mitsip

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
και τα ιλισσια βολευουν...εγω που θα μαι φιλοσοφικη θα με βολευει πολυ!!και ακουω οτι ειναιμ ωραια περιοχη...ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
και τα ιλισσια βολευουν...εγω που θα μαι φιλοσοφικη θα με βολευει πολυ!!και ακουω οτι ειναιμ ωραια περιοχη...ισχυει?
δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο.ασε που εχει και ενα σωρο ανηφορεσ.αλλα σημασια εχει που ειναι κοντα στο πανεπιστημιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Εγώ λόγω της σχολής θα ήθελα μια γκαρσονιέρα ή στην Γλυφάδα ή στην Βούλα,Βουλιαγμένη,Βάρη ή στις γύρω περιοχές.Προτειμώ Γλυφάδα.Αν γνωρίζετε πείτε μου τιμές.Από πόσο ξεκινάνε και που φτάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εγώ λόγω της σχολής θα ήθελα μια γκαρσονιέρα ή στην Γλυφάδα ή στην Βούλα,Βουλιαγμένη,Βάρη ή στις γύρω περιοχές.Προτειμώ Γλυφάδα.Αν γνωρίζετε πείτε μου τιμές.Από πόσο ξεκινάνε και που φτάνουν.

Πολύ ακριβές περιοχές...Κοίτα προς Άγιο Δημήτριο, που σας αφήνει το πούλμαν (Ευελπίδων δεν θα είσαι; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Πολύ ακριβές περιοχές...Κοίτα προς Άγιο Δημήτριο, που σας αφήνει το πούλμαν (Ευελπίδων δεν θα είσαι; )

Ναι Ευελπίδων :D.Όταν είχα πάει για τις προκαταρκτηκές εξετάσεις μου είχαν αρέσει πολύ αυτές οι περιοχές και επειδή χάθηκα 2-3 φορές,τις περπάτησα,στα σοκάκια και στις γειτονιές και ενθουσιάστηκα.Σε σχέση με το κέντρο,παράδεισος!!!!
Χαλάλι αν σπρώξω και λίγα χρήματα παραπάνω,αλλά δεν εχω ιδέα από πόσο ξεκινάνε οι τιμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν ξέρω τιμές αλλά μπορείς να δεις και Ελληνικό, μπορείς να δεις και Αργυρούπολη, μπορείς να δεις και Άνω Γλυφάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Εγώ λόγω της σχολής θα ήθελα μια γκαρσονιέρα ή στην Γλυφάδα ή στην Βούλα,Βουλιαγμένη,Βάρη ή στις γύρω περιοχές.Προτειμώ Γλυφάδα.Αν γνωρίζετε πείτε μου τιμές.Από πόσο ξεκινάνε και που φτάνουν.
μηπως θες και εκαλη? κοιτα θα βρεις εκει με 200-250 μια γκαρσονιερα και αν μενεις με κανα φιλο κιωλας γιατι ειπες πως θες για ευελπιδων τσαμπε θα σου ερθει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
μηπως θες και εκαλη? κοιτα θα βρεις εκει με 200-250 μια γκαρσονιερα και αν μενεις με κανα φιλο κιωλας γιατι ειπες πως θες για ευελπιδων τσαμπε θα σου ερθει..

Θέλει σε αυτές τις περιοχές γιατί είναι κοντά στη σχολή! :) Λογικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
μηπως θες και εκαλη? κοιτα θα βρεις εκει με 200-250 μια γκαρσονιερα και αν μενεις με κανα φιλο κιωλας γιατι ειπες πως θες για ευελπιδων τσαμπε θα σου ερθει..

Κέντρο-Βάρη το είχα κάνει 1μιση ώρα οπότε δεν με βολεύει πολύ.Οι έξοδοι απ'την σχολή δεν θα είναι πάντοτε μεγάλης διάρκειας οπότε δεν θέλω να σπαταλάω τον χρόνο μου σε λεωφορεία και μετρό.Απ'την άλλη η σχολή θα μας χορηγεί γύρω στα 150 ευρώ μηνιαίως οπότε θα μπορώ να βρω και σχετικά πιο ακριβό σπιτάκι,με την βοήθεια των δικών μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
οκ φιλε,ευχαριστω..

Μερικές πληροφορίες: το πάσο για το μετρό ειναι 23 μηνιαίως (αναμένετσι να ανέβει 1 ιανουαρίου) το μετρό τα πρωινά είναι γεμάτο,και απο οκτώβριο μέχρι χρηστούγεννα ειναι οι απεργίες...
Οποτε λέω τα ίδια με το παιδί πιο πάνω να αποφύγεις ΜΜΜ...απο τη στιγμή που θα μπείς στο λεωφορείο θα πάς πολυ γρήγορα στο προορισμο σου,το πρόβλημα ειναι πως θα αργήσει το λεωφορείο! :P τα καλύτερα μέρη στη περίπτωση σου είναι άνω καισαριανή,ζωγράφου...μετα κάτω καισ.,παγκράτι το οποίο ειναι κοντά με το κέντρο επίσεις δεν ειναι gheto αλλα επειδή εχει καφετέριες εχει και λιγο κακο κόσμο τύπου "τι κοιτας?"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Μερικές πληροφορίες: το πάσο για το μετρό ειναι 23 μηνιαίως (αναμένετσι να ανέβει 1 ιανουαρίου) το μετρό τα πρωινά είναι γεμάτο,και απο οκτώβριο μέχρι χρηστούγεννα ειναι οι απεργίες...
Οποτε λέω τα ίδια με το παιδί πιο πάνω να αποφύγεις ΜΜΜ...απο τη στιγμή που θα μπείς στο λεωφορείο θα πάς πολυ γρήγορα στο προορισμο σου,το πρόβλημα ειναι πως θα αργήσει το λεωφορείο! :P τα καλύτερα μέρη στη περίπτωση σου είναι άνω καισαριανή,ζωγράφου...μετα κάτω καισ.,παγκράτι το οποίο ειναι κοντά με το κέντρο επίσεις δεν ειναι gheto αλλα επειδή εχει καφετέριες εχει και λιγο κακο κόσμο τύπου "τι κοιτας?"...
Ναι για πάρε το 608 για να πας Πολυτεχνείο που πάει πίσω από το Χίλτον μέσα στην κίνσηση και βλέπουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ναι για πάρε το 608 για να πας Πολυτεχνείο που πάει πίσω από το Χίλτον μέσα στην κίνσηση και βλέπουμε :P

Έχω μπεί μέσα στο 608 πρωί. Γεμάτο και ένιωσα πολλά χέρια πάνω μου...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
για περιστερι εχει ακουσει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
καλη περιοχη? Φθηνη περιοχη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
καλη περιοχη? Φθηνη περιοχη?

Aπο τιμες δεν ξερω γιατι δεν το χω ψαξει κιολας......παντως ειναι πολυ καλη περιοχη(ωραια παρκα , πρασινο , καφετεριες κτλ.) , εχει μετρο στον Αγ.Αντωνη και γενικα εχουν πολυ καλο δημο απ'οτι εχω καταλαβει(-δημαρχο?).....πρωτοβουλιες του δημου κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Ναι για πάρε το 608 για να πας Πολυτεχνείο που πάει πίσω από το Χίλτον μέσα στην κίνσηση και βλέπουμε :P

Όποιος δεν έχει πάρει 250 καθημερινή σε ώρα αιχμής δεν ξέρει τι θα πει κoνσερβοποίηση .-

**εδώ πολλοί για να προλάβουν θέση να κάτσουν πάνε 3 στάσεις πιο πριν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μήπως υπερβάλλετε λίγο για το μετρό...;
Μια χαρά είναι το μετρό, το καλύτερο μέσο.

Επίσης, θέμα απεργιών και εξεταστικής...Όσο έχει πάρει στο μάτι μου, αν έχουν όλα τα ΜΜΜ απεργία, οι εξεταστικές αναβάλλονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Τ μετρό καλό ειναι..και γρηγορα παει στο προορισμό,και εχει καθε 3-5 λεπτά...αλλα συγκεκριμένες ώρες είναι φουλ..γενικά κλο ειναι να μένει σε μέρη που να μην εχει ανάγκη μμμ ωστε το βράδυ που δε θα εχει με τι να μετακινείται να περνει το πεζό 2...:P
Στο περιστέρι θα πήγενα αν πήγενα στα τει στο αιγάλαιο...αλλιως όχι...λόγο του οτι λίγο πιο πάνω που ειναι τα λιόσια,δε μένει πολυ ωραίος κόσμος...συγκεκριμένα στα ανω λιόσια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top