Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/chat.php

Kαι θα πατησετε στο το εικονιδιο με την πορτουλα για να μεταφερθειτε στο επισημο ρουμ των βασεων!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavroulapap

Νεοφερμένος

Η stavroulapap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Που το βρίσκουμε αυτό το ρουμ..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
η διαρροή
της διαρροής
την διαρροή
ω διαρροή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
μαλλον πολλοι θα τα εχουν μαθει ηδη..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Γιατι το λες αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Παντως κανεις απο τους γυρω μου δεν εχει μαθει κατι, ολοι ειμαστε τσιτωμενοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ολο και καποιοι θα το εχουνε μαθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Γιατι το λες αυτο?

παντα ακουμε καποιους που λενε οτι μαθανε νωριτερα...παντως κι εγω θα περιμενω αυριο το πρωι με ανυπομονησια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ακριβώς, πάντα ακούμε και σχεδόν ποτέ δε βλέπουμε. Δε λέω ότι δεν υπάρχουν απλά ότι δεν υπάρχει λόγος να μας επηρεάζουν φήμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
βεβαια και αλλωστε αυριο το πρωι θα τα εχουμε μαθει ολοι,οποτε σιγα την φασαρια για λιγες ωρες.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kick

Νεοφερμένος

Ο Kick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κι εγω εχω ακουσει για ατομα που ξερουν ηδη που βρισκονται.. Λογικα οι βασεις πρεπει να εχουν υπολογιστει εδω και καιρο. Για να φτιαξουν την ιστοσελιδα με τα αποτελεσματα μας παιδευαν λογικα τοσες μερες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
προπερσι νμζ καποιος τις ειχε μαθει πολυ πρωι...δλδ 5-6 το πρωι...καλα εμεις βεβαια δεν κοιμηθηκαμε τοτε...καναμε ολονυχτια στο i school....ειχαμε περασει ωραια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μην ξεχνατε και την ολονυχτια στο τσατ με ρουμ για τις βασεις!
www.e-steki.gr/chat.php

Κουραγιο παιδες ωρες πλεον εχουν απομεινει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Ενταξει περνανε οι ωρες μας περιμενει ενα μεγαλο ξενυχτι και ας ελπισουμε να αξιζει και τον κοπο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kon_amelie

Νεοφερμένος

Η kon_amelie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ παιδιά έχω πάρα πολύ άγχος. Φοβάμαι μην έχω κάνει καμιά βλακεία στο μηχανογραφικό και δεν έχω περάσει πουθενά. Να ρωτήσω κάτι? Έδωσα αγγλικά αλλά δεν πέρασα τη βάση δυστηχώς, επομένως αυτόματα δεν περνάω και σε καμία σχολή η οποία είχε ειδικό μάθημα τα αγγλικά ακόμη κι αν μοριακά είμαι 2.000 μόρια πάνω? Απαντήστε όσοι ξέρετε. Αν και ξέρω την απάντηση, αλλά ας βεβαιωθώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Εγώ παιδιά έχω πάρα πολύ άγχος. Φοβάμαι μην έχω κάνει καμιά βλακεία στο μηχανογραφικό και δεν έχω περάσει πουθενά. Να ρωτήσω κάτι? Έδωσα αγγλικά αλλά δεν πέρασα τη βάση δυστηχώς, επομένως αυτόματα δεν περνάω και σε καμία σχολή η οποία είχε ειδικό μάθημα τα αγγλικά ακόμη κι αν μοριακά είμαι 2.000 μόρια πάνω? Απαντήστε όσοι ξέρετε. Αν και ξέρω την απάντηση, αλλά ας βεβαιωθώ!

Nαι έτσι είναι. Κάτω από την βάση στο ειδικό μάθημα σημαίνει πως αποκλείεσαι από τις σχολές που το απαιτούν ακόμα και αν έχεις παραπάνω μόρια από την βάση της σχολής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μπορείς να δεις το μηχανογραφικό στο site του υπουργείου btw.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top