Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οσο πιο νωρις τα δειτε,τοσο καλυτερα διοτι μετα δεν ειναι σιγουρο αν θα αντεξει ο σερβερ.Ετσι ακομα και ανηκετε ή οχι σε καποια ειδικη κατηγορια θα μαθετε απευθειας τη σχολη επιτυχιας απο το σάιτ του υπουργειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αχ πηγε 26 Αυγουστου.Αχ θα βγουν οι βασεις.Πωπω θα παθω τιποτα απο το αγχος,δεν μπορω να κοιμηθω εδω και ενα μηνα,θεε μου τι αγχος και αυτος.Αραγε αμα αγχωθω λιγο παραπανω λες να περασω στην σχολη που θελω?Μπα καλυτερα ας ευχηθω.

Α να μην ξεχασω να βρισω και το υπουργειο γιατι οι γονεις μου πηραν αδεια μεσα στο δεκαπενταυγουστο και επειδη θα μας αφησουν μονο εναν ολοκληρο μηνα για να βρουμε σπιτι κτλ.

Φυσικα και θα σας εγραφα το πως θα περασω τις τελευταιες ωρες πριν βγουν οι βασεις.Ναι το ξερω ποσο πολυ σας νοιαζει,θα τις βιντεοσκοπισω κιολας για να εχουμε να θυμομαστε και να γελαμε αργοτερα.

Ας λιποθυμησω τωρα επειδη ειμαι 3 μορια κατω απο την περσινη βαση της σχολης μου

:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:) Παιδιά μην πηγαίνετε σχολεία έλεος.....;) από δω θα μαθαίτε πιο γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Αχ πηγε 26 Αυγουστου.Αχ θα βγουν οι βασεις.Πωπω θα παθω τιποτα απο το αγχος,δεν μπορω να κοιμηθω εδω και ενα μηνα,θεε μου τι αγχος και αυτος.Αραγε αμα αγχωθω λιγο παραπανω λες να περασω στην σχολη που θελω?Μπα καλυτερα ας ευχηθω.

Α να μην ξεχασω να βρισω και το υπουργειο γιατι οι γονεις μου πηραν αδεια μεσα στο δεκαπενταυγουστο και επειδη θα μας αφησουν μονο εναν ολοκληρο μηνα για να βρουμε σπιτι κτλ.

Φυσικα και θα σας εγραφα το πως θα περασω τις τελευταιες ωρες πριν βγουν οι βασεις.Ναι το ξερω ποσο πολυ σας νοιαζει,θα τις βιντεοσκοπισω κιολας για να εχουμε να θυμομαστε και να γελαμε αργοτερα.

Ας λιποθυμησω τωρα επειδη ειμαι 3 μορια κατω απο την περσινη βαση της σχολης μου

:knife:

Kάνεις πλάκα με τον ίδιο σου τον εαυτό αυτή τη στιγμή, αφού και εσύ τη Δευτέρα το πρωί τις βάσεις θα τρέξεις να μάθεις.
Fail φίλε μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα σχολεια θα τα αναρτησουν πολυ αργοτερα!Για αυτο μην παιδευεστε και τρεχετε,ενω στο ιντερνετ θα αναρτηθουν απο νωρις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Kάνεις πλάκα με τον ίδιο σου τον εαυτό αυτή τη στιγμή, αφού και εσύ τη Δευτέρα το πρωί τις βάσεις θα τρέξεις να μάθεις.
Fail φίλε μου.
Ναι συγγνωμη που θα τρεξω να μαθω που περναω για να τρεξω μετα να βρω γρηγορα σπιτι

Που κολλαει ομως το ενα με το αλλο,δεν καταλαβαινω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Αχ πηγε 26 Αυγουστου.Αχ θα βγουν οι βασεις.Πωπω θα παθω τιποτα απο το αγχος,δεν μπορω να κοιμηθω εδω και ενα μηνα,θεε μου τι αγχος και αυτος.Αραγε αμα αγχωθω λιγο παραπανω λες να περασω στην σχολη που θελω?Μπα καλυτερα ας ευχηθω.

Α να μην ξεχασω να βρισω και το υπουργειο γιατι οι γονεις μου πηραν αδεια μεσα στο δεκαπενταυγουστο και επειδη θα μας αφησουν μονο εναν ολοκληρο μηνα για να βρουμε σπιτι κτλ.

Φυσικα και θα σας εγραφα το πως θα περασω τις τελευταιες ωρες πριν βγουν οι βασεις.Ναι το ξερω ποσο πολυ σας νοιαζει,θα τις βιντεοσκοπισω κιολας για να εχουμε να θυμομαστε και να γελαμε αργοτερα.

Ας λιποθυμησω τωρα επειδη ειμαι 3 μορια κατω απο την περσινη βαση της σχολης μου

:knife:

ναι και το πρωινο της δευτερας θα τρεχεις να δεις τις βασεις λουη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Αχ πηγε 26 Αυγουστου.Αχ θα βγουν οι βασεις.Πωπω θα παθω τιποτα απο το αγχος,δεν μπορω να κοιμηθω εδω και ενα μηνα,θεε μου τι αγχος και αυτος.Αραγε αμα αγχωθω λιγο παραπανω λες να περασω στην σχολη που θελω?Μπα καλυτερα ας ευχηθω.

Α να μην ξεχασω να βρισω και το υπουργειο γιατι οι γονεις μου πηραν αδεια μεσα στο δεκαπενταυγουστο και επειδη θα μας αφησουν μονο εναν ολοκληρο μηνα για να βρουμε σπιτι κτλ.

Φυσικα και θα σας εγραφα το πως θα περασω τις τελευταιες ωρες πριν βγουν οι βασεις.Ναι το ξερω ποσο πολυ σας νοιαζει,θα τις βιντεοσκοπισω κιολας για να εχουμε να θυμομαστε και να γελαμε αργοτερα.

Ας λιποθυμησω τωρα επειδη ειμαι 3 μορια κατω απο την περσινη βαση της σχολης μου

:knife:
Υπερβάλεις! :P Σίγουρα τόσο άγχος (όσο περιγράφεις:P ) δεν κάνει καλό...
από την άλλη δεν ξέρω κάποιον που να είναι τόσο αγχωμένος...
Οπότε το απείρως ειρωνικό και υπεργαμάτο post σου, είναι λίγο άκυρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=jeDebKYXp3c


αλανια αφιερωμενο!!!
Απο Δευτερα-Πανος Κιαμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
ααα πως;; εγώ είχα πάει στο σχολείο στις 8 και μου ειπαν να πάω πάλι στις 12!
είχα γνωστό π δούλευε στα γραφεία :Ρ κ με πήρε τηλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω οσο παει αγχωνομαι και περισσοτερο :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
εγω οσο παει αγχωνομαι και περισσοτερο :S

Κι εγώ, κι ας είμαι 17 μόρια κάτω από την περσινή βάση, κι ας είμαι μέσα με όσες εκτιμήσεις έχω δει.
Πάλι ξύπνια με βλέπω την παραμονή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
εγω οσο παει αγχωνομαι και περισσοτερο :S
Βρες πραγματα να κανεις για να μην το σκεφτεσαι. Εγω σημερα οικειοθελως εκανα ολες τις αγγαρειες του σπιτιου κ μολις γυρισα. Σε διαβεβαιω δεν σκεφθηκα καθολου για τις βασεις. Θα βγω κ το απογευματοβραδο με παρεα ασχετη ηλικιας βασεων κ απο αυριο .....κατι βα βρω να απασχολησω το μυαλο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κι εγώ, κι ας είμαι 17 μόρια κάτω από την περσινή βάση, κι ας είμαι μέσα με όσες εκτιμήσεις έχω δει.
Πάλι ξύπνια με βλέπω την παραμονή :P
εσυ εισαι σιγουρα μεσα:P και εγω θα το ξενυχτησω το βραδυ..ε με 370 μορια κατω δεν μπορω να μην εχω αγχος
δαναη ειδικα απογευμα που παω για τενις δεν σκεφτομαι καθολου τις βασεις :P αλλα οταν καθομαι ετσι σπιτι με πιανει αγχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Αφου ειναι να μαθουμε τα αποτελεσματα στις 7 περιπου, δεν βλεπω λογο να κοιμηθουμε..(Εκτος, αν προσωπικα κανω των ελλιπη υπνο πανελληνιων 4-7!)
:offtopic:
..ειδικα απογευμα που παω για τενις δεν σκεφτομαι καθολου τις βασεις
Ετσι εξηγειται ο παιχταρας στο avatar!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Μου έχουν σπάσει τα νεύρααααααααα!!!! Ολος ο κοινώνικος μου περίγυρος με έχει σίγουρα ότι θα μπω αγγλική φιλολογία θεσσαλονίκης και ας είμαι παραπάνω απο 300 μόρια κάτω από την περισυνή βάση!!!!!!!!!!!!! Και τους λέω ''παίζει και η αθήνα!!!!!!!!!!'' και μου λένε ''μην λες βλακείες!!!!''!!! :@ :@ :@... Αμα τελικά μπω αθήνα θα δω τι θα μου λένε τότεεεεε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenico

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο domenico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Μου έχουν σπάσει τα νεύρααααααααα!!!! Ολος ο κοινώνικος μου περίγυρος με έχει σίγουρα ότι θα μπω αγγλική φιλολογία θεσσαλονίκης και ας είμαι παραπάνω απο 300 μόρια κάτω από την περισυνή βάση!!!!!!!!!!!!! Και τους λέω ''παίζει και η αθήνα!!!!!!!!!!'' και μου λένε ''μην λες βλακείες!!!!''!!! :@ :@ :@... Αμα τελικά μπω αθήνα θα δω τι θα μου λένε τότεεεεε!!!!

κι εγώ απο την ίδια σχολή είμαι 250 μόρια κάτω και αγχώνομαι ολίγον! ελπίζω να περάσουμε και οι δύο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HumaneTouch

Νεοφερμένος

Ο HumaneTouch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Υπομονή παιδιά , τρέμω μόνο στην ιδέα ότι θα βρίσκομαι στην θέση σας του χρόνου . Καλή δύναμη και όποιο και αν είναι το ενδεχόμενο μην σας πάρει από κάτω .. Κι αν δεν πιάσετε την 1η σας επιλογή δεν χάθηκε ο κόσμος μπορείτε να ξαναδώσετε αλλά η εμπειρία δείχνει ότι άτομα που μπήκαν σε σχολή 2η-3ης επιλογής αγάπησαν το αντικείμενο τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
Παιδια και εγω για την αγγλικη φιλολογια "παω" στην αθηνα ομως...διαβαζα πως στν αθηνα δεν θα ξεπερασει τα 20.000 μορια...αρα πολυ πιθανον στη θεσσαλονικη να χει γυρω στα 20.400...μην αγχωνεστε...ολα καλα θα πανε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Παιδια και εγω για την αγγλικη φιλολογια "παω" στην αθηνα ομως...διαβαζα πως στν αθηνα δεν θα ξεπερασει τα 20.000 μορια...αρα πολυ πιθανον στη θεσσαλονικη να χει γυρω στα 20.400...μην αγχωνεστε...ολα καλα θα πανε:)

Πολύ πιθανόν να είναι και πιο κάτω από τα 20.400.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top