Σε ποια σχολή σπουδάζετε;

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ιατρικα εργαστηρια... λαρσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbief

Νεοφερμένος

Η debbief αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Τσα.. το παρθενικό μου post εδώ :D και
που καλύτερα από το νήμα των φοιτητών;
Χμμ.. εγώ στο PTSILK είμαι, Φιλολογικό ;)
φυσικά σεργιανίζω ακόοοομη Αθήνα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αν ολα πανε καλα, στο Παιδαγωγικο Τμημα Δημοτικης Εκπαιδευσης Αλεξανδρουπολης η Κρητης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστος

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Πληροφορική στα ΤΕΙ Αθήνας.
Πως είναι αυτή η σχολή ;
Έχω ακούσει ότι κάνετε και πολύ πρακτική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lil@

Νεοφερμένος

Η lil@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Το πρωτο μου postακι στο steki :D !!

Σπουδάζω Πληροφορική & Τηλεπικοινωνίες Λαρσα :P !!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Το πρωτο μου postακι στο steki :D !!

Σπουδάζω Πληροφορική & Τηλεπικοινωνίες Λαρσα :P !!!!!!!!!

Πληροφορικάρια, για πρώτο ποστάκι πας εδώ:

https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=454

Να σε καλωσορίσουμε όλοι και επίσημα ρε παιδί μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Πληροφορική Οικονομικού Πανεπιστημίου!! (ναι, τώρα μπήκα:baby::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟς ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ στο εμπ σε καμια δεκαρια μερες ανεβαινω πανω αθηνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JohnyTziEn

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Άλλος ενας απο ceid εδώ! Κοινώς Μηχανικός Υπολογιστών και Πληροφορικής Πανεπιστημίου ουφ Πάτρας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naysika

Νεοφερμένος

Η naysika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω εχω φρικαρι . μετα απο 17 χρονια η 16 αποφασισα να ξανακατσω στα θρανια κθνηγοντας ενα παλιο μου ονειρο .καλα μιλαμε εχω λαλισι .μου φενοντε ολα βουνο καποτε ειμουν του 20 τωρα χλομο να πιασω κ 10 . ασε δε που αυτα τα μαθιματικα τα καναν ετσι που ακομα και λιγα να ηξερες τωρα ειναι σαν να τα βλεπεις για προτη φορα . συγνομη και για την ορθογραφια αλλα απο τα πολλα γκρικλις ξεχασαμε να γραφουμε τα δικα μας.σημερα ποθ λετε μας βαλαν να μαθουμε να βρισκουμε την εφαπτ σθνφ ημιτονα σθνιμ του κυκλου ........παναγια μου αν εβαζα τα παιδια μου να τ βρουν σιγουρα θα το εβρισκαν ..... με πηρε απο κατο βασικα τεσπα αυταααααα και αντε καλη μου αρχη και στο στεκι και χαρικα που σας γνορισα και ολας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
εγω εχω φρικαρι . μετα απο 17 χρονια η 16 αποφασισα να ξανακατσω στα θρανια κθνηγοντας ενα παλιο μου ονειρο .καλα μιλαμε εχω λαλισι .μου φενοντε ολα βουνο καποτε ειμουν του 20 τωρα χλομο να πιασω κ 10 . ασε δε που αυτα τα μαθιματικα τα καναν ετσι που ακομα και λιγα να ηξερες τωρα ειναι σαν να τα βλεπεις για προτη φορα . συγνομη και για την ορθογραφια αλλα απο τα πολλα γκρικλις ξεχασαμε να γραφουμε τα δικα μας.σημερα ποθ λετε μας βαλαν να μαθουμε να βρισκουμε την εφαπτ σθνφ ημιτονα σθνιμ του κυκλου ........παναγια μου αν εβαζα τα παιδια μου να τ βρουν σιγουρα θα το εβρισκαν ..... με πηρε απο κατο βασικα τεσπα αυταααααα και αντε καλη μου αρχη και στο στεκι και χαρικα που σας γνορισα και ολας :)

Καταρχάς μπράβο σου :)
Κάθε αρχή και δύσκολη δε λένε Ναυσικά;
Έχε τ΄όνειρό σου στο μυαλό σου κάθε φορά που η εφαπτομένη θα πάει να σε τρελάνει. :P
Μην τα παρατήσεις όσο βουνό κι αν φαίνονται τώρα.
Μπορείς να ζητήσεις βοήθεια από τα παιδιά σου, δεν είναι ντροπή.


Να θυμάσαι.. κάθε βουνό έχει και μια κορυφή για να κατακτήσεις και είναι η ανηφόρα που μας μαθαίνει και μας αφήνει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xristossss

Νεοφερμένος

Ο Xristossss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Hello guys!! Εγώ σπουδάζω Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Τεχνολογίας Υπολογιστών στο Πανεπιστήμιο Πατρών:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

krisnamourti

Νεοφερμένος

Ο krisnamourti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγω παιδιά σπουδάζω βιολογια στον πανεπιστήμιο αθηνών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pink Butterfly

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S_telios

Νεοφερμένος

Ο S_telios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Hello!!!Εγώ σπουδάζω φυσικός στο ΑΠΘ!!!Η επιστήμη σε ΑΛΛΟ επίπεδο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

S_telios

Νεοφερμένος

Ο S_telios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Έπρεπε να πω σε άλλη διάσταση καλύτερα...5η, 6η, 7η και γενικά όσες διαστάσεις θέλει ο καθένας!Γενικά και για να μην μακρυγορώ, μιλάω για πολύ διάβασμα πάνω σε πολύ παλαβά (πολύπλοκα δηλαδή) πράγματα!!!Αν υπάρχει κανένας συνάδελφος πιστεύω θα με καταλάβει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική_Ήρα

Νεοφερμένος

Η Αγγελική_Ήρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Νηπιαγωγός στα Ιωάννινα......!!!!
Φοβερά τα Γιάννενα για τους φοιτητές....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
αρχιτεκτονική όμως προς το παρόν είμαι απόλυτα απογοητευμένη και λυπάμαι γιατί για άλλα παιδιά είναι όνειρο ζωής!! κατάλαβα ότι δεν ειμαι και τόσο καλλιτεχνική φύση και μου έχει λείψει απίστευτα το ΔΙΑΒΑΣΜΑ , οι σημειώσεις, τα βιβλία!!!! είμαι ανώμαλη, το ξέρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Σπουδάζω Μαθηματικά στο Πανεπιστήμιο Πατρών.

Μου αρέσουν πολύ πλέον τα μαθηματικά, αν και στην αρχή δεν ήμουν φαν αυτής της απέριττης και «μη πιασάρικης» επιστήμης για τα Ελληνικά δεδομένα, γιατί είχα πήξει με τις «ανούσιες» άλγεβρες και γεωμετρίες του πρώτου έτους. Τελικά, αποδείχθηκαν ότι δεν ήταν ανούσιες αλλά μάλλον εγώ ήμουν ανούσιος! :D Αν συνδυαστούν όλες οι βάσεις-μαθήματα (όπως άλγεβρες, γεωμετρίες, αναλύσεις...κτλ) μεταξύ τους, δίνουν υπέροχα αποτελέσματα εκπέμποντας μια τρομερή γοητεία καθηλώνοντας και τον πιο «δύσκολο» που εκπλήρωσε του υπέρλαμπρους στόχους του Ελληνικού σχολείου δηλ., να απεχθάνεται τα Μαθηματικά...κάτι που το βλέπω τώρα, που τελειώνω αυτήν την διαδρομή. Θα ήθελα, αυτή η επιστήμη να μην είχε 4ετές πρόγραμμα σπουδών αλλά 10ετές...για να μπορώ να την απολαύσω καλύτερα τώρα, πλέον που έχω χτίσει «σωστά» (και όχι «μηχανιστικά» όπως στο λύκειο) και να διεισδύσω στην μαγεία της. :redface: :clapup: Επίσης στα 4 χρόνια πορείας, έμαθα και κάτι άλλο. Τα Μαθηματικά δεν είναι μια επιστήμη με την υλιστική και τεχνοκρατική έννοια του όρου (δηλ., να βρούμε δουλειά και να αράξουμε στα κιλά μας). Τα Μαθηματικά είναι ένας τρόπος ζωής, «γνώσεις» για την κοινωνική καθημερινότητα και ένας «ευρύτερος» ορθολογικός τρόπος σκέψης για πολλά πράγματα. Δεν ξέρω μπορεί να σκέφτομαι λάθος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top