Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Το καλύτερο φάρμακο για το άγχος μέχρι την ανακοίνωση των βάσεων είναι η.... Τρινιτροξυτροπανίνη.
Ακολουθεί σχετικό ενημερωτικό βίντεο:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
indeed αν και να πω την αληθεια δεν νομιζω να κοιμηθω κυριακη βραδυ,σερι θα το παρω:P:whistle:
Νομιζω οι κανεις δεν κοιμαται την παραμονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Παιδιά εχω τρελό άγχος!!! Μέχρι πριν από λίγο ήμουν μια χαρά τώρα μου φαίνεται έχω ταχυπαλμία...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν καταφερετε να μην το σκευτεστε παιδια μια χαρα θα περασει και σκ, και 81 ωρες και οτι θελετε...!
Βγειτε απο το σπιτι, μαζεψτε καμια παρεα, πηγεντε για καφε, ουζο, ποτο, σφηνακια, κατι...! Κοιμιθιτε πολυ, δειτε ταινιες, παιξτε κανα MMO αν εισται του ειδους... Εγω αν και ανχωθικα εδω και κανα 2 μερες, ανχωνομια μονο οταν δεν εχω κατι να κανω η/και οταν μπαινω εδω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Παιδιά εχω τρελό άγχος!!! Μέχρι πριν από λίγο ήμουν μια χαρά τώρα μου φαίνεται έχω ταχυπαλμία...:/:
Ησυχασε ,γιατι αν εχεις ταχυπαλμιες απο σημερα την Κυριακη προς Δευτερα σε κοβω να ταβλιαζεσαι. κ δε λεει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Αν καταφερετε να μην το σκευτεστε παιδια μια χαρα θα περασει και σκ, και 81 ωρες και οτι θελετε...!
Βγειτε απο το σπιτι, μαζεψτε καμια παρεα, πηγεντε για καφε, ουζο, ποτο, σφηνακια, κατι...! Κοιμιθιτε πολυ, δειτε ταινιες, παιξτε κανα MMO αν εισται του ειδους... Εγω αν και ανχωθικα εδω και κανα 2 μερες, ανχωνομια μονο οταν δεν εχω κατι να κανω η/και οταν μπαινω εδω...
έχεις δίκιο... αλλά το σκέφτομαι συνέχεια... και αύριο πρέπει να ξυπνήσω και κατά τις 8! πως θα κοιμηθώ?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
indeed αν και να πω την αληθεια δεν νομιζω να κοιμηθω κυριακη βραδυ,σερι θα το παρω:P:whistle:
Οταν εδινε η αδελφη μου κανεις σχεδον δεν κοιμηθηκε στο σπιτι, κυκλοφορουσαμε ολοι σαν τα φαντασματα ,παιζαμε χαρτια ,χαζευαμε τηλεοραση ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ησυχασε ,γιατι αν εχεις ταχυπαλμιες απο σημερα την Κυριακη προς Δευτερα σε κοβω να ταβλιαζεσαι. κ δε λεει
ναι... με φορείο θα με τρέχουνε! αχχχχχχ!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Παιδιά ψυχραιμία πάνω απ' όλα! Εγώ όταν έμαθα ότι τα αποτελέσματα θα βγούνε στις 29 έλεγα πότε θα πέρασει ο καιρός...και όμως από τότε πέρασε 1 εβδομάδα = 7 μέρες!!!
Είναι καλοκαίρι ακόμη! Αύριο είναι καθημερινή! Πάτε χαζέψτε στα μαγάζια, πάτε για καφέ, ποτό, ούζο κάντε Ό,ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ!
Εγώ θα βγω μ' όλους μου τους γνωστούς από τα τρίκαλα. Είμαι 14 χρόνια εδώ και τώρα θα φύγω!! Θα χωριστώ με τον κολλητό μου και θα αποχαιρετήσω τα παιδιά που πέρασαμε μαζί όλο αυτό το λούκι των πανελλαδικών.
Και έχω 3 μέρες πριν την αρχή της "νέας" μου ζωής. Είναι τόσες λίγες για να αποχαιρετήσω ότι έμαθα 14 χρόνια...
Θα περάσει ο καιρός και τη Δευτέρα το πρωί όλοι να' μαστε χαρούμενοι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,135 μηνύματα.
Βρε παιδια...
Γιατι ακουτε το οτι @#!~%$% λεει ο καθενας?!
Καταλαβαινω, και εγω βασεις περιμενω.. Με την ιδια αγωνια που ολοι τις περιμενουμε (οκ.. για να πω την αληθεια, ταχυπαλμιες δεν εχω!)
Αλλα.... ας αραξουμε και μην τρελενομαστε.. Στην τελικη, δεν μπορουμε να αλλαξουμε και κατι..
Το υπουργειο ειπε 29/8 και 29/8 θα βγουν! Δεν υπαρχει περιπτωση να βγουν νωριτερα ή αργοτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
το ξέρω βρε παιδία και ευχαριστώ για την στήριξη αλλά με άγχωσε μια εκει και με εκνευρισε παράλληλα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Eκνευρισμένοι είμαστε όλοι! Απορώ πως περπατάει η Αννούλα στο δρόμο και γλυτώνει το γιαούρτωμα

"Δημήτρης ανοίγει το ψυγείο και πιάνει ένα total 2%, κοιτάει τιμή, 2 κάτι, πολύ ακριβό για τα μούτρα της"

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Eκνευρισμένοι είμαστε όλοι!

Α! Όχι όλοι, btw. Όχι όσοι δεν είχαν επαφή με τη φημολογία πριν τις 15 του μηνός τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,135 μηνύματα.
το ξέρω βρε παιδία και ευχαριστώ για την στήριξη αλλά με άγχωσε μια εκει και με εκνευρισε παράλληλα... :redface:
Χαλαρωσε.. Και απλα περνα την ωρα σου οσο πιο διασκεδαστικα μπορεις, βγαλτο απο το μυαλο σου..
Καλη σου τυχη, επισης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Είναι καλοκαίρι ακόμη! Αύριο είναι καθημερινή! Πάτε χαζέψτε στα μαγάζια

Μπορειτε πχ να αρχισετε απο τωρα να φτιαχνετε την καινουργια σας ζωη! Δεν χρειαζετε να τρεχετε πανικοβλητοι τελευτεα στιγμη...! Πηγενται παρτε πραγματα που θα περνατε ουτος η αλλος για να τα παρετε μαζι σας, εχετε τα ετοιμα ομως. Πηγενται βγαλε κανα πιστοποιητικο γενισεις, μονιμης κατοικιας, οικογενιακης καταστασης (δεν ξερω πια ακριβος χρειαζονται, αλλα αφου θα εισται εκει κανονιστε τα ολα...:P), βγαλτε φοτογραφιες να τις εχετε και αυτες ετοιμες...

Η εναλακτικα απλα καναν καφε με φιλους... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Α! Όχι όλοι, btw. Όχι όσοι δεν είχαν επαφή με τη φημολογία πριν τις 15 του μηνός τουλάχιστον.

Ε τουλάχιστον όλοι ελπίζαμε πάνω κάτω στην ίδια ημερομηνία με πέρυσι αλλά που... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
νομίζω χαλάρωσα λιγακι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ε τουλάχιστον όλοι ελπίζαμε πάνω κάτω στην ίδια ημερομηνία με πέρυσι αλλά που... :P

4 μέρες μετά είναι "πάνω κάτω ίδια ημερομηνία με πέρσι".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αντε λοιπον 2 και σημερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Άντε, να δούμε επιτέλους φώς σε αυτό το τούνελ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top