Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
4 μέρες μετά είναι "πάνω κάτω ίδια ημερομηνία με πέρσι".

Δεν είναι το πρόβλημα η ημερομηνία, ας βγαίνανε και Σεπτέμβρη. Αλλά όχι να λένε τέλος Ιουλίου.
Ξέρω πολλά άτομα που οι γονείς τους πήραν άδεια τον Αύγουστο για να μπορούνε να πάνε για σπίτι. Η ίδια η υφυπουργός το' χε πει...!!!
Η ανοργανωσιά είναι το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Κυριακη βραδυ επιστρεφουμε κατα τις 10 το βραδυ αν βγουμε ωστε να κοιμηθουμε κανα εφταωρο ωστε 5 το πρωι να στηθουμε υπολογιστη με ανοικτο ischool minedu kai edu4u
τουλαχιστον εγω αυτο θα κανω.:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Κυριακη βραδυ επιστρεφουμε κατα τις 10 το βραδυ αν βγουμε ωστε να κοιμηθουμε κανα εφταωρο ωστε 5 το πρωι να στηθουμε υπολογιστη με ανοικτο ischool minedu kai edu4u
τουλαχιστον εγω αυτο θα κανω.:D:D:D:D
Θα μπορεσεις να κοιμηθεις στις 10 το βραδυ? Μπραβο σου!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω λεω να κατσω βραδυ εξω και μετα στον υπολογιστη μεχρι το πρωι..γιατι αν οντως βγουνε στις 7..αν κοιμηθω δεν θα ξυπναω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ginaki1910

Νεοφερμένος

Η ginaki1910 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
και εγω αυτο λεω να κανω γιατι στις 7 το πρωι ειναι καπως δυσκολο να ξυπνησω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν είναι το πρόβλημα η ημερομηνία, ας βγαίνανε και Σεπτέμβρη. Αλλά όχι να λένε τέλος Ιουλίου.
Ξέρω πολλά άτομα που οι γονείς τους πήραν άδεια τον Αύγουστο για να μπορούνε να πάνε για σπίτι. Η ίδια η υφυπουργός το' χε πει...!!!
Η ανοργανωσιά είναι το θέμα.

Το ότι κάποιοι γονείς και η πλειοψηφία των μαθητών βασίστηκαν σε αόριστες εκτιμήσεις -γιατί, χωρίς να έχω παρακολουθήσει όπως είπα, έχω την εντύπωση ότι ακριβής ημερομηνία ποτέ δε δόθηκε, μόνο ακαθόριστα 'τέλη Ιουλίου, μέσα Αυγούστου, αρχές Δεκεμβρίου'- δεν αποδεικνύει την ανικανότητα οργάνωσης βασικά. Make no mistake, δε λέω ότι υπάρχει οργάνωση, hell, δεν πρέπει να υπάρχει και κάποιος που έδωσε φέτος και υποστηρίζει κάτι τέτοιο. Απλά απ' τη στιγμή που αυτοί οι γονείς κι αυτοί οι μαθητές ΔΕΝ έμαθαν μέχρι το Μάιο να ΜΗΝ ακούνε δεν καταλαβαίνω το άγχος και τις λιποθυμίες. Δεν τα δικαιολογώ μάλλον, να τα καταλάβω ίσως μπορώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το πολυ-πολυ αν δεν αντεχετε αδειαστε οτι καβα βρειτε γυρο σας... Θα περασει πιο γρηγορα ο χρονος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Προτεινω να δημιουργηθει κανενα τοπικ με τιτλο εσεις πως θα περασετε τις τελευταιες ωρες,λεπτα,δευτερολεπτα πριν μαθετε τα μαντατα;
Παντως καλο κουραγιο και καλη επιτυχια σε ολους!!!
God bless us..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Προτεινω να δημιουργηθει κανενα τοπικ με τιτλο εσεις πως θα περασετε τις τελευταιες ωρες,λεπτα,δευτερολεπτα πριν μαθετε τα μαντατα;

Νο.
No.
Noooo.
Nooooooo.
Nooooooo.
Noo.
Nooo.

No.

No.

Please.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Προτεινω να δημιουργηθει κανενα τοπικ με τιτλο εσεις πως θα περασετε τις τελευταιες ωρες,λεπτα,δευτερολεπτα πριν μαθετε τα μαντατα;
Παντως καλο κουραγιο και καλη επιτυχια σε ολους!!!
God bless us..

Θα γλιτωσει πολλες σελιδες απο αυτο το τοπικ...! :PΚαι απο τα θεματα με τις εκτιμησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Νο.
No.
Noooo.
Nooooooo.
Nooooooo.
Noo.
Nooo.

No.

No.

Please.
χαχαχαχα Φυσικα και εκανα πλακα αλλα που ξερεις ολο και καποιος μπορει να το κανει!!! :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew_sketo

Νεοφερμένος

Ο Andrew_sketo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά τις τελευταίες τρεις μέρες είμαι αλκοολικός...... δεν παλεύεται αλλιώς ( αλκοόλ μόνο όσοι είναι 18 ετών + άνω )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εγώ πάλι τώρα που είμαι 18 αποφάσισα να το κόψω γιατί παχαίνει :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά τις τελευταίες τρεις μέρες είμαι αλκοολικός...... δεν παλεύεται αλλιώς ( αλκοόλ μόνο όσοι είναι 18 ετών + άνω )


Βρε πιειτε και αστε τις ηλικιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew_sketo

Νεοφερμένος

Ο Andrew_sketo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πρέπει να περνάμε θετικά μηνύματα στα μικρά...... :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πρέπει να περνάμε θετικά μηνύματα στα μικρά...... :Ρ

Σε ατομα που εχουν βγαλει την τριτη λυκειου απευθηνομαστε... Ας μην δουλευομαστε μεταξυ μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βγηκε η αννουλα στο πρωινο του μεγκα και ειπε οτι το πρωι της δευτερας θα βγουν και οι βασεις της γενικης κατηγοριας και των ειδικων κατηγοριων.Οσο για την αργοπορια δεν τη θεωρει κατι σημαντικο.Τι 26 που βγηκαν περσι τι 29 που βγαινουν φετος.

Καλη αναμονη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Σε τρια 24ωρα .................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Και αρχίζει η αντίστροφη μέτρηση!!! 69 ώρες και 45 λεπτά μένουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Βγηκε η αννουλα στο πρωινο του μεγκα και ειπε οτι το πρωι της δευτερας θα βγουν και οι βασεις της γενικης κατηγοριας και των ειδικων κατηγοριων.Οσο για την αργοπορια δεν τη θεωρει κατι σημαντικο.Τι 26 που βγηκαν περσι τι 29 που βγαινουν φετος.

Καλη αναμονη!

θα την κοπανίσω δε γίνεται :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top