Σε ποιο μάθημα πιστέυετε οτι έχετε γράψει τον χαμηλότερο βαθμό στις εξετάσεις;

σε ποιο μαθημα πιστευετε οτι εχετε γραψει τον χαμηλοτερο βαθμο στις εξετασεις;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 15)
  • Αρχαια

    Ψήφοι: 2 13.3%
  • Μαθηματικα

    Ψήφοι: 1 6.7%
  • Φυσικη

    Ψήφοι: 3 20.0%
  • Χημεια

    Ψήφοι: 3 20.0%
  • Βιολογια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γεωγραφια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιστορια

    Ψήφοι: 1 6.7%
  • ΚΠΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οδυσσεια, Ιλιαδα, Ελενη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Θρησκευτικα

    Ψήφοι: 1 6.7%
  • Αγγλικα

    Ψήφοι: 1 6.7%
  • Γερμανικα-Γαλλικα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κειμενα

    Ψήφοι: 1 6.7%
  • Γλωσσα

    Ψήφοι: 2 13.3%

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
γεια σας παιδια!:) ποιο μαθημα δεν πηγε καλα φετος; γιατι αυτο; ;)

Ιστορια μου, ιστορια μου! Αχ ιστορια! Ε κι αυτη ακυρα θεματα εβαλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Αρχαία!Γύρω στο 17!Έχασα από τις ερμηνευτικές(δεν το σχολιάζω).
Δεν έπρεπε λέει να σταθώ μόνο στο κείμενο.Ήθελε να επεκταθώ και πέρα από αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Αρχαία!Γύρω στο 17!Έχασα από τις ερμηνευτικές(δεν το σχολιάζω).
Δεν έπρεπε λέει να σταθώ μόνο στο κείμενο.Ήθελε να επεκταθώ και πέρα από αυτό!
Aκριβως το ιδιο επαθα κι εγω και εχω γραψει γυρω στο 17 επισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Aκριβως το ιδιο επαθα κι εγω και εχω γραψει γυρω στο 17 επισης.

Κοίτα για τα Αρχαία που δε μου αρέσουν κιόλας μια χαρά είναι και το 17 αλλά είχα διαβάσει ρε γαμώτο.Από γραμματική και συντακτικό τα έγραψα σχεδόν όλα,εκτός από κάτι λεπτομερειούλες.
Αυτά που έλεγε το κείμενο και αυτά που είχα διαβάσει τα έγραψα!Τι παραπάνω ήθελε ακόμη δεν κατάλαβα!Περίμενε από εμένα λέει να είμαι πιο μεστή στις απαντήσεις μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Κοίτα για τα Αρχαία που δε μου αρέσουν κιόλας μια χαρά είναι και το 17 αλλά είχα διαβάσει ρε γαμώτο.Από γραμματική και συντακτικό τα έγραψα σχεδόν όλα,εκτός από κάτι λεπτομερειούλες.
Αυτά που έλεγε το κείμενο και αυτά που είχα διαβάσει τα έγραψα!Τι παραπάνω ήθελε ακόμη δεν κατάλαβα!Περίμενε από εμένα λέει να είμαι πιο μεστή στις απαντήσεις μου.
Καλα εμενα δεν μου αρεσουν καθολου τα αρχαια και δεν ειχα διαβασει ουτε μια ωρα ολοκληρη.Γι αυτο ειμαι και ικανοποιημενος με το 17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μάλλον στα Θρησκευτικά. Έριξα τη μία βλακεία μετά την άλλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Με μεγάλη διαφορά στη γεωμετρία. :D
Υπολογίζω λίιιγο πάνω από τη βάση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μάλλον Φυσική. Γύρω στο 17. Μια χαρά είναι ο βαθμός αλλά οκ:P
Είμαι ευχαριστημένη όμως, γιατί με τον καθηγητή που είχαμε, ο οποίος δεν εξηγούσε και έκανα μόνη μου ότι προσπάθειες μπορούσα(φροντιστήριο δεν πάω), το 17 είναι τέλειο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli-anna

Νεοφερμένος

Η elli-anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
στα αγγλικα.εχουμε μια καθηγητρια 70 χρονων και που μια ελειπε και οταν ηταν εκει δεν θυμοταν που ηματαν(ακομη δεν θυμοταν τη ωρα ειναι για να γραψει στο απουσιολογιο κ.α και ετσι χαναμε 10 λεπτα).Επιπλεον δεν εχει σπουδασει αγγλικα (εχει παρακολουθησει καποιο σεμιναριο)αλλα γαλλικα και η προφορα της ειναι για γελια(δεν καταλαβαινεις τι λεει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Μαθηματικα, δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες περι του ακριβούς βαθμού γιατι ορισμένοι εδω μεσα μπορει να σοκαριστούν τα μάλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
μαθηματικά,αγγλικά (ναι :( )
γενικά ΣΚΑΤΑ ολα στις εξετάσεις της πρώτης:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εμένα το χαμηλότερό μου πέρυσι ήταν το 19,2 στην Φυσική και στην Έκθεση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top