Σε ποια σχολή στοχεύετε για του χρόνου;

maria_dk

Νεοφερμένος

Η maria_dk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ιατρική ή οδοντιατρική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Επιστημη υπολογιστων Κρητης
Μηχανικων υπολογιστων και πληροφορικης πατρα

Αναμεσα σ'αυτα τα 2 ειμαι προς το παρον... τωρα δεν ξερω αμα βγαλω τα μορια θα αρχισω να ρωταω τους παντες μεχρι να αποφασισω ποια απο αυτες μου ταιριαζει πιο πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Αν και τώρα θα αρχίσω Β Λυκείου, ξέρω, νομική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djk6stas

Νεοφερμένος

Ο djk6stas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ικαρων μηχσνικων (σμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
τι στοχευετε να περασετε του χρονου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Το θέμα αυτό είναι για τα παιδιά που θα δώσουν πανελλήνιες το 2013; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
ναι!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Φιλολογία ή Αγγλική φιλολογία(αν και δεν θα δώσω του χρόνου ,σε 15 μέρες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ε, από τώρα να σκεφτόμαστε για πανελλήνιες; Κάτσε να έλθει το καλοκαιράκι και μετά βλέπουμε. :P
Φιλολογία ή Αγγλική φιλολογία
Β' Λυκείου πηγαίνεις; Είχα την εντύπωση πως ήσουν Γ. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
πληροφοριακα μοναχα και σιγουρα δεν θα ανχωθουμε απο τωρα!!!!!!!!

Φιλολογία ή Αγγλική φιλολογία(αν και δεν θα δώσω του χρόνου ,σε 15 μέρες)



μου αρεσουν και τα δυο καλη σου επιτυχια λοιπον!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
@ Θεωρητικός
Ε, καλά θυμόμουν! :P
Καλή επιτυχία, λοιπόν! Εγώ θα ψήφιζα φιλολογία (ελληνική), αλλά βάσει υποκειμενικών και μόνο κριτηρίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna00

Νεοφερμένος

Η ioanna00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Είμαι θετική και του χρόνου θα συνεχίσω θετική. Μέσα στο καλοκαίρι θα διαβάσω τις δύο βιολογίες όσο μπορώ και θα ξαναδιάβασω οργανική χημεία δευτέρας μιας και είναι ένα ολόκληρο κεφάλαιο από του χρόνου.

Πρώτη επιλογή είναι η Ιατρική (όλες οι σχολές πλην της Κρήτης)
Δεύτερη Οδοντιατρική (και τις 2 σχολές)
Μετά Φαρμακευτική(και τις 3), Μοριακή Βιολογία και Γενετική, Βιολογία, Χημικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Οι σχολές που με ενδιαφέρουν μια και ως κλασσική αναποφάσιστη δεν θα μπορούσα να θέλω μόνο μια σχολή είναι:
Φαρμακευτική Αθήνας-Θεσσαλονίκης
Ιατρική Κρήτης-Αθήνας
Διαιτολογία Αθήνας στο Χαροκόπειο
Οικονομικής επιστήμης Οπα
Διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας Οπα και
Χημικό Αθήνας-Κρήτης- Θεσσαλονίκης.
Πιστεύω μέσα στον επόμενο χρόνο να περιορίσω τις επιλογές μου γιατί δεν με βλέπω καλά... :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
Είμαι θετική και του χρόνου θα συνεχίσω θετική. Μέσα στο καλοκαίρι θα διαβάσω τις δύο βιολογίες όσο μπορώ και θα ξαναδιάβασω οργανική χημεία δευτέρας μιας και είναι ένα ολόκληρο κεφάλαιο από του χρόνου.

Πρώτη επιλογή είναι η Ιατρική (όλες οι σχολές πλην της Κρήτης)
Δεύτερη Οδοντιατρική (και τις 2 σχολές)
Μετά Φαρμακευτική(και τις 3), Μοριακή Βιολογία και Γενετική, Βιολογία, Χημικό

Γιατί τι έχει η Κρήτη; Αρκετά καλή σχολή έχει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna00

Νεοφερμένος

Η ioanna00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Γιατί τι έχει η Κρήτη; Αρκετά καλή σχολή έχει :)

Απλά δεν γίνεται να πάω στην άλλη άκρη της Ελλάδας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Οι σχολές που με ενδιαφέρουν μια και ως κλασσική αναποφάσιστη δεν θα μπορούσα να θέλω μόνο μια σχολή είναι:
Φαρμακευτική Αθήνας-Θεσσαλονίκης
Ιατρική Κρήτης-Αθήνας
Διαιτολογία Αθήνας στο Χαροκόπειο
Οικονομικής επιστήμης Οπα
Διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας Οπα και
Χημικό Αθήνας-Κρήτης- Θεσσαλονίκης.
Πιστεύω μέσα στον επόμενο χρόνο να περιορίσω τις επιλογές μου γιατί δεν με βλέπω καλά... :P:redface:
:D το θέμα είναι αν περνάς ιατρική αθήνας θα επιλέξεις και πάλι φαρμακευτική; (λογικά θα σε ζαλίζουν εκτός αν υπάρχει φαρμακείο στην οικογένεια).
Πιστεύω ότι το χημικό πρέπει να το βάλεις κάτω από τις διαιτολογίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
1. Λογοθεραπεία (Ιωάννινα)
2. Φιλολογία (Θεσ/νίκης,Αθήνας,Ιωαννίνων)
3. Παιδαγωγικό Δημ. Εκπαίδευσης (Ιωάννινα,Βόλος,Θεσσαλονίκη,Αθήνα,Αλεξανδρούπολη)
4. Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (Ιωάννινα,Αθήνα)
5. Φυσικοθεραπεία (Αθήνα,Θεσ/νίκη,Λαμία)
6. Εργοθεραπεία (Αθήνα)
7. Αισθητική (Αθήνα,Θεσ/νίκη)

Και μάλλον θα δηλώσω και ορισμένες σχολές στην Κύπρο:
1. Επιστημών της Αγωγής (Δασκάλα)
2. Επιστημών της Αγωγής (Νηπιαγωγός)
3. Κλασσικών Σπουδών και Φιλοσοφίας
4. Επιστημών της Αγωγής (Ψυχολογία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
1.Φυσικοθεραπεια Θεσσαλονικης
2.Νοσηλευτικη Θεσσαλονικης
3.Λογοθεραπειας Ιωαννινων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Αυτές τις 3 σκέφτεσαι μόνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
1.Φυσικοθεραπεια Θεσσαλονικης
2.Νοσηλευτικη Θεσσαλονικης
3.Λογοθεραπειας Ιωαννινων
:eek: 2η επιλογή η νοσηλευτική;

θα συμφωνήσω όμως με την επιλογή σου θα σκεφτόμουνα όμως και την λογοθεραπεία ως δεύτερη επίλογη. :hmm: δε ξέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top