Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Να δούμε ποιος θα προλάβει πριν πέσει το σύστημα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πάντως στις βαθμολογίες κράτησε μια χαρά...για να δούμε!!!Εγώ θα κάνω ανανεώσεις απο τότε που θα βάλουν την φόρμα!

13 ώρες & 45 λεπτά απομένουν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Πάντως στις βαθμολογίες κράτησε μια χαρά...για να δούμε!!!Εγώ θα κάνω ανανεώσεις απο τότε που θα βάλουν την φόρμα! :D

Όντως στις βαθμολογίες κράτησε. Απλά εκείνες δημοσιεύτηκαν στις 13.00 που ήδη όλοι ξέραμε τα αποτελέσματα από τα σχολεία, οπότε πολλοί δεν μπήκαν να τα δουν αμέσως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Όντως στις βαθμολογίες κράτησε. Απλά εκείνες δημοσιεύτηκαν στις 13.00 που ήδη όλοι ξέραμε τα αποτελέσματα από τα σχολεία, οπότε πολλοί δεν μπήκαν να τα δουν αμέσως

You have a point here αλλά θα δούμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Τί ώρα περιμένετε τα αποτελέσματα στο site του υπουργείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
εγω που εμπαινα απο τη 13.00 μεχρι τις 15.00 καταφερα να τα δω 15.00+.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τί ώρα περιμένετε τα αποτελέσματα στο site του υπουργείου;
8 το πρωί :P
εγω που εμπαινα απο τη 13.00 μεχρι τις 15.00 καταφερα να τα δω 15.00+.....
Εγώ μια χαρά τα είδα τις 13.00 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Τί ώρα περιμένετε τα αποτελέσματα στο site του υπουργείου;

8 εκεί γύρω. Απλά επειδή στο δελτίο τύπου που δημοσίευσε πριν από λίγο το υπουργείο λέει ότι "στις 08:00 θα δοθούν στη δημοσιότητα τα αποτελέσματα εισαγωγής στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση". Δε διευκρινίζει κάτι συγκεκριμένα για την ώρα που θα ανακοινωθούν στο ίντερνετ αφού λέει "Οι ενδιαφερόμενοι θα μπορούν από το πρωί της ίδιας μέρας να πληροφορούνται τα αποτελέσματα μέσω της ιστοσελίδας [...]". Όταν λέει πρωί πότε εννοεί?:whistle:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μην το ψυρίζεις!!!Θα μάθουμε αύριο!Κοντός ψαλμός αλληλούια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
μεχρι αυριο θα τα εχω κακαρωσει...απο το πρωι ειμαι στην τσιτα,καπνιζω σαν φουγαρο και δεν εχω αλλο θεμα συζητησης εκτος απο αυτο....τετοιο αγχος ουτε στα μορια δεν ειχα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
μεχρι αυριο θα τα εχω κακαρωσει...απο το πρωι ειμαι στην τσιτα,καπνιζω σαν φουγαρο και δεν εχω αλλο θεμα συζητησης εκτος απο αυτο....τετοιο αγχος ουτε στα μορια δεν ειχα!!!!!!!
ηρεμησε. ολοι εχουμε αγχος. θα περασουν ολα, απλα οι καταχρησεις σε τετοιες φασεις δεν βοηθανε κ πολυ για να ξεπερασεις το στρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Παιδιά πραγματικά η σημερινή νύχτα δεν θα περάσει καθόλου!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Τραγική η κατάσταση.

Ηρεμήστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
8 το πρωί :P

Εγώ μια χαρά τα είδα τις 13.00 :)
Τι ενοείς τα είδες??????? Εστω και δοκιμαστικά βγηκανε καθόλου σήμερα??????????:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το ρουμ Βασεις Εισαγωγης 2011 Ολονυχτία αναμονη για τις βασεις άνοιξε!
Οσοι πιστοι που θα ξενυχτήσετε προσέλθετε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Λίγες ώρες πριν βγουν τα αποτελέσματα, βγαίνουν πλέον και λένε ότι ΟΣΟΙ έκαναν εκτιμήσεις, θα τρέχουν να κρυφτούν και ότι πολύ θα κλάψουν, ότι όλοι έχουν πέσει ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ έξω, αφήνοντας υπονοούμενο ότι είναι πολύ ποιο κάτω.. Εύχομαι να είναι καλό για εμάς.. Αυτό μόνο. Οι άλλοι ας κλάψουν.

Καλά αποτελέσματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coachili

Νεοφερμένος

Ο coachili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Το ρουμ Βασεις Εισαγωγης 2011 Ολονυχτία αναμονη για τις βασεις άνοιξε!
Οσοι πιστοι που θα ξενυχτήσετε προσέλθετε!;)

link?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αντε παιδια δεν εμεινε και τιποτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top