Σπίτι στη Θεσσαλονίκη

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ξεκινάει από την περιοχή πάνω από την οδό Αγίου Δημητρίου περίπου. :)
Ωωωω,ευχαριστώ πάρα πολύ.:D
Η περιοχή γύρω από το Τουρκικό Προξενείο να την κοιτάω ή όχι; Και κάτι τελευταίο που μπορεί να'ναι και οφφ.:redface:
Το νερό της βρύσης είναι πόσιμο;:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ωωωω,ευχαριστώ πάρα πολύ.:D
Η περιοχή γύρω από το Τουρκικό Προξενείο να την κοιτάω ή όχι; Και κάτι τελευταίο που μπορεί να'ναι και οφφ.:redface:
Το νερό της βρύσης είναι πόσιμο;:hehe:

Ναι, ασφαλής περιοχή, κοντά σε όλα και κάθε μέρα έχει και μια κλουβα με αστυνομία απ'έξω.

Το νερό ναι πίνετε, οι περισσότεροι φοιτητές yolάρουν και πίνουν απευθείας, τα περισσότερα νοικοκυριά βάζουν ένα φίλτρο, όπως νομίζει ο καθένας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ναι, ασφαλής περιοχή, κοντά σε όλα και κάθε μέρα έχει και μια κλουβα με αστυνομία απ'έξω.
Το νερό ναι πίνετε, οι περισσότεροι φοιτητές yolάρουν και πίνουν απευθείας, τα περισσότερα νοικοκυριά βάζουν ένα φίλτρο, όπως νομίζει ο καθένας. :P
Την είχα παρατηρήσει την κλούβα. Για τις μεταφορές κλπ αν βολεύει ήθελα να ξέρω.:P
Ευχαριστώ και πάλι.^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Παιδια εγω βρηκα σπιτι στην Χαριλαου.Ειναι καλη περιοχη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Το νερό του κέντρου δεν μου αρέσει καθόλου προσωπικά.
Αν και είναι ανάλογα με την περιοχή.
Αν βλέπεις ότι δεν είναι καλή η ποιότητα, εμφιαλωμένα, ότι καλύτερο! ;)

Όσο για την περιοχή του Τούρκικου προξενίου, εχ μεχ. :P

Παιδια εγω βρηκα σπιτι στην Χαριλαου.Ειναι καλη περιοχη?
Μια χαρά είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Παιδια εγω βρηκα σπιτι στην Χαριλαου.Ειναι καλη περιοχη?

σαν την τουμπα δεν εχει....ασε που ειναι αρειανοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Παιδια εγω βρηκα σπιτι στην Χαριλαου.Ειναι καλη περιοχη?

Απο οτι ειδα θα εισαι στου μηχ μηχ για μενα να δεις καλητερα προς κεντρο δηλαδη ολυμπου ολυμπιαδος ,κασσανδρου ,αγιου δημητριου , ιασωνιδου, φιλιππου (γενικα ροτοντα , καμαρα)σβωλου , αγγελακι

Αν δεν θες κεντρο παππαφη περιοχες τριγυρω απο την σσασ ,40 εκκλησιες

Χαριλαου τουμπα και γενικα περιοχες που θες αστικο καλητερα οχι γιατι τα αστικα ει αι θανατος το πρωι και δεν υπαρχουν ολοι την μερα αρα το βραδυ θα εχεις προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Την είχα παρατηρήσει την κλούβα. Για τις μεταφορές κλπ αν βολεύει ήθελα να ξέρω.:P
Ευχαριστώ και πάλι.^^

Για κέντρο και πανεπιστήμια είσαι δίπλα και πας με τα πόδια.
ΚΤΕΛ και Σταθμό λεοφορείο απο Καμάρα, για Αεροδρόμιο πρέπει να κατέβεις Λευκό.

Γενικά είναι εύκολη περιοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Στα αστικά παιδιά γίνεται πανικός, όντως.
Από Χαριλάου σε ένα 20λεπτο είσαι στο πανεπιστήμιο πάντως.

Απο οτι ειδα θα εισαι στου μηχ μηχ για μενα να δεις καλητερα προς κεντρο δηλαδη ολυμπου ολυμπιαδος ,κασσανδρου ,αγιου δημητριου , ιασωνιδου, φιλιππου (γενικα ροτοντα , καμαρα)σβωλου , αγγελακι
Καλές περιοχές και αυτές. Αν κάποιος θέλει κάτι πολύ κεντρικά δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Απο οτι ειδα θα εισαι στου μηχ μηχ για μενα να δεις καλητερα προς κεντρο δηλαδη ολυμπου ολυμπιαδος ,κασσανδρου ,αγιου δημητριου , ιασωνιδου, φιλιππου (γενικα ροτοντα , καμαρα)σβωλου , αγγελακι

Αν δεν θες κεντρο παππαφη περιοχες τριγυρω απο την σσασ ,40 εκκλησιες

Χαριλαου τουμπα και γενικα περιοχες που θες αστικο καλητερα οχι γιατι τα αστικα ει αι θανατος το πρωι και δεν υπαρχουν ολοι την μερα αρα το βραδυ θα εχεις προβλημα
Φοιτητες καθολου στην χαριλαου εχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Περισσότερο οικογένειες μένουν Χαριλάου, Οσία Ξένη κλπ.
Έχει και φοιτητές όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Υπαρχουν φοιτητες και αυτος ειναι ενας λογος που εχουν πολλη κοσμο στα αστικα και ιδιος το πρωι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Υπαρχουν φοιτητες και αυτος ειναι ενας λογος που εχουν πολλη κοσμο στα αστικα και ιδιος το πρωι .

Περισσότερο οικογένειες μένουν Χαριλάου, Οσία Ξένη κλπ.
Έχει και φοιτητές όμως.
Εντάξει,ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Το νερό του κέντρου δεν μου αρέσει καθόλου προσωπικά.
Αν και είναι ανάλογα με την περιοχή.
Αν βλέπεις ότι δεν είναι καλή η ποιότητα, εμφιαλωμένα, ότι καλύτερο! ;)
Δε με συμφέρει το εμφιαλωμένο γιατί πίνω ΠΟΛΥ νερό και απλά θα πρέπει να κουβαλάω εξάδες κάθε μέρα στο σπίτι.:hehe:
Για κέντρο και πανεπιστήμια είσαι δίπλα και πας με τα πόδια.
ΚΤΕΛ και Σταθμό λεοφορείο απο Καμάρα, για Αεροδρόμιο πρέπει να κατέβεις Λευκό.
Γενικά είναι εύκολη περιοχή.
Τέλεια.:D
Τώρα που είπατε για λεωφορεία το app του ΟΑΣΘ πόσο αξιόπιστο είναι για μπούφους σαν εμένα; :hehe:
(Ξέρω ότι έχει στύλους στις στάσεις που γράφει τι ώρα έρχεται και ποιο λεωφορείο απλά θέλω και κάτι πιο "προσβάσιμο":P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Τώρα που είπατε για λεωφορεία το app του ΟΑΣΘ πόσο αξιόπιστο είναι για μπούφους σαν εμένα; :hehe:
(Ξέρω ότι έχει στύλους στις στάσεις που γράφει τι ώρα έρχεται και ποιο λεωφορείο απλά θέλω και κάτι πιο "προσβάσιμο":P)

Τις ίδιες ακριβώς ώρες με τους στύλους λέει και δουλεύει και σε στάσεις που δεν έχουν στύλους.
Εγώ το χρησιμοποιώ καθημερινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τις ίδιες ακριβώς ώρες με τους στύλους λέει και δουλεύει και σε στάσεις που δεν έχουν στύλους.
Εγώ το χρησιμοποιώ καθημερινά.
Ευχαριστώ ειλικρινά γιατί τα'χω βρει λίγο μπαστούνια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ευχαριστώ ειλικρινά γιατί τα'χω βρει λίγο μπαστούνια.:D

Ειλκρινά, δεν χρειάζεται άγχος. Μπορεί να έχουμε μόνο λεωφορεία στην Θεσσαλονίκη, αλλά είναι αρκετά καλά οργανωμένο ώστε αν δεν θες να ρωτάς κάθε 2 στάσεις να μπορείς να βρεις τα πάντα μόνη σου στο site ή την εφαρμογή. Θα εξοικειωθείς πολύ γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ευχαριστώ ειλικρινά γιατί τα'χω βρει λίγο μπαστούνια.:D

Ειλκρινά, δεν χρειάζεται άγχος. Μπορεί να έχουμε μόνο λεωφορεία στην Θεσσαλονίκη, αλλά είναι αρκετά καλά οργανωμένο ώστε αν δεν θες να ρωτάς κάθε 2 στάσεις να μπορείς να βρεις τα πάντα μόνη σου στο site ή την εφαρμογή. Θα εξοικειωθείς πολύ γρήγορα.

Μια, άντε δύο βδομάδες είναι μέχρι να εξοικειωθείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katsaridi

Νεοφερμένος

Η Katsaridi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Οι 40 εκκλησιες τι λενε σαν περιοχη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim1997

Νεοφερμένος

Ο jim1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
υπαρχει καποιος που μπορει να με βοηθησει για σπιτι στην θεσσαλονικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top