Σε ποιο σχολείο πηγαίνατε ή πηγαίνετε;

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Grosvenor Boys High School - Durban South Africa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
Grosvenor Boys High School

αμ έτσι εξηγείται :hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
1-6 Δημοτικού, Μ.Πετράκη Βαλσαμίδου (Πειραιά)
1-3 Γυμνασίου, 9ο Λύκειο Πειραιά (Καστέλλα)
1-2 Λυκείου, 9ο Λύκειο Πειραιά (Καστέλλα)
3 Λυκείου, 1ο Λύκειο Γαλατσίου (Γκράβα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
6ο Δημοτικό Καλλιθέας
1 και 2 Γυμνασίου - 6ο Γυμνάσιο Καλλιθέας (θαλής)
3η Γυμνασίου - 1ο Κηφισιάς
Λύκειο - 3ο ΤΕΛ Aμαρουσίου (ΣΕΛΕΤΕ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Ενιαίο Λύκειο Ελληνικό (ένα και μοναδικό ενιαίο υπάρχει εκεί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
133ο Δημοτικό
60ο Γυμνάσιο
60ο Ενιαίο Λύκειο
Αθήνα

Πρωί απόγεμα ρουλζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
133ο Δημοτικό
60ο Γυμνάσιο
60ο Ενιαίο Λύκειο
Αθήνα

Πρωί απόγεμα ρουλζ
Ωπ και εγω 60ο Γυμνάσιο-Λύκειο πήγαινω....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Για φαντάσου... :P

Εγώ το τελείωσα δυο χρόνια τώρα.. και δε μου λείπει καθόλου! (εκτός από τις εκδρομές... και μερικές στιγμές παρακμής)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
5ο λύκειο αιγάλεω
8ο γυμνασιο -//-
1ο δημοτικο -//-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgost

Νεοφερμένος

Ο giorgost αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 83 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
Αναφέρετε σε ποιό σχολείο πηγαίνετε ή πηγαίνατε- πολλοί από σας μπορεί να πήγατε στο ίδιο σχολείο. :)
Στο Β΄Γυμνάσιο Λαμίας και στο Στο Γυμνάσιο Κάτω Τούμπας Θεσσαλονίκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
αμ έτσι εξηγείται :hehe::hehe::hehe::hehe:


:hmm: :hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Ωπ και εγω 60ο Γυμνάσιο-Λύκειο πήγαινω....:D

σκέψου να κάθεστε στο ίδιο θρανίο:P

πλάκα πλάκα δεν γνωρίζεστε??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
τριτο δημοτικο βουλας,
2ο γυμνασιο >>
2ο λυκειο >>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
σκέψου να κάθεστε στο ίδιο θρανίο:P

πλάκα πλάκα δεν γνωρίζεστε??:hmm:

Μπα.. είμαι γέρος εγώ, αυτός είναι κουνάβι! ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
11o, 3o, 1o Αργυρούπολης Αθήνα...
(κατά σειρά δημοιτικό, γυμνάσιο, λύκειο)

Δεν ήταν άσχημα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
4o Ενιαίο Λύκειο Κατερίνης.. Δεν νομίζω όμως να βρεθεί άλλος από Κατερίνη εδώ μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
σκέψου να κάθεστε στο ίδιο θρανίο:P

πλάκα πλάκα δεν γνωρίζεστε??:hmm:
Όχι αλλά γνώριζε τον ξάδερφό μου...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.


Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Μπα.. είμαι γέρος εγώ, αυτός είναι κουνάβι!


Πρόσεχε μην σου φάω τις ''κοτες''!!!:P:P(κοριτσια sorry για τις ''κοτες'')
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:




Πρόσεχε μην σου φάω τις ''κοτες''!!!:P:P(κοριτσια sorry για τις ''κοτες'')


μην ανησυχείς κοκκοράκι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
1 δημοτικό γυμνασιο και λυκειο Αμαρουσίου

Πανε πολλάααα χρονια απο τότε!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top