Γενικό -  Σημειώσεις στα μαθήματα

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Μα εδώ μέσα έχει πολλές σημειώσεις...
Το' ψαξες καλά?

Ότι βρίσκω, το βάζω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ira28630

Νεοφερμένος

Η ira28630 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρλόβασι (Σάμος). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
μπες στο www.praxisgroup.gr έχει πολλές κ λογοτεχνία κ ιστορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κουνελι

Νεοφερμένος

Η γιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

ΜΑΡΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας!
Με λενε Μαρία κ εδωσα πανελληνιες το 2007. Τοτε καλως ή κακως δεν ειχα συνειδητοποιησει τη δυσκολία των καιρων μας απο αποψη εργασιας κ επαγγελματικης αποκαταστασης κ ετσι δεν στρωθηκα στο διαβασμα σταματησα κ το φροντιστηριο με διαφορες δικαιολογιες προτιμωντας να τεμπελιαζω. Σημερα σχεδων 3χρονια μετα απο την φοιτηση μου στην 3η λυκειου κ περνωντας διαφορες φασεις προσπαθωντας να μαθω τον εαυτο μου κ το τι πραγματικα μου ταιριαζει βρισκομαι στη Θεσσαλονικη ακολουθωντας ενα απο τα ''ονειρα'' μου. Χθες το βραδυ ομως συνειδητοποιησα πως αυτο μου το ονειρο δεν ταιριαζει σε μενα κ πως δεν νιωθω ευτυχισμενη ακολουθωντας το. Ετσι ξερωντας πως θα με βασανιζει σε ολη μου τι ζωη ενα αν . . .δηλαδη θα σκεφτομαι παντα πως θα ειχε δρομολογηθει η ζωη μου αν ειχα προσπαθησει πραγματικα να περασω στο Πανεπιστημειο, αποφασισα να δωσω πανελληνιες! Το προβλημα μου ειναι πως τα βιβλια μου, τις σημειωσεις μου,τα βοηθηματα μου τα εχω ολα στην πολη καταγωγης μου κ δεν εχω τη δυνατοτητα να τα παρω αμεσα! Ετσι θα ηθελα πολυ να ζητησω απο καποιον που μενει θεσ/νικη να μου δωσει υλικο για να ξεκινησω το διαβασμα μου μεχρι τα χριστουγεννα π θα παω στο πατρικο μου.. Ακομα να μου συστησει καποιος ενα φτηνο φροντιστηριο εδω στη θεσ/νικη (ρωτησα σε 2-3 γνωστα της πολης κ ειναι πανακριβα!) Ή αν εχει καποιος να μ συστησει καποιον φιλολογο για να κανω ιδιαιτερα στο αγνωστο ή κ σε αλλα μαθηματα(Αναλογα την τιμη)
Ευχαριστω πολυ οποιον ενδιαφερθει να με βοηθησει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zinala

Νεοφερμένος

Η Μαρίζα ( Άννα Μαρία) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εχω καποια βιβλια διπλα απο θεωριτικη -κι εγω θεωριτικη ειμαι- και θα μπορουσα καλλιστα να περασω καποιες ωρες μαζι σου για να σε βοηθησω με οτι θες.για λεπομερειες στειλε μου μηνυμα μην τα λεμε απο εδω..

παντως εχω υπερβολικα πολυ υλικο!!! και δεν παω φροντιστηριο!!!:)
-----------------------------------------
ξεχασα να σου πω οτι μ αρεσει παααααρα πολυ να βοηθαωω ανθρωπους και ειδικα με το σχολειο!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elina eli

Νεοφερμένος

Η elina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Γεια σας!
Με λενε Μαρία κ εδωσα πανελληνιες το 2007. Τοτε καλως ή κακως δεν ειχα συνειδητοποιησει τη δυσκολία των καιρων μας απο αποψη εργασιας κ επαγγελματικης αποκαταστασης κ ετσι δεν στρωθηκα στο διαβασμα σταματησα κ το φροντιστηριο με διαφορες δικαιολογιες προτιμωντας να τεμπελιαζω. Σημερα σχεδων 3χρονια μετα απο την φοιτηση μου στην 3η λυκειου κ περνωντας διαφορες φασεις προσπαθωντας να μαθω τον εαυτο μου κ το τι πραγματικα μου ταιριαζει βρισκομαι στη Θεσσαλονικη ακολουθωντας ενα απο τα ''ονειρα'' μου. Χθες το βραδυ ομως συνειδητοποιησα πως αυτο μου το ονειρο δεν ταιριαζει σε μενα κ πως δεν νιωθω ευτυχισμενη ακολουθωντας το. Ετσι ξερωντας πως θα με βασανιζει σε ολη μου τι ζωη ενα αν . . .δηλαδη θα σκεφτομαι παντα πως θα ειχε δρομολογηθει η ζωη μου αν ειχα προσπαθησει πραγματικα να περασω στο Πανεπιστημειο, αποφασισα να δωσω πανελληνιες! Το προβλημα μου ειναι πως τα βιβλια μου, τις σημειωσεις μου,τα βοηθηματα μου τα εχω ολα στην πολη καταγωγης μου κ δεν εχω τη δυνατοτητα να τα παρω αμεσα! Ετσι θα ηθελα πολυ να ζητησω απο καποιον που μενει θεσ/νικη να μου δωσει υλικο για να ξεκινησω το διαβασμα μου μεχρι τα χριστουγεννα π θα παω στο πατρικο μου.. Ακομα να μου συστησει καποιος ενα φτηνο φροντιστηριο εδω στη θεσ/νικη (ρωτησα σε 2-3 γνωστα της πολης κ ειναι πανακριβα!) Ή αν εχει καποιος να μ συστησει καποιον φιλολογο για να κανω ιδιαιτερα στο αγνωστο ή κ σε αλλα μαθηματα(Αναλογα την τιμη)
Ευχαριστω πολυ οποιον ενδιαφερθει να με βοηθησει! :)
σου εστειλα μυνημα δες το!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zinala

Νεοφερμένος

Η Μαρίζα ( Άννα Μαρία) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

elina eli

Νεοφερμένος

Η elina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

cats

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
κ εγω μια απο τα ιδια ξαναδεινω:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geoka

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ρίξε μια ματιά στο blog: https://kaitsas.blogspot.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vakourt

Νεοφερμένος

Η vakourt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ να κατεβάσω τα βιβλία των καθηγητών; Δεν μου τα ανοίγει καθόλου και χρειάζομαι επειγόντως σημειώσεις γ λυκείου θεωρητικής κατεύθυνσης . Έχει κανείς τίποτα υπόψη του ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
παιδια επειδη δεν θα κανω φροντ. στην εκθεση αν εχει καποιος ηλεκτρονικο υλικο ας μου στειλει π.μ.
ευχαριστω πολυ!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
οποιος εχει ηλεκτρονικο υλικο σε αρχαια και λατινικα η σε οποιοδηποτε αλλο μαθημα ας μου στειλει π.μ.
τωρα θα παω τριτη λυκειου και θελω να αρχισω προετοιμασια απο το καλοκαιρι!!
ευχαριστωω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top