Σε ποιο μάθημα βαριέστε;

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Δείτε και το ποστ μου στο θέμα για τα φιλολογικά μαθήματα....
Ο τρόπος με τον οποίο διδάσκεται η Ιστορία κατά τη γνώμη μου, την κάνει ένα άχαρο μάθημα....χωρίς να θέλω να το παίξω γνώστης της....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Δε βλέπω τι σχέση έχουν αυτά που γράφεις με αυτά που γράφω εγώ...από πότε γίναμε ξαφνικά 'γνώστες' των επιστημών μέσα από τον άχαρο τρόπο που γίνεται το μάθημα πχ. της Ιστορίας (γιατί δεν είναι μόνη της), από πότε θεωρείται ότι ξέρεις Ιστορία όταν έχεις μάθει απ' έξω αυτά και μόνο αυτά που γράφει η σελίδα τάδε? Αυτό που λέει ο Orestes ισχύει για όλα τα μαθήματα (κι ας μην ξεχνάμε ότι εδώ μιλάμε για αυτά και όχι για τις επιστήμες), δε βλέπω το λόγο να το αναφέρει (από τη στιγμή μάλιστα που δε νομίζω καν στο Λύκειο να έχουμε "καταλάβει" τη "σημασία" της).

Μα ποιος μιλησε για επιστημες.Εγω γενικα στο σχολειο αναφερομαι.Οθτε σε επιστημες ,ουτε στην Ιστορια πιο συγκεκριμενα.Ξεφυγα λιγο οντως,αλλα το γραψα ως αφορμη σε κατι που διαβασα πιο πανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ε πες το ντε :P Quote τον άλλο έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mapa

Νεοφερμένος

Ο mapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
εγω σκυλοβαριέμε στην οδύσεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinoula

Νεοφερμένος

Η kostantinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
καλά, ο πιο πολύς ύπνος πέφτει φυσικά στην Γεωγραφία...:sleep:
ο τύπος που μας κάνει είναι πολύ έως πάααααααααρα πολύ βαρετός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefiiloveyaa

Νεοφερμένος

Η stefiiloveyaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
στην λογοτεχνια...(κειμενα)!εχουμε και 2 τελευταιες ωρες την παρασκευη και μια καθηγητρια που μιλαει μιλαει και ποτε δεν σταματαει...α και στα θρησκευτικα βαριεμαι...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνΘη!!!

Νεοφερμένος

Η ΑνΘη!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
στα μαιηματικα γιατι εχουμε εναν.....αστα να πανε που και αυτος κοιμαται στο μαθημα του και δε βλεπο την ωρα να χτυπισει το γα.............το κουδουνι
-----------------------------------------
και να μην ξεχασω βαριεμαι τρομερα και στην οδθσσεια, λογοτεχνια, ιστορια γιατι αυτα τα μαθηματα μας τα κανει η ιδια καθηγητρια και μιλαει τοσο αργα σαν την.........:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 554861

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε ολα...ολα τα βαριεμαι το ιδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
βαριεμαι παρα πολυ στην ιστορια και στην ιλιαδα:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.

ΑνΘη!!!

Νεοφερμένος

Η ΑνΘη!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
στα μαθηματικα οχι βαριεμαι κοιμααι και δεν καταλαβαινει Χριστο ο ανθρωπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
πολυ ωραια ερωτηση αυτη αν και να πω την αληθεια καλυτερη θα ηταν η ρωτηση "σε ποιο μαθημα δεν βαριεστε?" που θα ειχε κ πιο συντομη απαντηση:P. Παντως εγω βαριεμαι πιο πολυ απ'ολα στα νεα!!!:sleep: :wake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
θρησκευτικα........ετοιμη να κοιμηθω ειμαι αλλα πως να κοιμηθω με τετοιο καθηγητη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popular

Νεοφερμένος

Ο popular αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μουσική...:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Θρησκευτικα,Μουσικη,Οικιακη(omg) και μαθηματικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Και Μουσική επίσης!!Ύπερ βαρετό μάθημα..Σε τι θα χρειαστεί;;Όποιος θέλει πάει σε ΩΔΕΙΟ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Και Μουσική επίσης!!Ύπερ βαρετό μάθημα..Σε τι θα χρειαστεί;;Όποιος θέλει πάει σε ΩΔΕΙΟ!!

Μακάρι να τα άκουγαν και στο ΥΠΕΠΘ αυτά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Και Μουσική επίσης!!Ύπερ βαρετό μάθημα..Σε τι θα χρειαστεί;;Όποιος θέλει πάει σε ΩΔΕΙΟ!!

Ναι αλλά μήπως να έπαιρνε το ερέθισμα από το σχολείο???


Τώρα στο Πανεπιστήμιο βαριέμαι ελεεινά τη Βοτανική.:(
Πάντως όταν ήμουν σχολείο έκοβα φλέβα στην Ιστορία, Κοινωνιολογία, Δίκαιο, Οικιακή Οικονομία και τρίτη Λυκείου κοντεψα να αφήσω τα κοκκαλα μου σε κάποια μαθήματα Έκθεσης ,αν και είχαμε γαμάτη καθηγήτρια,επειδή είχαμε τριώρο έκθεσης (αντί του κανονικού διώρου-μας έκοβε μια ώρα από τη λογοτεχνιά:() !:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia94

Νεοφερμένος

Η Georgia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
τα αρχαια κ την ιστορια..:s:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
δε νομιζω πως δν εχω βαρεθει ή πως δε θα βαρεθω καποια στιγμη σε καποιο μαθημα οχι παντα μερικες φορες ειδικα τις τελευταιες ωρες εκτος κι αν ειναι κανενα μαθημα που μ' αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top