Στηρίζομαι στα πόδια μου

iasonsea

Νεοφερμένος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Παιδιά στο σχολείο κάνουμε ένα πρόγραμμα μια φορά την εβδομάδα μετά την έβδομη ώρα που λέγεται "Στηρίζομαι στα πόδια μου". Μας δίνουν κάποια θέματα - καταστάσεις και εμείς συζητάμε μαζί τους για το πώς θα αντιδρούσαμε... Είναι αρκετά ενδιαφέρον πρόγραμμα αλλα δεν υπάρχει απο όλα τα παιδιά "σοβαρή" αντιμετώπιση γιατί τα περισσότερα έχονται με σκοπό τη συμμετοχή τους στην τετραήμερη εκδρομή...
Κάνει κανείς άλλος απο εσάς αυτό το πρόγραμμα;
Ποιές οι εντυπώσεις σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
πρωτη φορα το ακουω
με ποιους συζητατε; καθηγητες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iasonsea

Νεοφερμένος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
πρωτη φορα το ακουω
με ποιους συζητατε; καθηγητες;

Και με τους καθηγητές αλλά και μεταξύ μας τα παιδιά. Σχολιάζουμε τις απόψεις ο ένας του άλλου και τέτοια...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Κ εγω πρωτη φορα τ ακουω... Τ μονο προγραμμα που ξερω κ υπαρχει στο σχολειο μας ειναι η περιβαλλοντικη... πηγαινα στη πρωτη κ στη δευτερα λυκειου...! αλλα δν παιρνουν παιδια της 3ης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magical_xionati

Νεοφερμένος

Η magical_xionati αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Κι εγώ πρώτη φορά το ακούω επίσης.... Εμείς έχουμε μόνο ένα θεατρικό στα γαλλικά.... Και μπορεί να πάμε και τριήμερη Κοζάνη.... Αλλά τέτοια βαθυστόχαστα σιγά μην οργανωθούν στο σχολείο μας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top