Σε ποια σχολή στοχεύετε;

Πόσα μόρια έχετε βάλει στόχο να βγάλετε όσοι δίνετε το 2010;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 10000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14000-15500

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15500-17000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17000-18000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18000-19000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 19000+

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
στις σχολές που θα αντιστοιχούν στο 3ο θα έχεις τα μαθήματα βαρύτητας χημεία,βιολογία...στο άλλο πεδίο μαθηματικά και φυσική...με λίγα λόγια......διαφορετικό πεδίο->διαφορετικά μόρια(ακόμα και με τους ίδιους βαθμούσ από τον ίδιο μαθητή)



ναι αναλογως ομως αν θες περισσοτερο μια σχολη απο 4ο πεδιο θα εχεις ως στοχο να γραψεις καλυτερα φυσικη και μαθηματικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
δηλαδη αν παω θετικη και παρω το 3ο και το 4ο πεδίο θα πρέπει να δώσω βαρύτητα και στα Μαθηματικά και στην Φυσική,Χημεία και Βιολογία?

Ωστόσο, πρέπει να σκεφτείς ότι αν δεν γράψεις καλά μαθηματικά-Φυσική έχεις τα Βιολογία-Χημεία που μπορεί να σε σώσουν (όπως έγινε με μένα φέτος), ενώ στην τεχνολογική αν δεν γράψεις καλά Μαθηματικά ή Φυσική....απλά χάθηκες!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
:Pδεν παω τεχνολογικη !λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Αν και δεν ειμαι Γ ακόμη, θέλω να περάσω ΗΜΜΥ η Πολιτικων Μηχανικων η Φαρμακευτικη στη Θεσσαλονικη και γι' αυτο θα ζοριστω πολυ (φέτος έφτασαν στα ουρανια οι βασεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
W8 on the line boy...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
εγω θελω να περασω παιδαγωγικο..!! να ρωτησωκατι? ειναι λιγο οφ βεβαια..
πως μπορεις να δημιουργησεις δημοψηφισμα σε ενα τοπικ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Άντε παιδιά, τώρα αφήνουμε τη σκυτάλη στους τελειόφοιτους του Λυκείου. Για εμάς τέλειωσε η αγωνία. Καλή επιτυχία σε όλους και συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasap2323

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας! Eγω σημερα γραφτηκα στο ischool! Ειμαι φετος γ λυκειου αλλα δεν εχω αποφασισει ακομη τι θελω να περασω...Παντως το σκεφτομαι σοβαρα για μαθηματικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
εγω θελω να περασω παιδαγωγικο..!! να ρωτησωκατι? ειναι λιγο οφ βεβαια..
πως μπορεις να δημιουργησεις δημοψηφισμα σε ενα τοπικ??
όταν ανοίξεις κανούριο θέμα υπάρχει κάτω τέτοια επιλογή. Νομίζω όμως ότι πρέπει να έχεις και 150 μηνύματα
Ρώτα κι εδώ αν θες https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=

Ontopic: Άντε, τώρα αφήνουμε στη γενιά 2009-2010 πανελλαδικών να λεει τα όνειρά της σε αυτό το θέμα. Εμείς αισίως τελειώσαμε-εντάξει το έγραψα εκατό φορές, αλλά τι να κάνουμε, χαίρομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ontopic: Άντε, τώρα αφήνουμε στη γενιά 2009-2010 πανελλαδικών να λεει τα όνειρά της σε αυτό το θέμα. Εμείς αισίως τελειώσαμε-εντάξει το έγραψα εκατό φορές, αλλά τι να κάνουμε, χαίρομαι...
Έξω, οι γέροι, απ' την παράγκα! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Δίνω φέτος, στοχεύω για ικάρων μηχανικών(ΣΜΑ). Είναι βέβαια λιγάκι στα ύψη η βάση (19187) αλλα τι να κάνουμε... Ο Θεός βοηθός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΕΜΠ :yeah:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
καλή επιτυχία παιδιά! Βάλτε τους στόχους σας, παλέψτε και όλα θα πάνε όπως τα θέλετε...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Invie

Νεοφερμένος

Η Invie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ο στοχος μου ειναι η Νομικη Αθηνας...αντε να δουμε:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
18000-19000. Γενικα I'll do my best, οσα πιο πολλα τοσο το καλυτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
18000-19000. Γενικα I'll do my best, οσα πιο πολλα τοσο το καλυτερο.
Και για που με το καλο το βλεπεις Ρανια μας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ειμαι αναμεσα σε πληροφορικη ΠΑ.ΠΕΙ. και ΑΣΟΕΕ. Και Καποδιστριακου. Απο κατι ερευνες που ειχα διαβασε και βλεποντας προγραμμα σπουδων μαλλον τεινω προς του παπακιου. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ειμαι αναμεσα σε πληροφορικη ΠΑ.ΠΕΙ. και ΑΣΟΕΕ. Και Καποδιστριακου. Απο κατι ερευνες που ειχα διαβασε και βλεποντας προγραμμα σπουδων μαλλον τεινω προς του παπακιου. :p
Α, μια χαρα σε βρισκω:D:D!! Στο παπει περασε φετος ενας φιλος μου, αλλα στο ΔΕΣ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallas

Νεοφερμένος

Ο Kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Πληροφορική στο Α.Π.Θ(αν και με κόβω για ΤΕΙ αλλα δεν με ενοχλεί καθόλου )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Θελω Γεωλογια στη Πατρα!!!Αν βγαλω γυρω στα 13000-13μιση μορια πιστευετε θα ειμαι μεσα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top