Σε ποια σχολή σπουδάζετε;

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
ωπ ωπ! φυσικό μαθηματικό χημεία πληροφορική και δεν συμμαζεύεται????????????? Ε tsipouro?
Ναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stargazer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stargazer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Βλέπω ότι είμαστε πολλοί του ΤΗΜΜΥ εδώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evagelia

Νεοφερμένος

Η evagelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εγώ φέτος πέρασα στο Μαθηματικό της Θεσσαλονίκης.
Μαθηματικά, ωραία είναι μέχρι τώρα μου αρέσουν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
Μόλις 1ο ετος του παν. Επιστημης Υπολογιστων Κρητης....
μετα απο μια δυσκολη χρονια....
;)





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μόλις 1ο ετος του παν. Επιστημης Υπολογιστων Κρητης....
μετα απο μια δυσκολη χρονια....
;)
Συγχαρητήρια συνάδελφε, όταν καταφέρεις και τη βγάλεις θα δεις ότι έχει μεγάλη αναγνώριση. Θέλει όμως προσπάθεια και να σου αρέσει αλλιώς... Προσπάθησε να μη χάνεις εξέταση και σίγουρα να κάνεις μόνη σου τις ασκήσεις αλλιώς δεν θα μάθεις. Και στα μεγαλύτερα έτη αν δεν ξέρεις, θα αργήσεις περισσότερο. Επίσης μην αφήνεις βασικά μαθήματα, γιατί είναι αλυσίδες και θα μείνεις πίσω. Χαιρετισμούς στην Γάμμα! :D

υγ: αν θες αργότερα μεταπτυχιακά να έχεις υπόψιν σου ότι πρέπει να έχεις μια επαφή με τους καθηγητές, αλλιώς δεν θα βρίσκεις συστατικές. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Τεχνων Ηχου και Εικονας
:D
Κερκυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
ναι μου αρεσει πολυ!! :D και νο εχς καταλαβει.. ζοριζομαι αρκετα με την εισαγωγη στην επιστημη, ξενυχταω για να κανω τις ασκησεις.... αλλα μου αρεσει:clapup: δεν το περιμενα τοσο να σου πω..... οταν λες επαφες?? απο 1ο ετοσ δεν βλεπω κατι....( αν μπορεισ απαντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εννοώ ότι δεν είναι κακό να πηγαίνεις και στα μαθήματα να σε βλέπει και το μάτι του καθηγητή να αναγνωρίζει ότι είσαι φοιτήτρια του. Άλλωστε οι γυναίκες είναι λίγες εκεί, δεν σας ξεχνάνε. Προς το τέλος των σπουδών σου καλό είναι να έχεις σε κάποια σοβαρά μαθήματα καλούς βαθμούς για να πάρεις με αξιώσεις συστατική, απλά αν δεν σε έχουν δει ποτέ τότε δύσκολα θα σου δώσουν.

Επίσης, αν στο 2ο εξάμηνο τα πας καλά στον προγραμματισμό, θα τελειώσεις εύκολα τη σχολή, γιαυτό δώσε βάση εκεί. Μην παραμελήσεις επίσης την Οργάνωση του Κατεβαίνη, γιατί αργότερα δεν θα έχεις την όρεξη να ξανακάνεις τα ίδια. Το πιο σημαντικό απ' όλα όμως είναι να στηρίζεσαι στον εαυτό σου και να κάνεις μόνη σου τις ασκήσεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
οχι και παταω και εργαστηρια κανω και ολα! απλα στην εισαγωγη δεν καταφερνω ολες τις ασκησεις.... με ζοριζουν αρκετα πάιθον κανουμε...
ευχαριστω πολυ παντως!! :) ... συναδελφε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SkyFox

Νεοφερμένος

Ο SkyFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ΤΕΙ Χαλκίδας Ηλεκτρολογίας 1 μάθημα έχω ακόμα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

WildCherry

Νεοφερμένος

Η WildCherry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Εγώ πάλι είμαι του θεωρητικού......
Ιστορίας και Αρχαιολογίας Αθήνας :D
Απλά τέλεια.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black99

Νεοφερμένος

Ο Black99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγώ είμαι στο Πα.Πει.(τμήμα πληροφορικής)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eris7495

Νεοφερμένος

Ο Eris7495 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδια, εγω σπουδαζω στο πολυτεχνειο τμημα ναυπηγων μηχανολογων μηχανικων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Γεια σας παιδια, εγω σπουδαζω στο πολυτεχνειο τμημα ναυπηγων μηχανολογων μηχανικων.
Έχουμε και 3 ακόμα από σας σε αυτό το forum.




Οι μηχανικοί πολλαπλασιάζονται με ρυθμούς γεωμετρικής προόδου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Iστορικο-Αρχαιολογικο Αθηνα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Εγω είμαι ΜΠΕΣιτης παλι για όσους γνωρίζουν... και γαμώ η σχολή αλλά όχι σε αυτό το μέρος γμτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
τι είναι το ΜΠΕΣ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων, κοινώς μηχανικών Η/Υ
Πανεπηστήμιο Αιγαίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καλησπεριζω απο ΤΦΟΤ(του φωτ , οπως λεμε με τις συμφοιτητριες)....
Τμημα Φωτογραφιας και Οπτικοακουστικων Τεχνων....ΤΕΙ Αθήνας:whistle:

Φιλιά στους Σουγουτουκουσιώτες και Σουγουτουκουσιώτισσες!!! :D(Σ.Γ.Τ.Κ.Σ=Σχολη γραφικων τεχνων και καλλιτεχνικων σπουδων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InF3XioN

Νεοφερμένος

Ο InF3XioN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής, Πάτρας ( 69 μαθήματα-εργαστήρια + διπλωματική για πτυχίο, συνολικά... Καλά πάμε. )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top