Σε ποια σχολή στοχεύετε για του χρόνου;

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Πυρηνικός υδραλικός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ναι..:( τραγικη η κατασταση μου!
οχι βρε. δεν ειναι λιγα τα παιδια που πηγαινουν κουτουρου! αλλα κατα την γνωμη μου ειναι πολυ πιο δυσκολο να μην εχεις καποιο στοχο:/:
Πυρηνικός υδραλικός
αυτο ακριβως;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
τι τραγική μωρέ? δεν νομίζω μεγάλο ποσοστό των παιδιών να είναι 100% αποφασισμένο για το πως θα κάνει το μηχανογραφικό του!

δεν ειναι μονο το μηχανογραφικο.απλα,δεν μου αρεσει να γινω κατι :( πφφ ποσο ελεεινο ακουγεται? !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
δεν ειναι μονο το μηχανογραφικο.απλα,δεν μου αρεσει να γινω κατι :( πφφ ποσο ελεεινο ακουγεται? !!
σιιιγουρα σου αρεσει κατι! απλως δεν το εχεις ανακαλυψει ακομα. ψαξε μεσα σου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
ΑΣΟΕΕ λέω και κλαίω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Ο.Π.Α., Tμήμα Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξανα δινω του χρονου (εγραψα περιπου 17500 μορια) και στοχευω για βιολογικο Αθηνων:) (βιολογικο Πατρων παιρναω αλλα εκανα χαζομαρα στο μηχανογραφικο και δεν δηλωσα τις βιολογιες). Αν παιρναω ιατρικη θα το σκεφτω και ισως παω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Μαθηματικο (Ιωαννινων) ή Εφαρμοσμενων Μαθηματικων (Ηρακλειο) και για τριτη επιλογη Φυσικο (Ιωαννινων).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
σιιιγουρα σου αρεσει κατι! απλως δεν το εχεις ανακαλυψει ακομα. ψαξε μεσα σου!;)

μαλλον..τι να πω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Αν πω ό,τι δεν ξέρω ακόμα τί στο καλό θα σπουδάσω? Δεν μου κάνει καμία σχολή κλικ. Πάντως με ενδιαφέρουν οι εξής:
Ψυχολογία, Μετάφρασης & Διερμηνείας, Μεσογειακών - Έυρωπαικών σπουδών, Νομική, Αρχαιολογίας & Ιστορίας.. Με λίγα λόγια όλο το 1ο πεδίο.:P Πφφ..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αν πω ό,τι δεν ξέρω ακόμα τί στο καλό θα σπουδάσω? Δεν μου κάνει καμία σχολή κλικ. Πάντως με ενδιαφέρουν οι εξής:
Ψυχολογία, Μετάφρασης & Διερμηνείας, Μεσογειακών - Έυρωπαικών σπουδών, Νομική, Αρχαιολογίας & Ιστορίας.. Με λίγα λόγια όλο το 1ο πεδίο.:P Πφφ..!

Αναλογίσου και κάτι άλλο. Ποιο επάγγελμα θα μπορούσες να φανταστείς τον εαυτό σου ας πούμε να ασκεί για την υπόλοιπη ζωή σου?

Αν δεν έχεις ιδέα ακόμα, that's cool. Έχεις καιρό να αποφασίσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Αναλογίσου και κάτι άλλο. Ποιο επάγγελμα θα μπορούσες να φανταστείς τον εαυτό σου ας πούμε να ασκεί για την υπόλοιπη ζωή σου?

Αν δεν έχεις ιδέα ακόμα, that's cool. Έχεις καιρό να αποφασίσεις :)

Δεν ξερω πραγματικά. Επηρεάζομαι κιολας πολυ απο ολους όσοι μου λενε για επαγγελματικη αποκατάσταση και μπούρδες και δεν ξερω πλεον. Όλοι με ωθούν σε νομική αλλα μεχρι τωρα δε μου αρεσει τοοοοοσο η ιδέα. Αχ εχω ενα χρόνο ακομα οντως. Ελπιιιιιιιζω να κατασταλάξω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Δεν ξερω πραγματικά. Επηρεάζομαι κιολας πολυ απο ολους όσοι μου λενε για επαγγελματικη αποκατάσταση και μπούρδες και δεν ξερω πλεον. Όλοι με ωθούν σε νομική αλλα μεχρι τωρα δε μου αρεσει τοοοοοσο η ιδέα. Αχ εχω ενα χρόνο ακομα οντως. Ελπιιιιιιιζω να κατασταλάξω. :)
Δύο χρόνια.
Μη νομίζεις ότι εμείς στην τρίτη ξέρουμε ακριβώς τι θέλουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Eσυ στη τριτη.^^
Εγω ξερω τι θελω εδω και 5-6 χρονια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Δεν ξερω πραγματικά. Επηρεάζομαι κιολας πολυ απο ολους όσοι μου λενε για επαγγελματικη αποκατάσταση και μπούρδες και δεν ξερω πλεον. Όλοι με ωθούν σε νομική αλλα μεχρι τωρα δε μου αρεσει τοοοοοσο η ιδέα. Αχ εχω ενα χρόνο ακομα οντως. Ελπιιιιιιιζω να κατασταλάξω. :)

Eισαι Α'λυκ ακομα και δε ξερεις.Εγω που ειμαι Γ 'λυκ και δε ξερω, τι πρεπει να κανω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Eισαι Α'λυκ ακομα και δε ξερεις.Εγω που ειμαι Γ 'λυκ και δε ξερω, τι πρεπει να κανω;

Δεν πειραζει μωρε θα βρουμε κι εμεις κατι που να μας αρεσει.. Ρωτησα και κατι αλλα παιδια και μου ειπαν οτι αποφασισαν οταν ηταν να φτιαξουν το μηχανογραφικο τους! Οπότε μη σκας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
σεμφε <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

Μακριααααά,είχα μια πολύ καλή μου φίλη που πέρασε εκει και έφυγε με άσχημες αναμνήσεις!!:P χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top