Σπουδές Φυσικής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Παρε πρώτα το πτυχίο και κοιτάς μετα για μεταπτυχιακό!!!:D
Σωστα αλλα καλο ειναι να σχεδιαζουμε το μελλον μας. Εγω εχω την πεποιθηση και το πιστευω πως ειμαι ο πιο τρελος που υπαρχει με την φυσικη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Πίστεψε με υπάρχουν πολλά άτομα τρελαμένα με την φυσική και πίστευω πως θα πάνε πολύ μπροστα..Όπως και εδώ στο φόρουμ koyote,Mαρία Κρικέλη..και άλλοι..
Είναι πολύ ωραίο να έχουμε όνειρα και στόχους αλλά πάνω από όλα να κάνουμε σταθερά βήματα!!:D
Εχεις απολυτο δικαιο. Δεν ξερω αν οι αλλοι ειναι πιο τρελαμενοι απο εμενα αλλα θελω να το αποδειξω αν καταφερω ποσο τρελος ειμαι στην εξεταστικη. Μακαρι να τα καταφερετε ολοι παιδια. Σας ευχομαι τα καλυτερα!!! Να πραγματοποιησετε καθε στοχο σας οσο δυσκολος κι αν φανταζει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Πίστεψε με αν τους γνωρίσεις είναι αστέρια στη φυσική!!!Και η Μαρία θα είναι και συμφοιτητρια σου στο ίδιο τμήμα!!:DΑστροφυσική θα πας?
Αν και αγαπω παρα πολυ την αστρονομια θα διαλεξω την κατευθυνση της πυρηνικης φυσικης που ειναι το μελλον. Παραλληλα θα ασχοληθω και με αστρονομια. Ηδη ασχολουμαι ερασιτεχνικα!!
-----------------------------------------
το ξερω οτι ειναι αστερια και οχι μονο(γαλαξιες ειναι) με τον koyote εχω μιλησει. ειναι εξαιρετο παιδι και απο οτι φαινεται αγαπα πολυ το στοιχειο μα παρα πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Πυρηνική??Ωχ και Αθήνα??Καλό κουραγιο μονο αυτο εχω να σου πω...δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα...Το ΑΠΘ και το Ιωαννινων ειναι τα καλυτερα σε αυτόν το τομέα!!!:DΚαι εγώ ασχολούμαι με αστρονομία!!:D
Α ωραια και εγω εχω τηλεσκοπια και θα παρω και ενα ρομποτικο.
οσο αναφορα τον τομεα της πυρηνικης φυσικης απο τη φυση του ειναι παλουκι και το ξερω αλλα ειναι το μελλον. Το μεγαλυτερο ονειρο μου ηταν να παω στο CERN. Αλλα το μελλον θα δειξει. Δεν παει ο καθε τυχαιος εκει!!
-----------------------------------------
Πυρηνική??Ωχ και Αθήνα??Καλό κουραγιο μονο αυτο εχω να σου πω...δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα...Το ΑΠΘ και το Ιωαννινων ειναι τα καλυτερα σε αυτόν το τομέα!!!:DΚαι εγώ ασχολούμαι με αστρονομία!!:D
-----------------------------------------


Ναι είναι εξαιρετικό παίδι τον εχω γνωρίσει από κόντα!!!:DΚαι με πάρα πολλές γνώσεις!!!Τωρα θα γνωρίσεις και την Μαρία!!:D
αληθεια τον γνωρισες απο κοντα? σπουδαζετε ΑΠΘ μαζι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Καλέ ο τομέας μια χαρά είναι το πανεπιστήμιο Αθήνων έχω ακούσει ότι υστερεί..ξερω φοιτήτες από κει και μου έχουν πει διάφορα..δεν ξέρω αν ισχυούν βέβαια..αλλά καλύτερα να πηγαινες ΑΠΘ!!:D

Πάντως πιστεύω πως μπορείς να πετυχεις τα όνειρα σου!!!Είμαι σίγουρη!!!:D
Σε ευχαριστω να εισαι καλα!!!! αυριο ανεβαινω αθηνα να φτιαξω κατι πραγματα και θα μεινω εκει για κανα 4 μερες. θα παω να δω την σχολη!!!!
μακαρι να καταφερω να υλοποιησω τους στοχους μου πραγμα που ευχομαι και για σενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Mια χαρά να κάνεις και γνωρίμιες!!!Και εμένα ο δρόμος μου εκεί είναι από Κυριακή...Που ξέρεις μπορεί και να συναντηθούμε!!!:DΣε ευχαριστώ για τις ευχές σου!!
αληθεια??? που ξερεις! χαχα:lol:
α. η μεγαλυτερη φιλοδοξια μου ειναι η ενοποιηση ολων των δυναμεων της φυσης σε μια κομψη θεωρια ή θεωρία των παντων. θελω να αποκτησω ολα τα εφοδια που θα μου δωσουν την δυνατοτητα να τα καταφερω.
εχω ηδη διαβασει αρκετα βιβλια οπως "υπερχορδες η θεωρια των παντων"
και θελω τουλαχιστον να κανω ενα βημα παραπερα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
α και στο τμημα που σπουδαζεις μπηκε ο κολητος μου φετος!!!
ειχα πορωθει και εγω να μπω αλλα ευτυχως δεν τα καταφερα.
χαχαχα!!!!!!!
-----------------------------------------
Ναι λόγω sister θα είμαι στο Φυσικό...Που ξέρεις??:lol:
Μακάρι να κάνεις την ανατροπή στη Φυσική!!!!:DΠάντως σου εύχομαι τα καλύτερα και καλή αρχή και σταδιοδρομία στο Φυσικό!!Δύναμη πάνω από όλα και κουράγιο!!:D
και εσυ εισαι πολυ εξαιρετο κοριτσι!!!
λοιπον επειδη εχω ταξιδι αυριο θα την κανω σε 10 λεπτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
σορρυ που διακοπτω την στοιχομυθια,αστρονικ 999 ειναι ωραιο ν εχεις σχεδια και μαλιστα τοσο απαιτητικα,παντως να ξερεις οτι πρεπει να κανεις σταθερα βηματα,βημα βημα θα φτασεις στον στοχο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
σορρυ που διακοπτω την στοιχομυθια,αστρονικ 999 ειναι ωραιο ν εχεις σχεδια και μαλιστα τοσο απαιτητικα,παντως να ξερεις οτι πρεπει να κανεις σταθερα βηματα,βημα βημα θα φτασεις στον στοχο σου!
ενοειται φιλε μιχαλη που θα εισαι και συμφοιτητης με τον κολητο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ!!!Και εσύ εξαιρετικό παιδί!!!:DΠρέπει να φυγω θα σου στείλω πμ να τα πούμε αν δεν εχεις πρόβλημα!!Καλό ταξίδι!!!Και καλή αρχή!!:D:D
οκ:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top