Σημειώσεις από φωτοτυπάδικα

LDM

Νεοφερμένος

Ο LDM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ξερετε σε ποια βιβλιοπωλεια πουλανε σημειωσεις για τα μαθηματα του πανεπιστημιου και να ειναι κοντα στην καμαρα της θεσσνικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πρώτη φορά το ακούω τα βιβλιοπωλεία να έχουν σημειώσεις.
Σημειώσεις παίρνεις από κόμματα, συμφοιτητή ή από καθηγητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Nαι φιλε εγω ξέρω,αλλα νομίζω οτι δεν ειναι και τοσο σωστο να σ πω απο εδω..1ον γιατι σου κανω κακο αφου λουφαρεις ουσιαστικα και 2ον γιατι σιγα μην κανουμε και διαφημιση σε κατι τετοιου ειδους μαγαζακια που μες στην αναγκη εκμεταλλεύονται τον καθε λογής και σχολης φοιτητη..Εκτος αν μιλας για σημειώσεις που ουσιαστικά χρησιμοιποιούνται και ως βιβλία που σας προτείνει ο καθηγητης και τοτε ρωτας εκείνον..!!!! ελπιζω να σε κατατόπισα ολιγον τι ,!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:eek:
Ισχύει δηλαδή;
Δεν είχα ιδέα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Στην Μελενίκου υπάρχουν φωτοτυπάδικα που πουλάνε σημειώσεις, παλιά θέματα, sos, επιτομές. Σε κάποιες περιπτώσεις παίρνουμε και βιβλίο από φωτοτυπάδικο (π.χ. στο επιλεγόμενο των γερμανικών στην Ιατρική). Επίσης υπάρχουν βιβλιοπωλεία όπου μπορείς να βρεις βιβλιαράκια που παρουσιάζουν συνοπτικά την ύλη κάποιου μαθήματος. Όμως το τι ακριβώς θα υπάρχει διαθέσιμο εξαρτάται από την σχολή που είσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

partblah1990

Νεοφερμένος

Ο partblah1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ξέρετε αν υπάρχουν φωτοτυπάδικα που να αγοράζουν φοιτητικές σημειώσεις και θέματα εξετάσεων..ενδιαφέρομαι αποκλειστικά για θεσσαλονίκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ξέρετε αν υπάρχουν φωτοτυπάδικα που να αγοράζουν φοιτητικές σημειώσεις και θέματα εξετάσεων..ενδιαφέρομαι αποκλειστικά για θεσσαλονίκη

οπως σε ειπε και η απο πανω κοντα στην καμαρα οπως θες ειναι η μελενικου γεματη φωτοτυπαδικα και σημειωσεις απο ολες τι σχολες του απθ και του παμακ

Ξέρετε αν υπάρχουν φωτοτυπάδικα που να αγοράζουν φοιτητικές σημειώσεις και θέματα εξετάσεων..ενδιαφέρομαι αποκλειστικά για θεσσαλονίκη

Τωρα αμα θες κατι πιο επαγγελματικο θα πας στο μαυρο γατο ειναι υπογειο και εκει θα βρεις και φετινα θεματα που θα πεσουν στην σχολη σου θα πεις πως σε εστειλε ο Σιμος ο Ουνταμπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

partblah1990

Νεοφερμένος

Ο partblah1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
φίλε δεν καταλαβες τι γράφω...δεν θέλω να αγοράσω σημειώσεις ..θέλω να πουλήσω τις δικές μου να βγάλω κανά χαρτζιλίκι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
φίλε δεν καταλαβες τι γράφω...δεν θέλω να αγοράσω σημειώσεις ..θέλω να πουλήσω τις δικές μου να βγάλω κανά χαρτζιλίκι.....

ωχ τωρα το ειδα απο ταχυτητα διαβαζα αγορασω
δεν εχω ιδεα αν ειχα θα πουλουσα και εγω αυτες που παιρνω απο συμφοιτητες μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
φίλε δεν καταλαβες τι γράφω...δεν θέλω να αγοράσω σημειώσεις ..θέλω να πουλήσω τις δικές μου να βγάλω κανά χαρτζιλίκι.....
σε ποια σχολή είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζει κανείς στο πόσο κυμαίνεται η τιμή τους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζει κανείς στο πόσο κυμαίνεται η τιμή τους;

Δεν εχει νοημα να παρεις απο εκει ποτε δεν ειναι καλες προτιμα παραταξεων που ειναι ολοκληρωμενες και σιγουρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δεν εχει νοημα να παρεις απο εκει ποτε δεν ειναι καλες προτιμα παραταξεων που ειναι ολοκληρωμενες και σιγουρες

Δε θέλω να αγοράσω, απλά για την ιστορία ρωτάω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Δεν εχει νοημα να παρεις απο εκει ποτε δεν ειναι καλες προτιμα παραταξεων που ειναι ολοκληρωμενες και σιγουρες
lol πιο χάλια σημειώσεις δεν υπάρχουν, από όλες τις απόψεις. Προτιμώ να διαβάσω τις δικές μου παρά να πάρω σημειώσεις από παρατάξεις. Οι καλύτερες σημειώσεις, γενικά, είναι των μεγαλύτερων φοιτητών και καλό είναι να χρησιμοποιούνται μόνο ως επανάληψη, γιατί με το πέρασμα των χρόνων αλλάζουν οι καθηγητές, η ύλη, τα θέματα. Μπορεί να βρεθείς προ εκπλήξεως αν στηριχτείς μόνο σε σημειώσεις άλλων.

on: Υπάρχουν συγκεκριμένα φωτοτυπάδικα που έχουν σημειώσεις για πολλά από τα μαθήματα της σχολής. Εγώ, όπως είπα, χρησιμοποιώ αυτές τις σημειώσεις ως επανάληψη γιατί έχουν συγκεντρωμένη τη θεωρία και για να δω κανένα παλιό θέμα. Το κόστος εξαρτάται από τον όγκο των σημειώσεων. Αυτές που έχω δει κυμαίνονται από 5 έως 15 ευρώ, αλλά είναι ολοκληρωμένες και καλά δουλεμένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ειναι βλακεια να κρεμεσαι απο τις παραταξεις και τα φωτοτυπικαδικα για σημειωσεις.
καλύτερα να κρατάς δικές σου ή να συνεργάζεσαι με συμφοιτητες σου. εμείς στο εμπ έχουμε και ενα φορουμ (e-polytexneio.gr) και ανεβαίνει πολύ υλικό, οπότε ούτε στην ανάγκη απο τα κοματοσκυλα πέφτουμε, ούτε δίνουμε ένα σωρό λεφτά σε αμφιβόλου ποιότητας σημειωσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
ειναι βλακεια να κρεμεσαι απο τις παραταξεις και τα φωτοτυπικαδικα για σημειωσεις.
καλύτερα να κρατάς δικές σου ή να συνεργάζεσαι με συμφοιτητες σου. εμείς στο εμπ έχουμε και ενα φορουμ (e-polytexneio.gr) και ανεβαίνει πολύ υλικό, οπότε ούτε στην ανάγκη απο τα κοματοσκυλα πέφτουμε, ούτε δίνουμε ένα σωρό λεφτά σε αμφιβόλου ποιότητας σημειωσεις...

Eνταξει και σε εμας υπαρχει σελιδα με σημειωσεις και θεματα frapogalo.gr αλλα εγω παιρνω και σημειωσεις παραταξης γιατι οι δικες μου ποτε δεν ειναι ολοκληρωμενες ουτε οι καλυτερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Eνταξει και σε εμας υπαρχει σελιδα με σημειωσεις και θεματα frapogalo.gr αλλα εγω παιρνω και σημειωσεις παραταξης γιατι οι δικες μου ποτε δεν ειναι ολοκληρωμενες ουτε οι καλυτερες.

Γιατί δηλαδή οι σημειώσεις των κομματικών να είναι ολοκληρωμένες και καλύτερες?:hmm: Εμένα πάντως με τα ΣΟΣ/συμπυκνωμένες σημειώσεις που μοιράζουν στις παρατάξεις παραλίγο να με κάψουν στη Βιολογία:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isabella

Νεοφερμένος

Η isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εχει κανεις ιδεα πως πουλαμε πανεπιστημιακες σημειωσεις???!!!:P
γιατι κι εγω για κανα χαρτζιλικι ενδιαφερομαι...
δηλαδη πας και λες "εχω και σημειωσεις-θες"?
το θεμα ειναι οτι,αφου σου ζητανε και συμφοιτητες,γιατι να μην τους στειλεις κατευθειαν στο βιβλιοπωλειο,αντι να μοιραζεις τα τετραδια δεξια κι αριστερα?(και το λεω γιατι,την πρωτη φορα που τα δωσα, μου ηρθαν πισω μπανιαρισμενα σε γαλλικο καφε,οχι τιποτα αλλο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
εχει κανεις ιδεα πως πουλαμε πανεπιστημιακες σημειωσεις???!!!:P
γιατι κι εγω για κανα χαρτζιλικι ενδιαφερομαι...
δηλαδη πας και λες "εχω και σημειωσεις-θες"?
το θεμα ειναι οτι,αφου σου ζητανε και συμφοιτητες,γιατι να μην τους στειλεις κατευθειαν στο βιβλιοπωλειο,αντι να μοιραζεις τα τετραδια δεξια κι αριστερα?(και το λεω γιατι,την πρωτη φορα που τα δωσα, μου ηρθαν πισω μπανιαρισμενα σε γαλλικο καφε,οχι τιποτα αλλο!!!

Ρε κοπελια γιατι δεν περασες θεσσαλονικη να μας δινεις και εμας καμια σημειωση απειραχτες θα στις εφερνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Γιατί δηλαδή οι σημειώσεις των κομματικών να είναι ολοκληρωμένες και καλύτερες?:hmm: Εμένα πάντως με τα ΣΟΣ/συμπυκνωμένες σημειώσεις που μοιράζουν στις παρατάξεις παραλίγο να με κάψουν στη Βιολογία:/:

Ευχρωματίνη είναι η συσπειρωμένη μορφή του DNA.

Το δα σε σημειώσεις γνωστής παράταξης για βιολογία και γέλαγα σαν τρελός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top