Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδια μια ερωτηση!τα αποτελεσματα θα βγουν πιο γρηγορα στι ιντερνετ?
ναι περυσι ειχαν βγει 7.20 το πρωι οπως λεω και απο πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Μου πε μια φίλη μου που επικοινώνησε με το σχολείο οτι τα αποτελέσματα στα σχολεία θα βγουν την Τετάρτη! Πώς γινεται αυτό;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Και ποιος εγκυαται πως και φετος θα ισχυσει κατι τετοιο?
edit:Αναφερομαι στην σιγουρια περι νωριτερης ανακοινωσης των αποτελεσματων στο internet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μου πε μια φίλη μου που επικοινώνησε με το σχολείο οτι τα αποτελέσματα στα σχολεία θα βγουν την Τετάρτη! Πώς γινεται αυτό;;

Ρωτα την διαμαντοπουλου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Και ποιος εγκυαται πως και φετος θα ισχυσει κατι τετοιο?
edit:Αναφερομαι στην σιγουρια περι νωριτερης ανακοινωσης των αποτελεσματων στο internet
Ο ιδιος που μας εγυυαται οτι αυριο το πρωι θα ζουμε!!!!!! Ο κανεις δηλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Μου πε μια φίλη μου που επικοινώνησε με το σχολείο οτι τα αποτελέσματα στα σχολεία θα βγουν την Τετάρτη! Πώς γινεται αυτό;;

Αδύνατον.. Θα το είχαμε μάθει! Μάλλον στο σχολείο σας υπάρχει παραπληροφόρηση.. :P ¨Η βαριούνται που ζουν. Τι να πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε αν αύριο βγαίνουν τα ονόματα και στις εφημερίδες? γιατί εχω εναν γνωστό σε μια τοπική στην περιοχή μου... μήπως και μάθω νωρίτερα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε αν αύριο βγαίνουν τα ονόματα και στις εφημερίδες? γιατί εχω εναν γνωστό σε μια τοπική στην περιοχή μου... μήπως και μάθω νωρίτερα...:redface:

Ε, όχι.. Είπαμε! Αλλά και πόσο νωρίτερα να τα μάθεις... Στις 7 το πρωί, δεν αντέχεις? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ε, όχι.. Είπαμε! Αλλά και πόσο νωρίτερα να τα μάθεις... Στις 7 το πρωί, δεν αντέχεις? :P

Αν τα έδιναν πχ το βράδυ δεν θα μου κακοφαινόταν να μάθω και να γλιτώσω το ξενύχτι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Πολλοι ρωτανε πως θα δουν τις βασεις. Υπαρχουν τρεις τροποι (που γνωριζω) να δει κανεις τις αυριανες βασεις.
1) Απο το σχολειο. Πας στο σχολειο ,βλεπεις στην τζαμαρια (ή στον πινακα ανακοινωσεων) που εχεις περασει και με ποια σειρα (5ος, 19ος κοκ)
2) Μεσα απο την ιστοσελιδα του υπουργειου (minedu.gov.gr) οπου λογικα θα υπαρχει σχετικη φορμα που θα μπορει καθε υποψηφιος πληκτρολογοντας τον κωδικο που ειχε κατα την διαρκεια των εξετασεων ,να δει που περασε και με ποια σειρα. Νομιζω πως εκει θα βαλουν ταυτοχρονα ή πιο μετα και τις βασεις ολων των τμηματων.
3)Να περιμενει το ΝΕΤ το οποιο σε ειδικη εκπομπη θα βγαλει ολα τα τμηματα και τις βασεις τους σε αλφαβητικη σειρα
Θεωρω πως αυτοι οι τρεις τροποι ειναι αξιοπιστοι και θα ηταν καλο να περιμενετε ενα απο τα τρια.. Ποιο θα ειναι το πρωτο που θα τις ανακοινωσει; Δεν ξερω και νομιζω πως κανεις δεν ξερει. Αλλο τι εγινε πέρσι, αν ητανε να κοιταμε τι εγινε περσι θα επρεπε οι βασεις να ειχαν βγει και πολλα πραγματα να ηταν αλλιως. Μπορει να μας ερθει και κανενα sms απο την Αννουλα ποιος ξερει. . . :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε αν αύριο βγαίνουν τα ονόματα και στις εφημερίδες? γιατί εχω εναν γνωστό σε μια τοπική στην περιοχή μου... μήπως και μάθω νωρίτερα...:redface:
Μπα δε νομιζω ,πολυ παληα (οταν εδιναν οι γονεις μου τα ονοματα τα ανακοινωναν οι εφημεριδες) ,τωρα μονο τις βασεις ανακοινωνουν .Εμεις θα τα μαθουμε κανονικα απο το σαιτ του Υπουργειου κ απο τα σχολεια μας

Πολλοι ρωτανε πως θα δουν τις βασεις. Υπαρχουν τρεις τροποι (που γνωριζω) να δει κανεις τις αυριανες βασεις.
1) Απο το σχολειο. Πας στο σχολειο ,βλεπεις στην τζαμαρια (ή στον πινακα ανακοινωσεων) που εχεις περασει και με ποια σειρα (5ος, 19ος κοκ)
2) Μεσα απο την ιστοσελιδα του υπουργειου (minedu.gov.gr) οπου λογικα θα υπαρχει σχετικη φορμα που θα μπορει καθε υποψηφιος πληκτρολογοντας τον κωδικο που ειχε κατα την διαρκεια των εξετασεων ,να δει που περασε και με ποια σειρα. Νομιζω πως εκει θα βαλουν ταυτοχρονα ή πιο μετα και τις βασεις ολων των τμηματων.
3)Να περιμενει το ΝΕΤ το οποιο σε ειδικη εκπομπη θα βγαλει ολα τα τμηματα και τις βασεις τους σε αλφαβητικη σειρα
Θεωρω πως αυτοι οι τρεις τροποι ειναι αξιοπιστοι και θα ηταν καλο να περιμενετε ενα απο τα τρια.. Ποιο θα ειναι το πρωτο που θα τις ανακοινωσει; Δεν ξερω και νομιζω πως κανεις δεν ξερει. Αλλο τι εγινε πέρσι, αν ητανε να κοιταμε τι εγινε περσι θα επρεπε οι βασεις να ειχαν βγει και πολλα πραγματα να ηταν αλλιως. Μπορει να μας ερθει και κανενα sms απο την Αννουλα ποιος ξερει. . . :)
Αυτο θα ηταν καινοτομια, να μας ερθει πρωι πρωι sms με τη σχολη στην οποια εισαγομαστε!!!! . Ισως γιαυτο ηθελαν κ το κινητο μας στο μηχ/κο!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Αυτο θα ηταν καινοτομια, να μας ερθει πρωι πρωι sms με τη σχολη στην οποια εισαγομαστε!!!! . Ισως γιαυτο ηθελαν κ το κινητο μας στο μηχ/κο!!!!!!!!!!!!!!!
χαχαχαχα!! ανα μπράβο! Αυτό είναι :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε αν αύριο βγαίνουν τα ονόματα και στις εφημερίδες? γιατί εχω εναν γνωστό σε μια τοπική στην περιοχή μου... μήπως και μάθω νωρίτερα...:redface:

Σε εμάς βγάζουν τα ονόματα στις εφημερίδες, αλλά αρκετά μετά την ανακοίνωση των βάσεων, οπότε απλά περιμένεις την ιστοσελίδα του υπουργείου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Αυτο θα ηταν καινοτομια, να μας ερθει πρωι πρωι sms με τη σχολη στην οποια εισαγομαστε!!!! . Ισως γιαυτο ηθελαν κ το κινητο μας στο μηχ/κο!!!!!!!!!!!!!!!
εγώ που δεν έδωσα το κινητό μου, θα περιμένω να με πάρει η Αννούλα στο σταθερό! ελπίζω μόνο να μην πάρει πολύ νωρίς και ξυπνήσουν οι δικοί μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Αυτο θα ηταν καινοτομια, να μας ερθει πρωι πρωι sms με τη σχολη στην οποια εισαγομαστε!!!! . Ισως γιαυτο ηθελαν κ το κινητο μας στο μηχ/κο!!!!!!!!!!!!!!!

8:00 το πρωι και το κινητο ''χτυπα'' ... Κοιταω το κινητο και τι να δω...Μηνυμα απο το Υπουργειο Παιδειας
Καλημερα αγαπητε υποψηφιε. Μετα απο τεραστιες προσπαθειες καταφεραμε και βγαλαμε τις βασεις πριν μπει το Φθινοπωρο. Περασες στην xxxxx σχολη με σειρα εισαγωγης : zz . Εκ μερους ολου του παιδοτοπου εδω περα σου ευχομαστε καλη σταδιοδρομια.

Υ.Γ: Σε καθε περιπτωση σε παρακαλω να μην κανεις καταληψη στην σχολη που περασες.
Η Αννουλα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ναι, εγώ έχω δώσει και msn, θα περιμένω εκεί να μου στείλει, να κάνουμε και καμία κλήση με βίντεο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marie!!!!

Νεοφερμένος

Η marie!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
μην κοιτάζετε καμία πρόβλεψη, όλες πέφτουν πάντοτε έξω! καλή επιτυχία σε όλους σας αύριο! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
μην κοιτάζετε καμία πρόβλεψη, όλες πέφτουν πάντοτε έξω! καλή επιτυχία σε όλους σας αύριο! ! !

δε μας ενθραρρύνετε πολύ όμως έτσι γιατί όλες οι προβλέψεις λένε πτώση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δε μας ενθραρρύνετε πολύ όμως έτσι γιατί όλες οι προβλέψεις λένε πτώση :P
αναμενομενη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top