Σε ποιο μάθημα βαριέστε;

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Γεια χαρά παιδιά, είμαι καινούριος εδώ. Μόλις τώρα έκανα τον λογαριασμό και δεν φαίνεται καθόλου άσχημο! Ήθελα να απαντήσω σε αυτό το θέμα. Επίσης, φέτος είναι η πρώτη μου χρονιά στο γυμνάσιο και αυτό που βαριέμαι πιο πολύ είναι η Βιολογία.. Δε ξέρω για εσάς, αλλά έχουμε έναν "άριστο" καθηγητή.. άστα να πάνε.... :P :D

Γεια σου!Κατ'αρχην καλωσορισες και καλη αρχη στο γυμνασιο :)

Εγω φετος το μονο μαθημα που βαριεμαι ειναι η Φυσικη!Εχουμε ενα καθηγητη που δεν εχει καθολου μεταδοτηκοτητα και λεει βλακειες ολη την ωρα οποτε ητε εισαι ητε δεν εισαι στην ωρα του μαθηματος του ειναι ακριβως το ιδιο πραγμα

Οσο για τη Βιολογια που λες ειναι το αγαπημενο μου μαθημα τοσο στην Α οσο και στη Γ γυμνασιου.Απο τη μια βεβαια καταλαβαινω οτι σε μεροικους θα φαινεται βαρετο αλλα απο την αλλη σου προσφερει πολλες ενδιαφερουσες και απαρετητες γνωσεις...τουλαχιστον στο γυμνασιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Κείμενα και γλώσσα.....δεν φταίνε τα μαθήματα αλλά ο καθηγητής...Τον βαριέμαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΛΥ......έχουμε και ένα βαρβάτο 3ωρο την Τρίτη μαζί του(2ωρο γλώσσα + 1ώρα κείμενα.) στο οποίο θέλω πραγματικά να πηδήξω απο το παράθυρο.Δράμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MikeZ

Νεοφερμένος

Ο MikeZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σου!Κατ'αρχην καλωσορισες και καλη αρχη στο γυμνασιο :)

Εγω φετος το μονο μαθημα που βαριεμαι ειναι η Φυσικη!Εχουμε ενα καθηγητη που δεν εχει καθολου μεταδοτηκοτητα και λεει βλακειες ολη την ωρα οποτε ητε εισαι ητε δεν εισαι στην ωρα του μαθηματος του ειναι ακριβως το ιδιο πραγμα

Οσο για τη Βιολογια που λες ειναι το αγαπημενο μου μαθημα τοσο στην Α οσο και στη Γ γυμνασιου.Απο τη μια βεβαια καταλαβαινω οτι σε μεροικους θα φαινεται βαρετο αλλα απο την αλλη σου προσφερει πολλες ενδιαφερουσες και απαρετητες γνωσεις...τουλαχιστον στο γυμνασιο :)



Σε καταλαβαίνω.. και εμένα μ'αρέσει η Βιολογία (σαν μάθημα) αλλά ο τύπος που μας διδάσκει είναι ο χειρότερος που μπορείς να φανταστείς. Τα λέει γρήγορα, μπερδεμένα και μας λέει συνεχώς τα ίδια. Αυτό μπορεί στην αρχή να σου φανεί καλό, αλλά όταν σου λέει την πρώτη φορά για τα μόρια, ενδιαφέρεσαι. Αλλά μέχρι τώρα τα Χριστούγεννα δεν έχει σταματήσει να μας λέει τίποτα άλλο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ξένια & Λούνα:D

Νεοφερμένος

Η Ξένια:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
στην γεωγραφία:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mair_97

Νεοφερμένος

Η mair_97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κείμενα.. αλλά ευτυχώς μαζί με την διπλανή μου χρησιμοποιούμε το chat σε χαρτί... μιλάμε χωρίς να προσέχουμε ιδιαίτερα στο μάθημα και δν ενοχλούμε και την καθηγήτρια μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iron deficiency

Νεοφερμένος

Η iron deficiency αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αρχαία και Οδύσσεια! Είναι τα χειρότερα μου μαθήματα και η καθηγήτρια μας είναι ότι να 'ναι.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
βαριεμαι αφορητα μαθηματικα(ο παλιοπ@@@@@ς καθηγητης φταιει) και στο project.ελεος δηλαδη με αυτο το project,3 ωρες συνεχομενες βαραω ενεσεις!!!:wall::wall::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michael99

Νεοφερμένος

Ο Michael99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αρχαία Πρ , Μαθηματικά , Λογοτεχνία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli-anna

Νεοφερμένος

Η elli-anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
στην ιστορια.....κοιμαμαι ορθια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Beat Boy

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ βαριέμαι αφάνταστα στον Επαγγελματικό Προσανατολισμό, δεν λέει τίποτα καλό η καθηγήτρια όπως και στα Θρησκευτικά όπου η κυρία μας "κοιμήζει"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizza

Νεοφερμένος

Ο Mizza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ιλιάδα έχουμε και μία κυρία που τα λέει και με πιάνει ύπνος 2 φορές έχω πάρει απουσία γιαυτό το πράγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenifc

Νεοφερμένος

Η elenifc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Φυσικη! το μαθημα ειναι μια χαρα, αλλα ο καθηγητης δεν παλευεται βαραμε ενεσεις στην ωρα του-.-
και η ιστορια ειναι καπως βαρετη φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Λατινικά!! Έλεος όμως πραγματικά... Στο λύκειο τα λάτρευα, ήταν το μάθημα μου και στο τέλος έγραψα αρκετά καλά.
Αλλά πλέον δεν υπάρχει πιο βαρετό μάθημα να κάθεσαι και να σου λέει μόνο τη μετάφραση - άντε και λίγη σύνταξη, άντε και 2-3 σχόλια- και εσύ να πρέπει να τη γράφεις!! Το έλεος όμως, να κόβεις τις φλέβες σου!!

Αν κάνω κι εγώ απλώς μια ηχογράφηση, θα φταίω εγώ ύστερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Αρχαία... Θα έκανα τα πάντα για να μην τα ξαναδώ ΠΟΤΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αντιγονη και Ιστορια. Ιδανικη ατμοσφαιρα για να κοβεις τις φλεβες σου.
Α και φετος βαριεμαι και τα αγγλικα. 17χρονων γαιδουρια να μας βαζει να ζωγραφιζουμε χαρτονακια και να κοβουμε φωτογραφιες του John Lennon σε ωραια σχηματακια λες και ειμαστε σε νηπιαγωγιο απλα δεν παλευεται! Καταντησα να εχω σιχαθει και τον Τζον εξαιτιας της... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τα θρησκευτικά και την γυμναστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης 1999

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Στην Βιολογία, γιατί λέει πολλά και με κουράζει.. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Στα περισσότερα της Γενικής Παιδείας γιάυτό ή δεν πατάω στο μάθημα ή διαβάζω για το φροντιστήριο.... (ΠΑΡΑΠΑΙΔΕΙΑ):confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
ιστορια και αρχαια! οταν εχουμε αυτα τα 2 μαθηματα βαριεμαι ναι βαριεμαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Γερμανικά. Σήμερα με το ζόρι κρατούσα τα μάτια μου ανοιχτά. Πως δεν έπεσα πάνω στο θρανίο δεν ξέρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top