιμηθείς... Πιο πολύ για τον τζερτζελέ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
οντως αξιζει να το ζησετε!!!....τ πρωι δεν θα εχετε βεβαια δυναμη για πολλα πανηγυρια!χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
οντως αξιζει να το ζησετε!!!....τ πρωι δεν θα εχετε βεβαια δυναμη για πολλα πανηγυρια!χαχα
Ή πολλά κλάματα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ετσι που ξενυχτατε μου θυμιζετε το ξενυχτι που κανουμε το βραδυ πριν τις σχολικες εκδρομές:hehe:

Αντε ουτε 7 ωρες δεν εμειναν:vroum::vroum:

Υπομονή και καλή επιτυχια σε όλους:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
βλακειες....ολα καλα θα πανε.......εγω τρ τ σκεφτομαι κ λεω τοσο αγχος γιατι;;; ηρεμια...και κοιμηθειτε λιγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xoudis

Νεοφερμένος

Ο xoudis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
οι βασεις αυριο βγαινουν στις 8 για τους υποψηφιους στο ιντερνετ και για ολους τους αλλους μόνο οταν τους δειξει η τηλεόραση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
οι βασεις αυριο βγαινουν στις 8 για τους υποψηφιους στο ιντερνετ και για ολους τους αλλους μόνο οταν τους δειξει η τηλεόραση?

κατά τις 10 λογικά θα 'ναι και στα σχολεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
βλακειες....ολα καλα θα πανε.......εγω τρ τ σκεφτομαι κ λεω τοσο αγχος γιατι;;; ηρεμια...και κοιμηθειτε λιγο!
Αν κρινεται το αν θα μπεις σε μια σχολη για λιγο σχετικα, αγχωνεσαι, θες δεν θες. Βασικα αγχωνομαι επειδη σκεφτομαι οτι απο αυριο θα ξερω τι θα κανω οοολη την υπόλοιπη ζωη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xoudis

Νεοφερμένος

Ο xoudis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
οκ .ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
για μια ακομη φορα στο δωματιο του αγχους μας εβαλανε.ως ποτε θα περιμενουμε τη στιγμη την τελευταια να απαλαγουμε ;;;τοσες μερες και τοσες νυχτες στο δωματιο ετουτο,και σαν μου φανηκε πως τελευταια ειναι η σημερινη.
Ω μεγαλοδυναμε Μορφεα βγαλε μας αποδω την ωρα τουτη εγω σιχαθηκα ,οχι για μενα αλλα για της Ελλαδας τα τεκνα
που εσενα θελουν μα εσυ του ξεχασες,μια χαρη σου ζητω .Ζητα απο τον Πατερα Χρονο να ριχνει πιο γρηγορα τα βελη του.
τελος παντων εγω απο το αγχος απαλλαχθηκα και ξερω το αποτελεσμα το αυριανο.Οσο για εσας φιλοι μου καθηστε πανω στο βελος του χρονου και μην ξεχασετε τον Μορφεα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nanatsana

Νεοφερμένος

Η nanatsana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
:clapup:παιδια μην ανχονεστε για αυριο οτι ειναι να γιει θα γινει ,λιγη αισιοδοξια δεν βλαπτει .θετικη σκεψη και αν τα πραγματα δεν ερθουν οπως τα θελουμε δεν πειραζει!:clapup::clapup::clapup::P:D:rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αντε 6 ωρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Σε λίγο βγαίνουν οι βάσειιιιιιιιιιιιιιιις :D
Θα είμαστε και επίσημα φοιτητές :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Επίσημα φοιτητές θα 'μαστε μετά την εγγραφή, πού ξέρεις μπορεί να σκοτωθούμε μέχρι να φτάσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top