Σε ποια σχολή στοχεύετε για του χρόνου;

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Δεν εχω προβλημα..Και Καρδιτσα και Θεσαλλονικη δεν με χαλανε.Αρκει να ειναι η σχολη....

Αλλα θα ηταν καλυτερο να περναγα Θεσαλλονικη.Οχι μονο απο θεμα φοιτητικης ζωης αλλα και επειδη εχω μικρο αδελφο που σε τρια χρονια θα πρεπει να σπουδασει και 2 νοικια θα ηταν πολλα...

Κατι ασχετο...Εσεις εχετε σκεφτει εναλλακτικη λυση αν τυχει κατι στραβο?
Εγω σκεφτομαι διαφορα...
Γεωπονικο πανεπιστημιο (like 40 %)
Πολυτεχνειο για μηχανολογους (45%)
Μαθηματικο (35%) αλλα μανω π ολα Κτηνιατρικη(100%)

Ελα να μαζευομαστε οι ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ...αν δεν κανω λαθος πρεπει να ειμαστε γυρω στους 4-5 ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
και η κρητη παιδια!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
:clapup:Εγώ να σου πω... Ύστερα από τα παραπάνω μου αρέσει η μηχανολόγων και αεροναυπηγών και Μηχανικών Η/Υ Πάτρα.. Ύστερα Παιδαγωγικό και μετά Εμπορικό Ναυτικό να κάνω και κανένα 6μηνο ταξιδάκι...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Δεν εχω προβλημα..Και Καρδιτσα και Θεσαλλονικη δεν με χαλανε.Αρκει να ειναι η σχολη....

Αλλα θα ηταν καλυτερο να περναγα Θεσαλλονικη.Οχι μονο απο θεμα φοιτητικης ζωης αλλα και επειδη εχω μικρο αδελφο που σε τρια χρονια θα πρεπει να σπουδασει και 2 νοικια θα ηταν πολλα...

Κατι ασχετο...Εσεις εχετε σκεφτει εναλλακτικη λυση αν τυχει κατι στραβο?
Εγω σκεφτομαι διαφορα...
Γεωπονικο πανεπιστημιο (like 40 %)
Πολυτεχνειο για μηχανολογους (45%)
Μαθηματικο (35%) αλλα μανω π ολα Κτηνιατρικη(100%)

Ελα να μαζευομαστε οι ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ...αν δεν κανω λαθος πρεπει να ειμαστε γυρω στους 4-5 ??

Εγώ μέχρι πρίν κανα δυο μήνες σκευτόμουν ΣΜΑ Ικάρων αλλά μετα απο λίγο ψαξιμο βρήκα ότι λόγο μυωπίας δεν μπορώ. Τώρα για δεύτερη επιλογή μάλλον Χημικών Μηχανικών αλλά αν δεν περάσω Κτηνιατρική που είναι όνειρο μάλλον θα ξαναδώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εχω δευτερη επιλογη μετα απο αρχιτεκτονικη ειναι πολιτικων μηχανικων(που μαλλον ειναι πιο δυσκολο απο αρχιτεκτονικη!:Ρ),μηχανικων περιβαλλοντος κρητη,βιολογικο(καινουριο φρουτο!:Ρ) κ.α. σχετικα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Γιατί; Λήγει η περίοδος των εγγραφών;
Oχι, για να ξερω ποιον να σκοτωσω. :P
η αλλιως να σωπασει για παντα :confused: ?

Α μπραβο, μπηκες στο κλιμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
και η κρητη παιδια!!:D
Ετσι κάνε μας διαφήμιση! :P Πέρα από την πλάκα και καλά πανεπιστήμια έχουμε και ωραίες πόλεις για φοιτητές και σχετικά χαμηλές βάσεις σε σχέση με την υπόλοιπη Ελλάδα. ;) Μηπως να σταματήσω να θέλω να φύγω? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ναι να σταματησεις!;)
η αληθεια ειναι πως δεν εχω ερθει ποτε Κρητη (αν και θα ερθουμε του χρονου 5ημερη!:D ) αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ναι να σταματησεις!;)
η αληθεια ειναι πως δεν εχω ερθει ποτε Κρητη (αν και θα ερθουμε του χρονου 5ημερη!:D ) αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα!:)
Ξέρεις από τώρα που θα πάτε 5ήμερη? Εγώ ξέρω μόνο ότι αυτός που θα βγεί πρόεδρος του 15μελούς έχει πρόθεση να μας πάει εξωτερικό... :/:
Μια χαρά είναι! Από όλα έχουμε και σε μικρές σχετικά αποστάσεις. Αγαπημένη πόλη για πολλούς λόγους το Ρέθυμνο! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
η Θεσσαλονικη ομως δεν συγκρινεται !!!!!!!!!!!!!! :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Eγώ ειλικρινά δεν μπορώ να σκεφτώ δεύτερη επιλογή εκτός από Ιατρική ΑΠΘ. Ίσως Ιατρική Λάρισας ή Ιωαννίνων, αλλά ο στόχος είναι ΑΠΘ. Αν δε πετύχω, ή ξαναδίνω, ή εξωτερικό. Βλέπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ξέρεις από τώρα που θα πάτε 5ήμερη? Εγώ ξέρω μόνο ότι αυτός που θα βγεί πρόεδρος του 15μελούς έχει πρόθεση να μας πάει εξωτερικό... :/:
Μια χαρά είναι! Από όλα έχουμε και σε μικρές σχετικά αποστάσεις. Αγαπημένη πόλη για πολλούς λόγους το Ρέθυμνο! :inlove:
αρχικα σκεφτομασταν την εποχη για να ξερουμε ποσο αμεσα επρεπε να ξεκινησουμε για τα χρηματα οποτε βρηκαμε και το που!;)
εξωτερικοο?τυχερα!κι εμεις το σκεφτομασταν αλλα ειναι ολοι ξενερωτοι και αν δεν μεθανε και δεν πηγαινουν στα μπουζουκια δεν μπορουν!:@
δεν μοιαζει καθολου με Αθηνα ε?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
αρχικα σκεφτομασταν την εποχη για να ξερουμε ποσο αμεσα επρεπε να ξεκινησουμε για τα χρηματα οποτε βρηκαμε και το που!;)
εξωτερικοο?τυχερα!κι εμεις το σκεφτομασταν αλλα ειναι ολοι ξενερωτοι και αν δεν μεθανε και δεν πηγαινουν στα μπουζουκια δεν μπορουν!:@
δεν μοιαζει καθολου με Αθηνα ε?:D
Μια χαρά σας βρίσκω! Πολύ οργανωμένα πράγματα!
Καλά και που το θέλει σιγά μην πάμε... Περυσι δεν πήγαν πουθενά γιατί δεν συμφώνησαν στον προορισμό και φέτος πήγαν ενα 2ήμερο στα Χανιά έτσι για να πούνε ότι πήγανε κάπου. Συν το ότι του χρόνου οικονομικά θα είμαστε όλοι χειρότερα οπότε το εξωτερικό μαλλον δεν παίζει! :whistle::P Πολύ μικρότερη και όμορφότερη πόλη! Εχει και ωραίους φοιτητές! :inlove: Μισή ώρα σε μια καφετέρια κάτσαμε όταν πήγαμε και νομίζαμε ότι είμαστε σε επιτροπή καλλιστείων. :P
Και τώρα τέρμα το off...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν εχω προβλημα..Και Καρδιτσα και Θεσαλλονικη δεν με χαλανε.Αρκει να ειναι η σχολη....

Αλλα θα ηταν καλυτερο να περναγα Θεσαλλονικη.Οχι μονο απο θεμα φοιτητικης ζωης αλλα και επειδη εχω μικρο αδελφο που σε τρια χρονια θα πρεπει να σπουδασει και 2 νοικια θα ηταν πολλα...

Κατι ασχετο...Εσεις εχετε σκεφτει εναλλακτικη λυση αν τυχει κατι στραβο?
Εγω σκεφτομαι διαφορα...
Γεωπονικο πανεπιστημιο (like 40 %)
Πολυτεχνειο για μηχανολογους (45%)
Μαθηματικο (35%) αλλα μανω π ολα Κτηνιατρικη(100%)

Ελα να μαζευομαστε οι ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ...αν δεν κανω λαθος πρεπει να ειμαστε γυρω στους 4-5 ??
Έλα αδαμαντία κτηνίατρε :P Εγώ εναλακτική έχω σκεφτεί χημικό αλλά θα δείξει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Μια χαρά σας βρίσκω! Πολύ οργανωμένα πράγματα!
Καλά και που το θέλει σιγά μην πάμε... Περυσι δεν πήγαν πουθενά γιατί δεν συμφώνησαν στον προορισμό και φέτος πήγαν ενα 2ήμερο στα Χανιά έτσι για να πούνε ότι πήγανε κάπου. Συν το ότι του χρόνου οικονομικά θα είμαστε όλοι χειρότερα οπότε το εξωτερικό μαλλον δεν παίζει! :whistle::P Πολύ μικρότερη και όμορφότερη πόλη! Εχει και ωραίους φοιτητές! :inlove: Μισή ώρα σε μια καφετέρια κάτσαμε όταν πήγαμε και νομίζαμε ότι είμαστε σε επιτροπή καλλιστείων. :P
Και τώρα τέρμα το off...
ωραια αν περασω εκει(που ειναι και το πιθανοτερο) θα ερθω να σε δω να μου μαθεις ολα τα..κολπα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Εγώ εύχομαι και θέλω να περάσω ΑΣΟΕΕ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ! Το θέατρο το αγαπώ από πολύ μικρός και ασχολούμαι καιρό. Αν τλκ περάσω στην Αθηνα, θα δώσω εξετάσεις στο Εθνικό, εύχομαι να τα καταφερω!

Εσύ γτ δεν κάνεις αυτό που αγαπάς;

Ξέρω κάποιον που ασχολείται με το θέατρο επαγγελματικά, απίστευτο παιδί, τον εκτιμώ πολύ. Σου εύχομαι να του μοιάσεις και να καταφέρεις όσα θες :D

Εγώ θέλω πολλά πράγματα..:P Τα οποία ίσως να τα κάνω,δηλαδή κάτι θα κάνω,αλλά οχι μέσω των Πανελληνιών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ξέρω κάποιον που ασχολείται με το θέατρο επαγγελματικά, απίστευτο παιδί, τον εκτιμώ πολύ. Σου εύχομαι να του μοιάσεις και να καταφέρεις όσα θες :D

Εγώ θέλω πολλά πράγματα..:P Τα οποία ίσως να τα κάνω,δηλαδή κάτι θα κάνω,αλλά οχι μέσω των Πανελληνιών.
εε δεν νομιζω πως η μονη διεξοδος ειναι οι πανελληνιες;) και καλο θα ηταν να το καταλαβουμε οσο πιο νωρις μπορουμε αυτο!για να μην αγχονομαστε κι ολας τοσο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
πρωτη μου επιλογη ειναι η νομικη ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
καλα κουραγια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top