Σπίτι στη Θεσσαλονίκη

Chris93.1777

Νεοφερμένος

Ο Chris93.1777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ρε παιδιά και κοντά από εκεί που περνάει το 78Ν να μείνεις τι νόημα έχει αφού γίνεται της ιεροδούλου μέσα ειδικά Παρασκευές - Σάββατα :bleh:
Εγώ μένω μετά το Ιπποκράτειο κοντά στη Μπότσαρη και με τα πόδια γυρνάω (κανα 20λεπτο από Καμάρα αλλά με παρέα συνήθως):P

^Ναι Μιαούλη είναι πιο κάτω από το Ιπποκράτειο και πιάνει και Βασιλίσσης όλγας ανάλογα και το ύψος....αστικό σίγουρα αλλιώς θες πάνω από μισάωρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Τρεχοντας πας καθε φορα και κανεις Καμαρα-Μποτσαρη σε 20 λεπτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
παιδια πολυ πιθανο να βρω σπιτι δελφων στο υψος περιπου της φλεμινγκ...ποια ειναι η γνωμη σας για την περιοχη?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
είναι στην ανάληψη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Έγινε το απίστευτο. Ένας πολύ καλός μου φίλος από την πόλη μου που πέρασε φέτος στη σχολή που είμαι. Βρήκε σπίτι στην Τριανδρία. Και καθώς κοίταζε τα κουδούνια ( τι βλέπει; ) το όνομά μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris93.1777

Νεοφερμένος

Ο Chris93.1777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
20 λεπτα δεν ειναι με καμια Παναγια.Μεχρι και το google maps για Καμαρα-Ιπποκρατειο δινει 33 λεπτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
παιδια πολυ πιθανο να βρω σπιτι δελφων στο υψος περιπου της φλεμινγκ...ποια ειναι η γνωμη σας για την περιοχη?:)

Μ'αρέσει πολύ εκείνη η περιοχή. Τη περπάταγα κι εχθές :redface: Δεν νομίζω να έχεις και κάποιο θέμα με τα λεωφορεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγώ μένω μετά το Ιπποκράτειο κοντά στη Μπότσαρη και με τα πόδια γυρνάω (κανα 20λεπτο από Καμάρα αλλά με παρέα συνήθως):P

Με δουλεύεις?:P Το λεωφορείο για να κάνει την απόσταση Ιπποκράτειο-Καμάρα θέλει 10' σε άδειο δρόμο και συ θες 20' με τα πόδια? Τι διασκελισμό έχεις? :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Περπατώντας!

Παιδιά εγώ πέρυσι έμενα λοιμωδών και ήθελα 20-25 λεπτά για να πάω καμάρα με τα πόδια...!!!! Μπότσαρη είναι πολύ πιο μακριά για να φτάσεις στον ίδιο χρόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τα 3χλμ ΔΕΝ γίνονται με τα πόδια σε 20λεπτά! Εκτός αν έχεις από πίσω σου κανέναν random τύπο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ένα μισάωρο πρέπει να το χρειάζεσαι όσο γρήγορα και να περπατάς!! και εγώ περπατάω πολύ γρήγορα αν ξεχαστώ αλλά όχι και 20 λεπτα αυτήν την διαδρομή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris93.1777

Νεοφερμένος

Ο Chris93.1777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τι να πω αν πάνε λάθος τα ρολόγια μου μπορεί να έχετε δίκιο :P Αλλά για 5-10 λεπτά διαφορά σιγά το θέμα...το βασικό είναι οτι πιο πολύ θα περιμένεις στη στάση για το 78Ν παρά θα περπατάς εκτός αν είσαι τυχερός σε 2 τομείς: στο ότι θα έρθει γρήγορα και στο ότι θα μπορείς να μπεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδια ο αδερφος μου περασε μηχανολογος μηχανικος και ψαχνει για σπιτι, σε ποιες περιοχες προτεινετε να ψαξει για να υπαρχει ευκολη συγκοινωνια με την σχολη( στο κεντρο ειτε εκτος κεντρου) ? Το σπιτι προτιμαει να ειναι σχετικα καινουργιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Παιδια ο αδερφος μου περασε μηχανολογος μηχανικος και ψαχνει για σπιτι, σε ποιες περιοχες προτεινετε να ψαξει για να υπαρχει ευκολη συγκοινωνια με την σχολη( στο κεντρο ειτε εκτος κεντρου) ? Το σπιτι προτιμαει να ειναι σχετικα καινουργιο.

αναλογα ...αμα θελει να βγαινει εξω το βραδυ,ξενυχτια κτλ δειτε στον χαρτη του οασθ απο που περναει το 78Ν, αν δεν τον ενδιαφερουν εξοδοι κτλ και θελει σπιτι πιο οικονομικο εκτος κεντρου δειτε σταυρουπολη (στο δημαρχειο η στο ταχυδρομειο κοντα) ,με το 83 απο σταυρουπολη σε 15-20 λεπτα το πολυ ειμαι πανεπιστημιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
ρε παιδια αξιζει να νοικιασεις κοντα στα πανεπιστημια? ή ειναι καλυτερα πιο μακρια και να παιρνεις αστικο? ποια περιοχη προτεινετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
οι περισσότεροι βρίσκουν στις 40 εκκλησιές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Κοιτα οσο πιο κοντα ειναι τα σπιτια στο κεντρο,τοσο πιο παλια ειναι.Εγω πρωτο ετος ειχα νοικιασει ανω τουμπα σε οικοδομη 5ετιας.Βολευε αρκετα το 14 για τη σχολη.Αλλα μετα απο 1,5 χρονο ειδα οτι καλυτερα να βρω καπου κοντα στα πανεπιστημια,εστω και παλιο,για να πηγαινοερχομαι με τα ποδια τοσο στη σχολη αλλα και για τις εξοδους.
+οτι ειναι φθηνοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniakos

Νεοφερμένος

Ο gianniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Η Μποτσαρη ειναι καλη περιοχη δηλ βολευει γενικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Εχει καλα σπιτια,αλλα για μενα προσωπικα ειναι λιγο μακρια απο κεντρο.Νταξει μη φανταστεις και παρα πολυ κανα 10λεπτο-15λεπτο με το αστικο και θα εισαι στη σχολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top