Σπουδές Ιστορίας και Αρχαιολογίας

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Eίσαι σίγουρη ότι θές σπουδάσεις αρχαιολογία;Πρέπει να ξέρεις ότι χρειάζεται μεγάλη αφοσίωση επιμονή και πολύ τύχη για να καταφέρεις να ασχοληθείς με το αντικείμενο.Και εννοείται μεταπτυχιακά και διδακτορικά.Κατά τα άλλα μετά το τμήμα της Αθήνας σαφώς έρχεται το ΑΠΘ.Για το μεσογειακών σπουδών δεν ξέρω κάν τι βγαίνεις δεν έχω γνώμη.Κατεύθυνση επιλέγεις στο τρίτο έτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
καλησπερα παιδια...ενδιαφερομαι για το τμημα της ιστοριας- αρχαιολογιας......λογικα δεν πιανω το τμημα στην αθηνα, οποτε θα ηθελα καποιος να με ενημερωσει για τα τμηματα στη θεσσαλονικη, στα γιαννενα και στην κρητη... Εχω κοιταξει τα προγραμματα σπουδων, αλλα δεν μπορω να καταλαβω ποιο τμημα ειναι καλυτερο και ποιο χειροτερο...

ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top