Σε ποια σχολή στοχεύετε;

Πόσα μόρια έχετε βάλει στόχο να βγάλετε όσοι δίνετε το 2010;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 10000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14000-15500

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15500-17000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17000-18000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18000-19000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 19000+

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Μια που είστε όλοι μαζεμένοι εδώ, λύστε μου μια απορία σας παρακαλώ:

Θέλω να δώσω από θεωρητική σε σχολή 3ου πεδίου που φέτος είχε βάση 15500.(Βέβαια όπως είδα τις βάσεις προηγούμενων ετών, η βάση της συγκεκριμένης σχολής -Διατροφής-ανεβαίνει ανά 500 περίπου μόρια κάθε χρόνο).
Τι σημαίνει αυτό που μου λένε ότι θα χάσω μόρια?
Ας μου το εξηγήσει κάποιος. Πρέπει να γράψω δηλαδή πολύ παραπάνω?
Έχει κάποια σχέση με τους συντελεστές, αλλά επειδή είμαι πολύ παλιά απόφοιτος, δεν το καταλαβαίνω...

Για πείτε, για πείτε......:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Εχω την εντυπωση οτι πρεπει να βγαλεις 1600 μορια παραπανω απο την βαση της σχολης για να μπεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Πήγαινε στον Υπολογιστή μορίων του iSchool και δες ποσο πρέπει να γράψεις για να βγάλεις 15500 στο τρίτο πεδίο.
Λογικά πρέπει να γράψεις 20 βιολογία και πάνω από 15 Έκθεση για να έχεις ελπίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Πήγαινε στον Υπολογιστή μορίων του iSchool και δες ποσο πρέπει να γράψεις για να βγάλεις 15500 στο τρίτο πεδίο.
Λογικά πρέπει να γράψεις 20 βιολογία και πάνω από 15 Έκθεση για να έχεις ελπίδες.


Πήγα....

Σκούρα τα πράγματα....:hmm:

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Πήγα....

Σκούρα τα πράγματα....:hmm:

Ευχαριστώ

Εγώ από θεωρητική έβγαλα 16.843 1ο πεδίο και 15700 στο 3ο,έχασα πολύ δηλαδή λόγω που έγραψα καλά αρχαία που είναι μάθημα βαρύτητας για το 1ο πεδίο...Βασικά αν γράψεις πολύ καλά έκθεση και βιολογία γενικής δεν θα χάσεις τόσα πολλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ στοχεύω στα 19000 περίπου.:)

Αν γράψω 19-20 στα Μαθηματικά, Φυσική, ΑΕΠΠ, την έχω τη Θεσσαλονίκη.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αν γράψω 19-20 στα Μαθηματικά, Φυσική...
Μα ουσιαστικα σ' αυτα τα μαθηματα ειναι ΠΟΛΥ δυσκολο το 19-20 (και στην Εκθεση ακατορθωτο εννοειται :P). Στα αλλα (της θετικης τουλαχιστον) παλευεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Πήγαινε στον Υπολογιστή μορίων του iSchool και δες ποσο πρέπει να γράψεις για να βγάλεις 15500 στο τρίτο πεδίο.
Λογικά πρέπει να γράψεις 20 βιολογία και πάνω από 15 Έκθεση για να έχεις ελπίδες.

Εγω με 15.2 βιολογια κατ. 19 χημεια και 14 εκθεση εβγαλα 15600 στο 3ο
Α και με 6 μαθηματικα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγω με 15.2 βιολογια κατ. 19 χημεια και 14 εκθεση εβγαλα 15600 στο 3ο
Α και με 6 μαθηματικα!:P

Η antara όμως είναι θεωρητική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Λολ..... σωστα δεν το προσεξα.
Εκει δηλαδη εχει βιολογια γενικη 0.9 μκαι εκθεση 0.5?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Νομίζω ναι...
Ασχετο αλλα πως κατάφερες να βγάλεις 14000+ στο 2/4 πεδίο με 6 μαθηματικά? :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Είναι ΒΓΠ 0,7 και έκθεση 0,4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Α οκ.
Λοιπον εγραψα:19.2 χημεια 16.4 φυσικη 6.6 μαθηματικα 15.8 βιολογια κατ.
19.6 βιολ.γεν και 14.4 εκθεση
Εχω συμπεριλαβει και τους προφορικους.
Αν τους θυμαμαι σωστα τοτε θα βγαλεις 14206 2/4 και 15577 στο 3ο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
16.4 φυσική...αυτά είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Σχετικα με τους υπολοιπους δεν πηγα καλα να φανταστεις!
Αλλα για μενα ηταν ακρως ικανοποιητικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
16.4 φυσική...αυτά είναι
Κι εγω τοσο εγραψα ακριβως. Θεωρηθηκε ομως απο ολους αποτυχια (μεγαλυτερη και απο το 10.5 που εγραψα στα μαθηματικα :P). Και γενικα πανω απο τους μισους στο σχολειο μου εγραψαν παραπανω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Τόσο εύκολη είναι ρε παιδιά η φυσική?Εγώ δεν την παλεύω με τίποτα.Χίλιες φορες μαθηματικά δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Τόσο εύκολη είναι ρε παιδιά η φυσική?Εγώ δεν την παλεύω με τίποτα.Χίλιες φορες μαθηματικά δηλαδή...
Οχι δεν ειναι ευκολη! Απλα επεσαν πολυ ευκολα θεματα φετος. Παντως απο τα μαθηματικα καλυτερη ειναι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Καλά και όταν έδινα εγώ φυσική εύκολα είχαν πέσει (έτσι λέγαν τουλάχιστον :P) αλλα με το ζόρι ένα 8 έγραψα.Ελπίζω φέτος να γράψω 12+ ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Μα ουσιαστικα σ' αυτα τα μαθηματα ειναι ΠΟΛΥ δυσκολο το 19-20 (και στην Εκθεση ακατορθωτο εννοειται :P). Στα αλλα (της θετικης τουλαχιστον) παλευεται...

Μα για τη σχολή που θέλω τέτοιοι βαθμοί είναι απαραίτητοι. Πάντως μέχρι στιγμής στα Μαθηματικά (Κατ.+Γεν.Π.) και στη Φυσική, έχω γράψει μόνο 100άρια.:iagree:

Καλά, στην Έκθεση και στο ΑΟΔΕ είμαι μέτριος προς κακός...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top