Σε ποια σχολή στοχεύετε;

Πόσα μόρια έχετε βάλει στόχο να βγάλετε όσοι δίνετε το 2010;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 10000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14000-15500

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15500-17000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17000-18000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18000-19000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 19000+

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
16.4 φυσική...αυτά είναι
Δεν ειναι δα και κανενας ψηλος βαθμος.
Μα για τη σχολή που θέλω τέτοιοι βαθμοί είναι απαραίτητοι. Πάντως μέχρι στιγμής στα Μαθηματικά (Κατ.+Γεν.Π.) και στη Φυσική, έχω γράψει μόνο 100άρια.:iagree:

Καλά, στην Έκθεση και στο ΑΟΔΕ είμαι μέτριος προς κακός...:(
Ε καλα το ΑΟΔΕ παπαγαλια ειναι:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μα για τη σχολή που θέλω τέτοιοι βαθμοί είναι απαραίτητοι. Πάντως μέχρι στιγμής στα Μαθηματικά (Κατ.+Γεν.Π.) και στη Φυσική, έχω γράψει μόνο 100άρια.:iagree:

Καλά, στην Έκθεση και στο ΑΟΔΕ είμαι μέτριος προς κακός...:(
Εμενα το ρεκορ μου στα Μαθηματικα κατ. περσι σε διαγωνισμα (γενικης δεν εδινα) ηταν το... 68! :P Και στη Φυσικη το 85!

Και για τη δικη μου τη σχολη τετοιοι βαθμοι ειναι απαραιτητοι, αλλα μαλλον δεν μπορω να τους πιασω! :P Νομιζω παντως οτι προσπαθω περισσοτερο απο περσι σ' αυτα τα δυο μαθηματα. Ευτυχως στην Εκθεση δεν εχω πεσει ποτε κατω απο 78, οποτε κερδιζω κατι απο εκει...

Παντως εισαι του 100 στα μαθηματικα κ μετριος ΑΟΔΕ; Στο σχολειο μου γραψαν 19αρια στο ΑΟΔΕ ατομα που στα αλλα ειχαν 12αρια... (παω θετικη βεβαια και δεν ξερω ακριβως περι τινος προκειται :D)
-----------------------------------------
Δεν ειναι δα και κανενας ψηλος βαθμος.
Για καποια ατομα και για τους στοχους που εχουν θεσει ομως, ειναι υψηλος βαθμος και αποτελεσμα ΜΕΓΑΛΗΣ προσπαθειας. Μην τα ισοπεδωνουμε ολα πια...

Υ.Γ: Και δεν εννοω εμενα, γιατι για μενα ηταν ΞΕΦΤΙΛΑ βαθμος. Αλλα για καποια αλλα παιδια θεωρειται πολυ καλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Για καποια ατομα και για τους στοχους που εχουν θεσει ομως, ειναι υψηλος βαθμος και αποτελεσμα ΜΕΓΑΛΗΣ προσπαθειας. Μην τα ισοπεδωνουμε ολα πια...

Υ.Γ: Και δεν εννοω εμενα, γιατι για μενα ηταν ΞΕΦΤΙΛΑ βαθμος. Αλλα για καποια αλλα παιδια θεωρειται πολυ καλος...

E κοιτα,οταν ο αλλος ψευτοδιαβαζει μια-δυο ωρες τη βδομαδα(παραδειγμα φερνω) και πολυ του ειναι το 16,4.Αποτελεσμα μεγαλης προσπαθειας το 16,4 με τα περσινα θεματα δεν το λες.Ισως αποτελεσμα μεγαλου αγχους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ρε παίδες όποιος ισχυρίζεται ότι διάβαζε Φυσική πέρισυ κι έγραψε κάτω από 17,5-18 (και λίγο λέω) ή έιχε τόσο άγχος που δεν μπορώ να το διανοηθώ ή λέει ψέμματα ή καλύτερα να το αφήσει το σπορ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
12000-14000 για να παω ελεκτρολογια στην Χαλικιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ε καλα το ΑΟΔΕ παπαγαλια ειναι:).

Παντως εισαι του 100 στα μαθηματικα κ μετριος ΑΟΔΕ; Στο σχολειο μου γραψαν 19αρια στο ΑΟΔΕ ατομα που στα αλλα ειχαν 12αρια... (παω θετικη βεβαια και δεν ξερω ακριβως περι τινος προκειται :D)

Δεν τη μπορώ την παπαγαλία με τίποτα. Με 16-17 ΑΟΔΕ, καλά είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
19519 για να παω αγγλικη φιλολογια αθηνας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Δεν τη μπορώ την παπαγαλία με τίποτα. Με 16-17 ΑΟΔΕ, καλά είμαι.

Το ΑΟΔΕ θα σου δώσει το πιο σίγουρο 20. Οπότε ξανασκέψου το.. Ούτε σε εμένα άρεσε η παπαγαλία αλλά δυστυχώς σε αυτό εξεταζόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Οργάνωση,Βιολογία και Ανάπτυξη δεν το συζητάμε.Χαλαρά 20 πρέπει :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Μην κάνετε το λάθος να βλέπετε τις περισυνές βάσεις και να υπολογίζετε ότι θέλετε π.χ. 16.600 για ΗΜΜΥ στα Χανιά. Υπήρξαν τρελές αυξομειώσεις φέτος ανάλογα με το πεδίο, καλύτερα να κοιτάξετε κάποια πιο νορμάλ χρονιά ως προς τα θέματα, π.χ. πέρισυ και πρόπερσυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Δεν τη μπορώ την παπαγαλία με τίποτα. Με 16-17 ΑΟΔΕ, καλά είμαι.
Δυστυχως ομως αυτο ειναι το ΑΟΔΕ.Ετσι λειτουργει το κατα τα αλλα αξιοκρατικο συστημα προσβασης στην τριτοβαθμια εκπαιδευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Το ΑΟΔΕ θα σου δώσει το πιο σίγουρο 20. Οπότε ξανασκέψου το.. Ούτε σε εμένα άρεσε η παπαγαλία αλλά δυστυχώς σε αυτό εξεταζόμαστε.

Δυστυχως ομως αυτο ειναι το ΑΟΔΕ.Ετσι λειτουργει το κατα τα αλλα αξιοκρατικο συστημα προσβασης στην τριτοβαθμια εκπαιδευση.

Δε διαφωνώ, ούτε υποτιμώ την σημασία του για τη βαθμολογία. Απλά μέχρι εκεί μπορώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jean1991

Νεοφερμένος

Η jean1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης αλλά για Αθήνα δύσκολο το βλέπω... Πού φτάσανε και εκεί οι βάσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ρε παίδες όποιος ισχυρίζεται ότι διάβαζε Φυσική πέρισυ κι έγραψε κάτω από 17,5-18 (και λίγο λέω) ή έιχε τόσο άγχος που δεν μπορώ να το διανοηθώ ή λέει ψέμματα ή καλύτερα να το αφήσει το σπορ...
Οταν κανεις λαθος ΕΝΑ προσημο σε ενα θεμα σαν το περσινο 4ο, αρκει για να το χασεις σχεδον ολο... δεν με δικαιολογω σε καμια περιπτωση, απλα λεω αυτο που εγινε.

Τωρα το αν ειμαι τουβλο η οχι, δεν μπορω να το κρινω απο ΜΙΑ αποτυχια. Αν γραψω και του χρονου τοσο, πρωτος εγω θα πω οτι ειμαι αποτυχημενος.
E κοιτα,οταν ο αλλος ψευτοδιαβαζει μια-δυο ωρες τη βδομαδα(παραδειγμα φερνω) και πολυ του ειναι το 16,4.Αποτελεσμα μεγαλης προσπαθειας το 16,4 με τα περσινα θεματα δεν το λες.Ισως αποτελεσμα μεγαλου αγχους.
Εγω διαβαζα μια-δυο ωρες ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ (δεν θελω να με πιστεψει κανενας). Βεβαια πηγα με ασχημη ψυχολογια εκεινη την ημερα και δεν ειχα κανει επαναληψη την προηγουμενη. Βασικα δεν με ενοιαζε κιολας να γραψω (μετα το πατατρακ στα μαθηματικα τσακιστηκε η ψυχολογια μου) αφου ετσι κι αλλιως και 20 να εγραφα, στην ιδια σχολη θα περνουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
sorry κιολας αλλα αν ειναι αυτο που νομιζω δεν ειναι απλα ενα προσημο,ηταν πολυ σημαντικο γιατι σου ελεγε οτι κινουνται αντιρροπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
sorry κιολας αλλα αν ειναι αυτο που νομιζω δεν ειναι απλα ενα προσημο,ηταν πολυ σημαντικο γιατι σου ελεγε οτι κινουνται αντιρροπα
Τσου! Αλλαξα μελος σε εναν αριθμο καπου στις πραξεις και δεν αλλαξα προσημο (στο β ερωτημα). :P Ετσι εβγαλα λαθος ταχυτητα και βγηκαν ολα λαθος μετα. Το πηρα χαμπαρι μιση ωρα πριν τελειωσει ο χρονος, αλλα δεν ειχα κουραγιο να το διορθωσω. Και 20 να εγραφα ομως δεν θα διορθωνα τα "σπασμενα" των μαθηματικων (μιας και ηθελα πολυ υψηλοβαθμος σχολες). Το ειχα παρει αποφαση οτι θα ξαναδωσω την ημερα που γραφαμε Μαθηματικα κατ.

Οι ντοματες να πεσουν ελευθερα! :ntomata:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Αυτο που λες ειναι λαθος.Αν κανεις λαθος ενα προσημο ή μια πραξη ή εναν τυπο,σου κοβουν μεν το συγκεκριμενο ερωτημα,αλλα τα υπολοιπα ερωτηματα οχι.Ασχετα αν αριθμητικα βγαινει λαθος αποτελεσμα,αν εχεις κινηθει σωστα δεν σου κοβουν.Αν ηταν ετσι οπως λες εγω θα ειχα γραψει 14.Θυμαμαι χαρακτηριστικα το φυσικο μου που τον πηρα τηλεφωνο μετα την εξεταση στη φυσικη,και του ειπα οτι εγραψα γυρω στο 14-14,5 και οταν του ειπα το γιατι γυρισε και μου ειπε:"Ρε μ*λακα!Δεν σου κοβουν απ'αυτο!18 εχεις γραψει!"Και οντως ειχα γραψει 18,1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
sorry κιολας αλλα αν ειναι αυτο που νομιζω δεν ειναι απλα ενα προσημο,ηταν πολυ σημαντικο γιατι σου ελεγε οτι κινουνται αντιρροπα

Πως φαίνεται ότι δεν έδινες πέρισυ πανελλήνιες... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αυτο που λες ειναι λαθος.Αν κανεις λαθος ενα προσημο ή μια πραξη ή εναν τυπο,σου κοβουν μεν το συγκεκριμενο ερωτημα,αλλα τα υπολοιπα ερωτηματα οχι.Ασχετα αν αριθμητικα βγαινει λαθος αποτελεσμα,αν εχεις κινηθει σωστα δεν σου κοβουν.Αν ηταν ετσι οπως λες εγω θα ειχα γραψει 14.Θυμαμαι χαρακτηριστικα το φυσικο μου που τον πηρα τηλεφωνο μετα την εξεταση στη φυσικη,και του ειπα οτι εγραψα γυρω στο 14-14,5 και οταν του ειπα το γιατι γυρισε και μου ειπε:"Ρε μ*λακα!Δεν σου κοβουν απ'αυτο!18 εχεις γραψει!"Και οντως ειχα γραψει 18,1.
Οχι. Εμενα μου ειπαν οτι εξαρταται απο τον διορθωτη. Και οτι με τοσο ευκολα θεματα πρεπει απο καπου να κοψουν, αρα μαλλον θα μηδενιστουν τα ερωτηματα. Πραγμα που εγινε... (το μονο απολυτα σωστο ερωτημα που ειχα στο 4ο ηταν το α και πηρα 81/83 χωρις ΚΑΝΕΝΑ αλλο λαθος, εξακριβωμενο αυτο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Οχι.Οι οδηγιες απο το υπουργειο αυτο λενε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top